41

Odp: Krester

Dawisiek21 napisał/a:
manuell napisał/a:
Dawisiek21 napisał/a:

Łoo, to Ci powiem ze to nudne ze hej i w sumie nie ma tam co oceniać

No, a AC/DC to w ogole szczyt awangardy jest...

Kolezko, wyrazilem tylko swoją opinie na temat gry kolegi i piosenki ktora zagrał, jak cos masz to wejdz w mój temat z coverami i wyraź swoją opinie na temat AC/DC.

No wlasnie nie wyraziles opini o grze tylko o piosence ktorej nie slyszales

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

42

Odp: Krester

Dawisiek napisał/a:

Łoo, to Ci powiem ze to nudne ze hej i w sumie nie ma tam co oceniać

Nie nudniejsze niż ac/dc, i dużo ludzi może powiedzieć tak samo o Twoim graniu, bo klepanie 3 czy 4 akordów przez całą piosenkę to sztuką nie jest.
@Krester, fajnie, chociaż było parę 'machnięć'. Ja ostatnio grałam sobie Wolt ihr das Bett in flammen sehen, też się fajnie gra i jest zajebisty riff wink Pozdro

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

43

Odp: Krester

Krester napisał/a:
Dawisiek21 napisał/a:
manuell napisał/a:

No, a AC/DC to w ogole szczyt awangardy jest...

Kolezko, wyrazilem tylko swoją opinie na temat gry kolegi i piosenki ktora zagrał, jak cos masz to wejdz w mój temat z coverami i wyraź swoją opinie na temat AC/DC.

No wlasnie nie wyraziles opini o grze tylko o piosence ktorej nie slyszales

OMG, jak nie słyszałem przed chwilą oglądałem twojego covera

Angus Young The Best

44

Odp: Krester

Dokładnie jak wyżej, taka kłotnia do niczego nie prowadzi.
Dawidsiek nie rozkrecaj sie, wiemy ze lubisz sie troszke posprzeczac, nie musisz nam tego udowadniac

45

Odp: Krester

Okej juz wszsytko gra. POZDRAWIAM

Angus Young The Best

46

Odp: Krester

Nieźle.:)
Mógłbyś mi podać taby do tego co grasz po intrze w fade to black?

47

Odp: Krester

http://farhatguitar.com/metallica_9/fad … /parte_321 na tym o grałem

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

48

Odp: Krester

Dzieki!

49 (edytowany przez Krester 2010-10-07 19:19:51)

Odp: Krester

[video]http://www.youtube.com/watch?v=7UrZnzOMoCs[/video]
Cover a jednoczesnie test nowych przetwornikow.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=FIQOlDT950g[/video]
nowa wersja ohne dich

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

50

Odp: Krester

oceni ktos? smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

51

Odp: Krester

Dobrze, juz dobrze wink Naprawde nieźle, widac że masz już opanowane wszelkie Rammsteinowskie zagrywki, tyle że skoro juz masz te nowe przetworniki, to moze zagrałbyś coś nieco ambitniejszego? Może the day that never comes? Wnioskujac po Twoim tytule utwor znasz dosyc dobrze;)

52

Odp: Krester

Chociaż co prawda nie moje klimaty
to i tak fajnie plumkasz    smile

53

Odp: Krester

Noodles napisał/a:

Dobrze, juz dobrze wink Naprawde nieźle, widac że masz już opanowane wszelkie Rammsteinowskie zagrywki, tyle że skoro juz masz te nowe przetworniki, to moze zagrałbyś coś nieco ambitniejszego? Może the day that never comes? Wnioskujac po Twoim tytule utwor znasz dosyc dobrze;)

Dzieki, teraz bede nagrywal unforgiven, tylko musze jeszcze solowke dopracowac (w niedziele zaczelem sie jej uczyc) bo jeszcze koncowka nie bardzo mi wychodzi.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

54

Odp: Krester

Ok, nagralem The unforgiven solo, jest pare nieduzych bledow (glownie przez stres).
Uzywalem mojej gitary-mt2-wzmak-mikrofon od sluchawek Creative Fatal1ty-komputer- audacity. agrywalem rozne partie ok. 2 godzin i ponad 1,5 godziny sklejalem je. Delkiatny problem z tempem (moja wina oraz troszke zle sklejonej czesci) dlatego porsze o wsluchanie sie w moja gre a nie w orginal.
Mam nadzieje ze sie podoba i prosze o komentarze (na forum):)

http://www.wrzuta.pl/images_2/audio_new.gif

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

55

Odp: Krester

Małe problemy z tempem, tak jak już napisałeś. Według mnie też podciąganie troszkę za słabo, nie bój się robić tego mocniej. Ale nie jest źle, ćwicz dalej.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

56 (edytowany przez Krester 2010-10-30 21:34:58)

Odp: Krester

oj, odsłuchałem to teraz na wrzucie i brzmi innaczej niż orginał na kompie (szumy, mało klarowności), będe misiiał nagrać jeszcze jedną wersje. To moje pierwsze tak ,,skomplikowne,, solo i myśle, że aż tak strasznie nie jest. Grałem na przetworniku przy gryfie a orginał jest grany na pozycji mostkowej.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

57 (edytowany przez Krester 2010-11-26 23:03:38)

Odp: Krester

[video]http://www.youtube.com/watch?v=fvclDUVheew[/video]
Pierwsze solo rozpoczynajace Fade to Black, Nie uzywam zadnego efektu (Tylko przester i reverb. Malutkie bledy. Prosze o ocene wink

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

58

Odp: Krester

ja to chyba grałem z innego taba tongue nie powinienem oceniac, bo gorszt jestem, ale żeby nie było to miałem wrażenie, że kawałkami jakby nie równo, chociaż dośc ciężko to ocenic, bo podkladu nie slychac. A teraz poza tematem ^^ Jak rozwiązałeś problem z baterią wstawiając pickupy? Dużo zyskałeś na brzmieniu?

