81 (edytowany przez grzesiek2805 2010-09-12 18:42:00)

Odp: Koncerty

a gdzie gdzie?
Edit: juz znalazłem. Szkoda ze nie bedzie Ryśka...

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

82

Odp: Koncerty

A gdzie miałaby być Rawa? big_smile

A Rysiek to może mieć problemy z występem na Rawie... wink

83

Odp: Koncerty

a no tak, fail tongue szkoda, że miałem wtedy dopiero 2 lata
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XjXwl15T4A4[/video]
wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

84

Odp: Koncerty

to jedzie ktoś? big_smile

85

Odp: Koncerty

a może ktoś jutro do Zabrza, do wiatraka na Huntera jedzie? big_smile

86

Odp: Koncerty

A na Deep Purple do Katowic? big_smile

87

Odp: Koncerty

Własnie kiedy Purple grają?

Angus Young The Best

88

Odp: Koncerty

podobno Ozzy i Santana w Ergo Arenie big_smile

89 (edytowany przez Sweet 2010-11-26 18:52:48)

Odp: Koncerty

Są jeszcze jakieś ciekawe koncerty w tym roku, chodzi mi o muzykę hard rock,heavy metal,rock.

90

Odp: Koncerty

w Polsce nic.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

91

Odp: Koncerty

Lady zgaga podobno jest.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

92

Odp: Koncerty

jak mowilem, nic ciekawego.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

93

Odp: Koncerty

that's fucking right

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

94

Odp: Koncerty

zgaga to mnie mało obchodzi, nie lubię takiej muzy.

95

Odp: Koncerty

Grzeszysz przyjacielu, grzeszysz.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

96

Odp: Koncerty

Zmienię ton. Zgaga tworzy wspaniałe utwory przy niej Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Led Zeppelin, Thin Lizzy itp. to nic, ona tworzy nowy styl muzyczny nie słuchajcie heavy metalu on was tylko ogłupia, posłuchajcie jej, z nią przeżyjecie najpiękniejsze chwile w swoim życiu, chodzi mi oczywiście o muzykę. Musiałbym strasznie długi post napisać aby wyrazić w nim wszystkie walory zgagi. Krester zadowolony czy dopisać coś jeszcze.

97

Odp: Koncerty

lady gaga jest spoko.

98

Odp: Koncerty

Krester napisał/a:

w Polsce nic.

no proszę Cię...

99

Odp: Koncerty

bluesman napisał/a:
Krester napisał/a:

w Polsce nic.

no proszę Cię...

http://koncertyyy.pl/koncerty/2010/
TSA, Dzem cos jeszcze? Monika Wrotka?:)

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

100 (edytowany przez bluesman 2010-11-27 12:22:35)

Odp: Koncerty

otwarcia stadionów (we wrocku podobno RHCP), podobno metallica ma grać, Waters i wiele innych. No i dojdą wszelkiego rodzaju festiwale, chociażby opener na którym na pewno się zjawię.
również mnóstwo polskiej, dobrej muzyki.

101

Odp: Koncerty

Sweet napisał/a:

Są jeszcze jakieś ciekawe koncerty w tym roku, chodzi mi o muzykę hard rock,heavy metal,rock.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

102

Odp: Koncerty

eeee...
sorry, ja już żyję 2011 big_smile

103

Odp: Koncerty

Kurcze a może Iron Maiden zawita, teraz mówię o roku 2011. Wiecie Metallica już mi się przejadła jak większości pewnie chociaż nadal przyjemni ich się słucha.

104

Odp: Koncerty

No tak, Sweet pokazałeś klasę, nie ma co. smile!
Po co od razu ironizować o Lady G. ? Tworzy całkiem dobrą muzykę i umiejętnie manipuluje mediami, do tego robi niezły show na koncertach

105

Odp: Koncerty

Jak ktoś tam chce sobie wmawiać, że gaga jest super to:

http://www.cgm.pl/aktualnosci,11706,zak … ,news.html

106

Odp: Koncerty

Ja tam czekam aż sęw polsce a7x pojawi ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

107

Odp: Koncerty

Ja chcę Ironów w Polsce tongue Pomarzyć dobra rzecz, ale może w ramach The Final Frontier by do Nas przyjechali...

