121

Odp: Brovvnstone

To jest moc tego forum. Teraz wybuchnie wielka tlotnia... moze zrobicie rozprawke czy Bronek gra ze słuchu czy nie neutral

Angus Young The Best

122

Odp: Brovvnstone

masz racje , koniec tematu  ;p

123

Odp: Brovvnstone

Nie chcę na nowo zaczynać kłótni, ale Baldur, wg mnie, każdy jakoś musi swoją legendarną postać budować big_smile Masz rację co do tego grania. Też myślę, że to z tabów.

124

Odp: Brovvnstone

Też uważam, że gra z tabów. Uważam również, że nie zmienia to faktu że robi to całkiem dobrze.

125

Odp: Brovvnstone

x.x piszcie co chcecie, ja wiem swoje, wy swoje

126

Odp: Brovvnstone

I myślę, że na tym koniec tej dyskusji.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

127

Odp: Brovvnstone

A powiedźcie mi ludzie, czy według was zagranie czegoś ze słuchu jest czymś niemożliwym?
To jak wy zamierzacie improwizować? Tłukąc bezmyślnie skale?

128

Odp: Brovvnstone

Dawisiek21 napisał/a:

Własnie Brovvnstone jakiś nowy coverek sie szykuje?

Nie mam kamery narazie, ale jak bedzie to zrobie cos z plyty slasha, prawdopodobnie starlight,

129

Odp: Brovvnstone

Genialnie grasz! smile

130 (edytowany przez lis1994 2010-10-31 21:26:35)

Odp: Brovvnstone

pozazdrościć feelingu o.O jak można uzyskać taki sustain jak w Knocking ?? ;P bo jak ja to gram to dużo szybciej mi gitara cichnie

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

131

Odp: Brovvnstone

odpowiedni bending...:)

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

132

Odp: Brovvnstone

Wiesz co robisz źle? Nie rozpisujesz tabów dla naszej kochanej społeczności big_smile

133

Odp: Brovvnstone

nie wiem jak wam ale ja nie lobię uczyć się solówek z tabów big_smile wole Youtube albo słuch xd pierwszą solówkę Knockin wyczaiłem ze słuchu tak jak Brovvnstone tongue drugą nauczyłem się z filmiku ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

134

Odp: Brovvnstone

Ja też wolę wykorzystać swoj słuch i wzrok smile ostatnio własnie naumiałem się solo do Novembber rain, zajęło mi to w sumie jakies 2h smile
ps. sorki za offtopa

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

135

Odp: Brovvnstone

@up przy November Rain też nie korzystałem z tab'ów big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

136

Odp: Brovvnstone

zreszta moze robi sobie sam taby ze sluchu? xD what eva gosciu wymiatasz, tez chcialbym tak grac ale to tylko marzenia i dopiero stana sie za hoho czasu big_smile byle tak dalej chłopie big_smile

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

137

Odp: Brovvnstone

Bronek mozesz zrobic zdjecie głowki gitary i wrzucic tu na forum?? Ta gitara jest zbyt perfekcyjna jak na "zwykly szajs" tak jak to ujales wczesniej big_smile Przy okazji zapraszam do mojego tematu
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … Iommi.html
Pozdro i czekam na opinie ;D

138

Odp: Brovvnstone

Siema dawno sie nie odzywalem (duzo spraw na glowie) XD dzieki za komentarze tongue
TIommi wrzucilbym zdjecie ale nie chce mi sie teraz robic (tak wiem jestem leniem XD) ale powiem Ci ze jest to gitara lentamente jak cos :s pozdro all!  moze za pare dni wrzuce jakis cover moze A7X- nightmare lub you could be mine albo godfather theme zobaczymy jak bedzie sie nagrywalo tongue

139

Odp: Brovvnstone

jeśli możesz zajrzyj do mojego topic'u bo jestem Ciekaw Twojej opinii na temat mojego ostatniego filmu big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

140

Odp: Brovvnstone

Witam.

Naprawde swietnie grasz, uwielbiam Twoje covery.
Z niecierpliwoscia oczekuje czegos A7X, bo to jeden z moich ulubionych zespolow smile

141

Odp: Brovvnstone

Witam Was po bardzo dlugiej przerwie !!:p Przez caly ten czas gdy nie dodawalem filmikow to cwiczylem ostro big_smile Napewno o wiele lepiej gram teraz, ale nie mnie to oceniac. Niedlugo( w przeciagu tygodnia) dodam kolejny filmik. Pozdro - Brovvnstone

142

Odp: Brovvnstone

no do roboty Slash ;D

143 (edytowany przez brovvnstone 2012-04-24 12:16:42)

Odp: Brovvnstone

[video]http://www.youtube.com/watch?v=32OuxBgWdJk[/video] za 1 razem nagrałem w wolnej chwili moze jeszcze kiedys cos dodam tongue

144

Odp: Brovvnstone

Geniusz !!!! yikes

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

145

Odp: Brovvnstone

bez przesady, ale dzieki big_smile

146

Odp: Brovvnstone

Jak mozecie to ocencie moj wokal : http://w602.wrzuta.pl/audio/0Eh5DhJhiGB … ncie_wokal

nagralem zwyklym mikrofonem za 15 zl to jakosc troche dupna, ze tak ujme !:D

147 (edytowany przez Duel77 2012-08-20 10:02:20)

Odp: Brovvnstone

Masz naprawdę genialny wokal! Ja też tak chcę. yikes

148

Odp: Brovvnstone

Uważam, że powinieneś zacząć już coś robić z Twoim głosem i umiejętnością gry na gitarze. Może już coś działasz? Grasz w zespole? Może spróbuj zrobić coś od początku do końca własnego, a jak już masz to pokaż ;p. Chętnie posłuchałbym Twojej kreatywności, pozdro

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

149

Odp: Brovvnstone

Mowicie seryjnie? czy tylko sie nabijacie?:D

150

Odp: Brovvnstone

Czlowieku masz talent!  popieram oarsmana i jeszcze ile grasz?

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

151

Odp: Brovvnstone

zajefajny głos ;-)

152 (edytowany przez brovvnstone 2012-08-20 15:33:02)

Odp: Brovvnstone

Dzieki oO na gitarze gram okolo 3 lat juz, cos takiego a spiewam sobie tak od miesiaca. Nie mam zespolu zadnego w domu sobie pogrywam big_smile / nagralem nightrain : http://strinnity121.wrzuta.pl/audio/acN … ocal_cover

153

Odp: Brovvnstone

Fajnie by było, jak byś nagrywał z obrazem i dodatkowo z nagranymi ścieżkami gitary i wrzucał na youtube. Nie wiem, jakoś wolę widzieć też wykonawcę wink
Co do głosu, to całkiem fajnie smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421