59

Odp: Krester

U mnie bateria wchodzi troche na wcisk, potencjometry do aktywnych pickupow sa mniejsze to jakos sie to wszystko miesci. Jak chcesz to moge dac fotki jak to wyglada. A brzmienie... mi sie podoba smile Jest berdziej czyste, surowe, glosniejsze dajace fajnego kopa, na przesterze nie ma tekiego mulenia (nie wiem jak to nazwac cos jakby wrzucic rozne rzeczy do talerza i to zmieszac (nie wiem, jakos tak mi do glowy wpadlo smile )) Czuc dynamike tych przetwornikow. Jedyny minus to koszta, ja za przetworniki, robote lutnika (balem sie to sam robic) i nowe struny zaplacilem 216,5 Euro, ale sadze, ze sie oplaca.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

60

Odp: Krester

pare bledow, na koncu wogole legato nie uzyles, troche za cicho podklad ale dzwiek gitary miodzio tongue

61

Odp: Krester

Dzieki. Podklad leci cicho poniewaz po moim pierwszym coverze dostalem takiego komentarza.

mpx napisał/a:

I nie wiem po co to nagranie w tle tylko zagłusza to co Ty grasz...

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

62

Odp: Krester

Cwicz z metronomem, bo miejscami strasznie nierówno.
Algitara fajnie brzmi smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

63

Odp: Krester

Brzmienie swietne, do takich solowek jak ta z fade to black najlepiej uzyc efektu, konkretnie delay. wtedy masz brzmienie jak w studiu wink

64

Odp: Krester

Krester, co sadzisz o valvekingu? Jak jest z gainem na nizszych głośnościach?

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

65

Odp: Krester

Mi sie osobiscie podoba, fakt ze nie jest to mesa ale za ta cene to calkiem fajny wzmacniacz. Na poczatku myslalem ze badziewie (nie moglem brzmienia fajnego znalesc(na przesterze)), i zakupilem mt-2. Teraz od jakiegosc czasu nie uzywam mt2, wystarczylo pokrecic galkami i nauczyc sie grac (lampa, nawet taka jak vk wytknie kazdy blad). Teraz brzmi naprawde fajnie, nie mam tylko boost gain do solowek, bo gram, na nim normalne riffy itp. (zreszta tak samo jest na engl screamerze) przy ustawieniu gain na 4. Bez boosta na 10 trudno zagrac metallice (za malo przejrzyscie, brak ataku). Jednak przed zakupem napewno trzeba go ograc. Jakbys sie decydowal na zakup, to mosyln nad opcja kupienia uzywanego (ok.1000zl) + celestion vintage 30(400zl nowy), taki komplet naprawde wymiata.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

66 (edytowany przez Krester 2011-01-22 21:26:14)

Odp: Krester

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wsBRMZIB … ture=feedu[/video]
Slabe pierwsze podciagniecie i w 34 sekundzie (palec ze struny mi sie zeslizgnal), ale nie chcialo mi sie znowu nagrywac.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

67

Odp: Krester

nagraj solo z Unforgiven III big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

68

Odp: Krester

troche nie rowno i ... hmm nie wiem jak to napisac , niespojnie? widac ze podzielone na czesci .
btw jakis fetysz z tym graniem na ziemi[na siedzaco]?
usiadz na krzesle/lozko albo najlepiej graj na stojaco ;P

69

Odp: Krester

Panki napisał/a:

btw jakis fetysz z tym graniem na ziemi[na siedzaco]?
usiadz na krzesle/lozko albo najlepiej graj na stojaco ;P

Pomyślałbym, że Krester paska nie ma i gra na ziemi, bo nagrywa gdzieś z dala od krzeseł. Ale ma pasek, chyba po prostu tak mu wygodnie.

Do do coveru to Panki w sumie dobrze podsumował. Niestety nie brzmi to najlepiej, są przerwy między różnymi motywami, nie równo, przykro to pisać, ale powinieneś bardziej dopracować.

70

Odp: Krester

Dzieki, chodzilo mi wlasnie o takie szczere komentarze, dzieki temu wiadmo co dopracowac (samemu sie tego nie uslyszy), choc co do ,,nierownosci,, mam zastrzezenia (poczatek troche za szybko). Moze sie tak wydawac przez jakosc mikrofonu, ale tu jest tylko moja gitara, rytmiczna bas i perka, bez gitary prowadzacej.
A na podlodze lubie grac (solowki, albo szybkie piosenki (creeping death)) rytmiczne rzeczy typu, sandman, for whom the bell, fede to back, that was just,acdc itp. gram na stojaco.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

71

Odp: Krester

Czy na tym Valvekingu da się grać przy normalnych głośnościach?
Mam nadzieję, że na żywo brzmi lepiej niż na filmikach smile

Takamine G330S

72

Odp: Krester

Idz do sklepu i ocen

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

73

Odp: Krester

jozin_z_bazin napisał/a:

Czy na tym Valvekingu da się grać przy normalnych głośnościach?
Mam nadzieję, że na żywo brzmi lepiej niż na filmikach smile

Brzmi lepiej, też dużo zależy jak sobie equalizację ustawisz, Krester midy zabija i gainu nie daje na maxa z tego co tam kiedyś napisał. Da się na normalnych głośnościach, całkiem fajnie brzmi.

74

Odp: Krester

Krester napisał/a:

Idz do sklepu i ocen

Problem w tym, że mieszkam na zadupiu, a w najbliższym muzycznym można sobie ograć komba do 500zł.

Takamine G330S