41 (edytowany przez nike4561 2010-05-16 18:33:54)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

ja oprócz gitary gram counter strike - jak cos to mam nazwe _BABUHA_ , jezdze na deskorolce i na rowerze , spiewam , tancze taniec nowoczesny , slucham muzy-donguralesko , grubson forever- iiii lubie placki i koniec tongue

42

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

ummm, trochę deski, bazgrania tabletem różnych pierdół, czytam, lubie dobre filmy, skimboard <3 no i pewnie o mnóstwie rzeczy zapomniałem, no ale trudno ^ ^

43

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

WiedźMatt napisał/a:

oraz postapokalipsą (Fallout i takie tam).

Post apokalipsa jest ok, ale wolę samą apokalipsę big_smile Ciekawsza i bardziej emocjonująca, hehe big_smile
Filmy katastroficzne są świetne, po mimo ich śmieszności big_smile

44

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Ja oprócz gitary gram jeszcze na flecie poprzecznym(od 4 lat) i na fortepianie(rok).
Poza tym piszę wiersze, horrory, opowiadania...Lubię śpiewać, od czasu do czasu coś sobie zatańczyć...
Maniakalnie studiuję biografie przeróżnych zespołów i wokalistów, jednej nawet uczę się na pamięć. tongue
No, i prowadzę hodowlę psów rasowych.

45

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Jak lubisz studiować biografie zespołów to przeczytaj sobie o Def Leppard.

46

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

U mnie wszystko kręci się wokół muzyki i gitar... nie pamiętam dnia żeby u mnie w pokoju nie leciała Metallica, Sabaton czy inni. Może pomyślicie że przesadzam ale taka jest prawda tongue oprócz muzyki, tatuażu i motocykli nic mnie tak nie kręci jak gitara wink Kiedy nie słucham muzyki, gram na gitarze i na odwrót ;P Mam nadzieje ze nie zanudziłem swoją historią z życia wziętą ;D

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

47

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Więc ja

OZKO napisał/a:

U mnie wszystko kręci się wokół muzyki i gitar... nie pamiętam dnia żeby u mnie w pokoju nie leciała Metallica;D

Lubie jeszcze ASG (w przyszłości chciałbym zostać oficerem Bundeswehry), rower i komputer (call of duty 4-6, close combat...) i jeszcsze raz gitara!

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

48

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Tibiaa <333 ;*

49 (edytowany przez Bluskaj 2010-07-20 20:34:05)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Motoryzacja, ale powiedzmy teoretycznie bardziej i w sumie to chyba tyle.

Ogląda, czyta ktoś Top Gear, że się tak zapytam? wink

50

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Myszon napisał/a:

Jak lubisz studiować biografie zespołów to przeczytaj sobie o Def Leppard.

A bardzo chetnie. smile

51

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

mam węża , lubie muzy słuchać, skuterkiem jeżdże, pływać lubie gram na kompie i bardzo lubie zwierzęta czytam książki przyrodnicze

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

52

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Mam algi w słoiku, jak trochę podrosną to zmiażdżę je i zrobię z nich maseczkę :>

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

53

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Klaudija napisał/a:

Mam algi w słoiku, jak trochę podrosną to zmiażdżę je i zrobię z nich maseczkę :>

http://astronomia.pl/forum/images/smilies/new_asthanos.gif

54

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Hmmm oprocz gitary? oczywiscie muzyka, u mnie glosniki maja pełen etat wink lubie tez poczytac mange(46 tomow - takie male hobby:D). dalej byłyby granie na kompie(ostatnio rzadziej), dziewczyny i czytanie, przed wszystkim King. I tez mam algi tyle ze w takim plastikowym opakowanku i kiedys zrobie z nich sushi, ale ez miazdzenia ;D

55

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Klaudija napisał/a:

Mam algi w słoiku, jak trochę podrosną to zmiażdżę je i zrobię z nich maseczkę :>

A co na to algi? smile

Cos o mnie?
       Wiadomo:
gitara,
nieszczęsna harmonijka widmo (pojawia sie i znika, i znika...) zaczyman i szybko kończe, niegdy nie moge sie za to zabrać na poważnie...
komputer (coraz rzadziej gry, coraz częściej artykuły),
latem lubie sobie troche postrzelać,
popływać
Książki (o tak! dużo dobrych książek: Puzo, Tolkiem, Prathet, Clarkson, Kossakowska, Grzędowicz, Sapkowaski, Pilipiuk - Kroniki Jakuba Wędrowycza RULEZ!!! smile)
filmy,
zdarza mi sie także cos napisać,

Na koniec zostawiłem 2 rzeczy, które najlepiej mi idą:
Słuchanie muzyki - 24/7 smile
i tworzenie nowych rzeczy (w lecie biore sie za zrobienie swojej własnej gitary)

i swoją największą pasje (obok muzyki) HISTORIE. To nie jest śmieszne... smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

56

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Czesc.


