1

Temat: Bicie Chryzantemy Złociste

Witam mam pytanie do doświadczonych gitarzystów.
Jako iż jestem początkujący chciałbym się zapytać o bicie do tej piosenki tak aby brzmiała przynajmniej podobnie do oryginału.
Prosiłbym o dokładne rozpisanie jeśli się zmienia między akordami.
Chciałbym się nauczyć przynajmniej jednej piosenki, żeby od razu było wiadomo co to za nuta.

I jeszcze jedno pytanko czy bicie zawsze stosujemy takie samo na wszystkie akordy czy się zmienia między poszczególne??? Jak to jest dokładnie.

2

Odp: Bicie Chryzantemy Złociste

Nie czuje się specjalistą w tej dziedzinie ale brzmienie gitary ma być pod twój głos nie na odwrót(chyba).Ja bym do tej piosenki spróbował standard góra góra dół dół góra dół (podczas tego góra dół zmiana chwytu bynajmniej tak to odczuwam grając:P)

3

Odp: Bicie Chryzantemy Złociste

mati1921 napisał/a:

Nie czuje się specjalistą w tej dziedzinie ale brzmienie gitary ma być pod twój głos nie na odwrót(chyba).Ja bym do tej piosenki spróbował standard góra góra dół dół góra dół (podczas tego góra dół zmiana chwytu bynajmniej tak to odczuwam grając:P)

No tak ale chyba nie do każdego bicia da się zaśpiewać.
A oryginał po prostu brzmi lepiej bynajmniej dla mnie w tej piosence niż inne covery.
Ale cóż ja moge powiedzieć gram dopiero tydzień.........

Oczywiście dzięki za odpowiedź

A w piosence "Gdy nie ma w domu dzieci".
Mógłbyś podrzucić bicie??
Chciałbym się nauczyć czegoś zagrać tak żebym nie musiał nikomu mówić co to jest.
Tylko nie mówcie że to przyjdzie z czasem i że każde jest dobre

4

Odp: Bicie Chryzantemy Złociste

O ile się nie mylę jest do tego Tabulatura w kursie Pana który stworzył tą stronę;)
Nie będziesz musiał mówić co grasz jak zagrasz to jak tam jest(przynajmniej kiedyś było) opisane.