108

Odp: Koncerty

Bluskaj napisał/a:

Jak ktoś tam chce sobie wmawiać, że gaga jest super to:

http://www.cgm.pl/aktualnosci,11706,zak … ,news.html

nie rozumiem twojej wypowiedzi

109

Odp: Koncerty

Ja też nie. big_smile Bo napisałeś jakbyś ją chciał zjechać a w linku jest cytat pochwały...

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

110

Odp: Koncerty

Myszon mogli by, a Zakk chyba nie trzeźwo myślał gdy wypowiadał się o tej artystce.

111

Odp: Koncerty

Nikt nie mówił, że jestem normalny.

Mi się wydaje że po prosty BYŁ trzeźwy hmm.

112 (edytowany przez Sweet 2010-11-28 13:20:05)

Odp: Koncerty

haha Bluskaj dobre, naprawdę.

113

Odp: Koncerty

http://c.wrzuta.pl/wi4251/f9a8e0d3001e7fe84be05042/0/lol%20face%20hitting%20earth

114

Odp: Koncerty

Sweet, wypowiedz się o niej w minusach w takim razie, a nie ciągle tylko jedziesz na nią hmm To smutne jak w tych czasach "nie tyka się "gówna" " bo tak nakazują tru-koledzy

115

Odp: Koncerty

Ja mogę, nie podoba mi się bo nie lubie tego typu muzyki.


koniec dobranoc.  big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

116 (edytowany przez Sweet 2010-11-28 13:18:30)

Odp: Koncerty

Powiem tak, za ostro ją zaatakowałem, w muzyce pop jest na pewno dobra ale denerwują mnie cały czas niusy na temat tych gwiazd itp. wiem większość tych pierdół wypisują ludzie którzy na oczy jej nie wiedzieli, ale gwiazdy też są sobie winne, bo nieraz takie głupoty wygadują, nie mówię konkretnie o niej, ale wiecie o takim Iron Maiden jest mało plotek i pierdół mówię o Polsce a jednak są popularni. Teraz przejrzałem i wiem że porównywałem ją do zespołów których ja słucham, a przecież ona tworzy inny gatunek muzyczny. Mam nadzieję że teraz przedstawiłem obiektywny opis. Zrozumiały dla wszystkich.

117

Odp: Koncerty

Czyli wy myślicie że ją lubię?

Do diaska mad.

118

Odp: Koncerty

Sweet napisał/a:

Powiem tak, za ostro ją zaatakowałem, w muzyce pop jest na pewno dobra ale denerwują mnie cały czas niusy na temat tych gwiazd itp. wiem większość tych pierdół wypisują ludzie którzy na oczy jej nie wiedzieli, ale gwiazdy też są sobie winne, bo nieraz takie głupoty wygadują, nie mówię konkretnie o niej, ale wiecie o takim Iron Maiden jest mało plotek i pierdół mówię o Polsce a jednak są popularni. Teraz przejrzałem i wiem że porównywałem ją do zespołów których ja słucham, a przecież ona tworzy inny gatunek muzyczny. Mam nadzieję że teraz przedstawiłem obiektywny opis. Zrozumiały dla wszystkich.

no właśnie, z tym się zgadzam :] ona robi szum żeby o niej mówili po prostu, spodobało jej się po lollapaloozie, i poszła w komercję, bo kiedyś inspirowała się np. zeppelinami.
zaprzecza sama sobie, manipuluje mediami, aby zawsze było o niej głośno.
Bluskaj - można się domyślić, że nie lubisz jej ;

119

Odp: Koncerty

Jedno slowo- Kasa

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

120

Odp: Koncerty

Oj panowie, gubicie się w zeznaniach big_smile
PS. Powiedziałbym coś o pewnym zespole, ale musi się to jeszcze potwierdzić. Jak to będzie prawda to potem zacytuje ten post i będę jednym z pierwszych osob które o tym wiedziały smile Ale będę (jestem) zajebisty big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993