Co prawda na gitarze dopiero zaczynam, ale chcialem tez opisac swoje zainteresowania poza gra smile

No wiec tak... przede wszystkim cwiczenie na silowni - aktualnie rekreacyjnie, dbam o stawy. Trenowalem trojboj silowy i wyciskanie lezac, posiadam dosc obszerna wiedze na temat tych wlasnie dyscyplin silowych.

Od czasu do czasu przesiaduje w Gimp'ie tworzac jakies sygnaturki itp.

Gram rowniez w gry ""mmo" - obecnie Cabal.
W domu mam rowniez (a raczej brat) wiele gier na ps3/psp jak Assassin Creed itp. ale nigdy w nie nie gralem.


To chyba tyle, pozdrawiam wszyskich.

57

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Ellon napisał/a:

A co na to algi?

Nie wiem, już nie żyją xd

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

58

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Ja poza grą na gitarze, to graffiti, lubię czytać książki, komputer i takie tamm smile

59

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

To tak poza muzyką interesuję się astronomią oraz mangą i anime wink Pewnie byłoby tego więcej, ale teraz nie mam czasu na nic, matura w tym roku ;P

60

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Klaudija napisał/a:
Ellon napisał/a:

A co na to algi?

Nie wiem, już nie żyją xd

R.I.P...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

61

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

[*]

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

62

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

no to lubie mange, anime, jezdze na desce, czasem pogram na kompie, wlasciwie od zawsze fascynowalem sie wezami, tak jest do teraz, ale nie chca mi pozwolic na kupno, a marze o pytonie tygrysim (albinos, samica)

Gdy kogoś zabijamy nie odbieramy nic w zamian.
__________________________________________
Gitara: B.C. Rich VG1, Efekt: BOSS ME- 25, Piec: Marshall MG30FX 30 watt

63

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

OskarD napisał/a:

jezdze na desce

Do prasowania :>. A tak serio, to sama już jeździłam kilka razy na desce snowboardowej, świetna zabawa wink

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

64

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

@ up
Wolę narty. Jak dla mnie łatwiejsze i na desce chyba trudniej się zatrzymać tongue

65

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Na gitarze zaczynam grać, więc jeszcze nie zajmuje numeru jeden w moim życiu, ale bardzo dużymi krokami zbliża się do tej pozycji... Tzn. gra nie jest numerem jeden, bo muzyka i owszem! Ponadto dużo czytam (chociaż teraz nie mam czasu na czytanie nawet lektur, co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia!), sama piszę (a właściwie pisałam)- nie tylko opowiadania. Interesuję się również historią (głównie czasy od II wojny światowej do teraz), parapsychologią, kryptobiologią, psychologią i po części filozofią.
Obecnie zajmuję się tworzeniem filmu krótkometrażowego na konkurs i ten projekt zajmuje każdą moją wolną chwilę.

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

66 (edytowany przez Klaudija 2011-01-09 18:42:45)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Myszon, na desce łatwo jest się zatrzymać, wystarczy ustawić ją prosto i podnosić palce do góry wink  Deska fajniej wygląda imo, narty nie mają tego szpanu big_smile
  edit:
o pendalec, szkoda,że dopiero od II wojny światowej, ja mam jutro kartkówkę  z piewszej i aż mi nie dobrze na samą myśl ;/

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

67

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

<przechwałki>Ostatnio wygrałem z naszą szkolna drużyną zawody strzeleckie w warszawie ;p</przechwałki>

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

68 (edytowany przez pendalec 2011-01-10 19:25:46)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

I WŚ też ogarniam w sumie ogarniam, ale zdecydowanie lepiej radzę sobie z Hitlerem, a póki co katują mnie upadkiem Polski. No i niedługo rozbiory, to wcale nie jest fajne -.-

WiedźMatt, gratuluję! big_smile

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

69

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Klaudija napisał/a:

Myszon, na desce łatwo jest się zatrzymać, wystarczy ustawić ją prosto i podnosić palce do góry wink  Deska fajniej wygląda imo, narty nie mają tego szpanu big_smile

Ale mi chodzi o takie zatrzymanie, żebym nie był cały w śniegu tongue
Co do szpanu: nie jeżdżę dla szpanu tylko dla przyjemności smile (niestety ta przyjemność nie jest tania... hmm )

70

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Myszon, ale to normalne zatrzymanie i nie będziesz w śniegu tongue Chodzi o palce stóp oczywiście tongue A z tym szpanem, to chodziło mi o to, że deska po prostu fajniej wyglada i w ogóle mnie sie lepiej na niej jeździ niż na nartach tongue

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

71

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Cóż każdy ma swoje gusta, ale ja zbyt sobie cenię moje 4 litery, żeby jeździć na desce tongue

72

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Ja gram jeszcze na gitarze basowej, suzafonie, akordeonie, fortepianie, skrzypcach, i jak chyba wszyscy na nerwach...... ale  na instrumentach gram tylko zarobkowo, bo narazie potrzebuje kasy na naukę. I to chyba tyle... pracuje też jako gitarzysta do wynajęcia, czyli do jednorazowych nagrań np. w filharmonii. Jeśli ktoś chciałby mnie wynająć to pisać na maila i się jakoś dogadamy cena zależy od terminu i trudności utworu.

