1

Temat: Jeden gość z Mam talent

Ogólnie jestem przeciwnikiem tego programu, ale na pewno zagłosuję na tego gościa:
http://mamtalent.plejada.pl/108,17470,7 … detal.html

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

2 (edytowany przez grzesiek2805 2010-10-03 21:42:55)

Odp: Jeden gość z Mam talent

Też widziałem. Gość jest niesamowity.
Tak btw, to Chylińska strasznie muzykalna i domyślam się, że sluch też ma nie byle jaki, ale fałsz w dobrym stroju usłyszy. Chyba pierwszy raz słyszy dwunastostrunowca smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Jeden gość z Mam talent

No jakiś lekki fałsz był...

4

Odp: Jeden gość z Mam talent

ciekawe gdzie...?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Jeden gość z Mam talent

No jak gdzie? W gitarze...

6

Odp: Jeden gość z Mam talent

Gitarze? Wymiata aż miło

7

Odp: Jeden gość z Mam talent

Pewnie nagłośnienie big_smile najbardziej mi się jego wokal podobał.

"...to nie sztuka zabić kruka tylko gołym tyłkiem jeża."
Schecter Omen Extreme Floyd Rose
Line 6 Spider IV 75

8

Odp: Jeden gość z Mam talent

ja pierdole, zamurowało mnie.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

9

Odp: Jeden gość z Mam talent

Noodles napisał/a:

Gitarze? Wymiata aż miło

Master wyciągania z kontekstu.

Chyba jednak stroi i pierwsze wrażenie miałem takie...

10

Odp: Jeden gość z Mam talent

Ja oglądałam cały odcinek... gościu jak wchodził sobie pomyślałam "Ale będzie beka z faceta", ale jak usłyszałam jego wokal i grę, to aż mi się wstyd moich myśli zrobiło...

Gościu jest zarąbisty ! smile

11 (edytowany przez grzesiek2805 2010-10-04 22:50:51)

Odp: Jeden gość z Mam talent

Z tego co widze, to nie jest znany tylko z mam talent:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=quXm6Ptb … re=related[/video]
Nagrał nawet płytę i udziela się społecznie też wink
aa, coś jeszcze...:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=6Lje7Xd2 … re=related[/video]

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

12

Odp: Jeden gość z Mam talent

No proszę, drugi materiał z mojego miasta smile

A co do niego, to człowiek jest niesamowity, taki głos... Brak słów, żeby opisać.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

13

Odp: Jeden gość z Mam talent

Jak widzę mordy tych gości co tam siedzą to mi się żal tego Genka, że się tak produkuje.

"...to nie sztuka zabić kruka tylko gołym tyłkiem jeża."
Schecter Omen Extreme Floyd Rose
Line 6 Spider IV 75

14

Odp: Jeden gość z Mam talent

Co najśmieszniejsze, to od kiedy pamiętam ludzie go zawsze zlewali i omijali szerokim łukiem, a jak wczoraj przechodziłem po rynku to nagle wielkie zbiorowisko wkoło niego, kręcą kamerami itp. big_smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

15

Odp: Jeden gość z Mam talent

Wrocław <3

16

Odp: Jeden gość z Mam talent

Nie wzięli go do dalszego etapu! Jak tylko o tym przeczytałam, to od razu w głowie pojawiła mi się myśl "co te jury odwala?!"... Szkoda, że nie wspiera się wielkich talentów, tylko bierze się średniaków...

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

17 (edytowany przez grzesiek2805 2010-10-16 21:38:34)

Odp: Jeden gość z Mam talent

Oglądaliście dzisiejszy odcinek? Ja oglądałem i się zawiodłem... porażka. To jest jakies nieporozumienie, jak oni temu gościowi mogli nie dać szansy?! Nawet nie wzieli go pod uwagę, nie wyróżnili. Przepuścili tylu wokalistów, którzy byli znacznie gorsi od niego. Wojewódzki powiedział w poprzedniej edycji, że nasz naród na fatalny gust. I tym oto sposobem jury to udowodniło. Przecież ten gość zrobiłby furrorę w tym programie... Imo był jednym z faworytów do zwycięstwa.

@up: u was 1st. Też nie moge tego zrozumieć... Oczywiście byli tacy, ktorzy też dobrze śpiewali (chłopak od reagge), ale pozostała reszta?? Poziomem nie dorównywali.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

18

Odp: Jeden gość z Mam talent

Pewnie nie miał talentu...

Jury w pewnym momencie wspomniało coś o tym czy ktoś spodoba się iluśtam milionom polakom.

Mi osobiście się spodobało "**** się znają!" smile.

19

Odp: Jeden gość z Mam talent

tak odejdę lekko z tematu:P..bo ciągle o mam talent...ci chłopacy młodzi"rock n roll'owcy" chyba nigdy się tak nie śmiałam..weszli na scenę..i zaczęli grac....bez kabli przy gitarze:D...wiem ze są te bez przewodowe ale tych tez nie mieli tongue bo stratocasterach było by widać:D i to jest żenada ze oni przeszli dalej:D

20

Odp: Jeden gość z Mam talent

Mieli. Włącz nagranie na stronie mamtalent w punkcie -3.40 wink

21

Odp: Jeden gość z Mam talent

ok..zwracam honor:D...nie zauwazyłam:...

22

Odp: Jeden gość z Mam talent

Ale za granie na Smoke on the water, na takiej pierdziawie powinien dostać w ryj big_smile Chociaż rozumiem, że taszczenie 25kg wzmacniacza jest trochę uciążliwe tongue

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

23

Odp: Jeden gość z Mam talent

http://demotywatory.pl/2186478/Prawdziwy-Talent O.o

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

24

Odp: Jeden gość z Mam talent

A sam mowił przed wystepem ze chce tylko facjatą poswiecic w TV

Angus Young The Best

25

Odp: Jeden gość z Mam talent

Nie wydaje mi sie.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

26

Odp: Jeden gość z Mam talent

Co do tych "Fast Guitars" - Nie potrafi wymówić "guitars" , drugie - coś mi to nie podchodzi pod rocka

27

Odp: Jeden gość z Mam talent

Rouge napisał/a:

Nie wzięli go do dalszego etapu! Jak tylko o tym przeczytałam, to od razu w głowie pojawiła mi się myśl "co te jury odwala?!"... Szkoda, że nie wspiera się wielkich talentów, tylko bierze się średniaków...

Tak samo jak mi, chociaz edycja dawno sie skończyła (i tak ogladalem tylko ten jeden odcinek...), to bardzo żałuje ze w alei "talentów" nie ma miejsca na prawdziwe talenty... bo nie podpisały jakiegoś tam świstka. W kazdym razie wszyscy o Gienku usłyszeli, wszyscy chcą go słuchać (ja swoja droga obiecałem sobie, że jak będe we Wrocławiu to posłucham go na żywo). Wiem ze ma zespół i myśle że przyszłość pokaże kto ma talent.

Słowo na zakończenie --> GIENEK LOSKA IS THE BEST!!! And will be for ever wink

Temat troche odgrzewany, ale nie moglem niczego tutaj nie napisać...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X