Temat: Soad

Do wszystkich fanów SYSTEM OF A DOWN cieszcie się i radujcie, gdyż dnia 29 listopada 2010 roku członkowie zespołu oficjalnie ogłosili REAKTYWACJĘ ZESPOŁU!!! sadhmm:|:);):P:rolleyes::cool::mad::o:D:lol:

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

2

Odp: Soad

Pytanie w jakim składzie, bo "Gunsi" też się reaktywowali tongue

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

3

Odp: Soad

raczej w pierwotnym big_smile a przynajmniej mam taką nadzieje xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

4

Odp: Soad

No to miodzio

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

5

Odp: Soad

nigdzie niema wzmianki o składzie więc powinien być pierwotny ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

6

Odp: Soad

Skład pierwotny, chociaż, co bardzo mnie rozśmieszyło,. Serj ma grać dla zespołu jako... support big_smile

Szkoda tylko, że nie zagrają żadnego koncertu w Polsce, podczas gdy w Niemczech będą grali aż trzy! sad

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

7

Odp: Soad

Bo żaden przedstawiciel polskiej "kultury" nie pofatygował się pewnie nawet o termin.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: Soad

Pewnie tak. Teraz w sieci krąży petycja stworzona przez fanów, by jednak SOAD grali w Polsce...
Różne są akcje, by osiągnąć cel.
Na yt widziałam nawet filmik gościa, który zagrał na gitarze (podobno zrobionej przez niego) utwór tego zespołu (nie pamiętam niestety, jaki). Miało to na celu wspomaganie akcji ,,We want SOAD in Poland!"- więcej an jej temat można znaleźć na fejsie czy też lastm big_smile

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

9 (edytowany przez grzesiek2805 2010-12-30 19:32:21)

Odp: Soad

Nie sądzę, żeby to przyniosło jakieś efekty. Jeśli trasa jest już zaplanowana, to trudno będzie się wcisnąć w kolejkę.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Soad

z tego co ja gdzieś wyczytałem to lista państw, które odwiedzi SOAD nie jest jeszcze zamknięta wink

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

11

Odp: Soad

Ale super, znalazłem już petycje :-) już się dołączyłem big_smile

http://www.petitiononline.com/soadpl/petition.html

12

Odp: Soad

Aj, miałam wrzucić link z petycją dla wszystkich zainteresowanych.
Dostałam od jakiegoś miłego człowieka na laście i wiadomość, w której był zawarty link z nią, zostawiłam jako jedyna w moim shoutboxie big_smile

A co do takich akcji- nie zaszkodzi spróbować. Zwłaszcza, że przecież nic nie ryzykujemy, a jeśli uda nam się zebrać pewna ilość głosów i zainteresować sprawą media, może przyjadą za rok? big_smile

Kaszub, ile ludzi obecnie się podpisało pod petycją?

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

13

Odp: Soad

W tej chwili dokładnie 4143 osoby smile

14

Odp: Soad

Ja jestem 4234 big_smile

"...to nie sztuka zabić kruka tylko gołym tyłkiem jeża."
Schecter Omen Extreme Floyd Rose
Line 6 Spider IV 75

15

Odp: Soad

O, to naprawdę super!
A teraz wyobraźcie sobie koncert SOAD w Polsce...
Jejku, oddałabym wszystko, żeby już teraz pojechać na jakiś (celowałam Paryż. Nawet przeprowadziłam z rodzicami rozmowę pt. ..Dlaczego powinni mnie puścić" , czyli że wzbogacę jezyk, usamodzielnię się itp., ale stwierdzili, że keszcze nie jestem pełnoletnia;/), a jakby był w Polsce, to matko! big_smile <rozmarzyła się>

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."