To tyle aloha

Epiphone by Gibson s500
Fender Telecaster                   + randall rg 200 + różne kości i efekty
Ibanez sa120

73

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Co oprócz gitary?
Hmm...Prawdę mówiąc mam obsesję na punkcie tego instrumentu wink
Dobra oprócz grania to np. słucham muzyki (rock,metal),jezdżę na rolkach i deskorolce.
Nie robię zbyt ciekawych rzeczy bo prawie cały czas mam szlaban za yyyy... nazwijmy to  nieposłuszeństwo ;*)

GG 34093870 wink
Piszcie jeśli chcecie ;*)

74

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Śmierć ''Here Comes The Pain"!!! Kto jest za wyciąga siekierę, młotek, glany, czy algi w sloiku i zgłasza się do mnie!

@Here Comes The Pain - Z kad jesteście? smile

Sorry, za przeciąganie Rouge i mpx, ale się normalnie zdenerwowałem. Wnoszę o usunięcie wszystkich postów tego użytkownika... I zakaz publikowania na tym forum... Wiem, że to może trochę totalitarnie, ale wszyscy muszą znać swoje miejsce... TIA

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

75

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

@Ellon: PoKlIkAsH? big_smile xD ;*

Nie no żart, nie chcę dostać bana! big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

76 (edytowany przez GeNeX 2011-06-22 06:48:30)

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

No coś tam porabiam.
Gram na harmonijce i keyboardzie.
Nałogowo słucham muzyki.
Nieco biegam.
Gram na komputerze (RPG zazwyczaj, ostatnio Arcanum).
Od czasu do czasu grywam w tenis stołowy.
Do tego lubię przeczytać dobrą książkę (aktualnie kończę "Wieżę jaskółki").
Bardzo lubię do tego jeździć samochodem (urok wsi : D) i moim 50cm3.
Czasami obejrzę jakiś film, albo serial (ostatnio Dr. House, czekam też na nowy sezon Dextera). Lubię również dobrą mangę lub anime (zwłaszcza po angielsku, dodatkowa korzyść z czytania).
Tworzę też czasami strony internetowe, dorabiam sobie na nową gitarę.

Właściwie to moje życie w większości kręci się wokół muzyki... ^^

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

77

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

A ja uczę się grać na akordeonie smile I witam, bo to moje pierwsze słowa na tym forum ; D

[img]http://img718.imageshack.us/img718/8088/metallicagn.jpg[/img]

78

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Witamy

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

79

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

Czytam książki (Stephen King) i wiersze (Sylvia Plath), choć to drugie nieco mniej.

Jeśli o poezję chodzi, udzielam się na stronie wpmt.pl, gdzie zbierają się wszyscy pisarze, (pseudopisarze, ludzie, którzy chcieliby pisać, tacy, którym wydaje się, że to potrafią i wszyscy inni) i uczą się fachu xd [Jestem tam redaktorką (byłam szefem wierszy, ale zrezygnowałam)].

Piszę.

Słucham muzy (rock, j-rock, odłamy metalu, punka, grunge, Tokio Hotel, które dla wielu jest ponad wszelkimi definicjami).

Myślę o rozpoczęciu nauki śpiewu ('Nigdy nie jest za późno!' - nieśmiertelne hasło, uch uch, jego się trzymajmy) - bardziej przez Internet (walkomania.pl), jeśli to wypali w ogóle...

Zbieram hajs na git. elektryczną i wzmacniacz.. Mam klasyka..

Interesuję się mangą i anime (Death Note, Elfen Lied, Zombie Hunter, Vampire Knight, Higurashi no Naku Koro ni, żeby wymienić kilka) xd

Spotykam się ze znajomymi.

Dużo gadam, to też jakieś zainteresowanie (ale też ostrzeżenie, jak mi się wydaje ;D).

Chcę zacząć uczyć się języków - ang. i japońskiego, jeśli mi czasu starczy

i pogonić siostrę do nauki śpiewu (bosko growluje, choć jest babą, Manson wychodzi jej perfekcyjnie), założyć zespół i podbić świat..

;D


GeNeX napisał, że jego życie kręci się wokół muzyki: moje wokół pisania, muzyki i marzeń.. Zostaje mi od biedy trochę czasu na sport i załatwienie podstawowych potrzeb fizjologicznych haha

RZECZYWISTOŚĆ TO RALPH

'Wszystko, czego zawsze pragnąłem, to prawo do trwania'

80

Odp: Co oprócz gitary ?? ;]

A ja hoduje krewetki