1

Temat: November rain - ostatnie solo

W zasadzie to pytanie odnośnie ustawień jak uzyskać takie "donośne" brzmienie smile

Vintage V100BB + Crate FW 15 bez R

2

Odp: November rain - ostatnie solo

Zwiększ volume.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

3

Odp: November rain - ostatnie solo

haha.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

4

Odp: November rain - ostatnie solo

tez jestem ciekaw, moze ktos podpowiedziec ?

Cort X2 + Laney LX12

5

Odp: November rain - ostatnie solo

Kamil, czytaj mój post, pisałem całkiem serio.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

6

Odp: November rain - ostatnie solo

zwiększ low na full i zmniejsz medium i high , reverb na pół/0

Epiphone GOTH G400PB + Crate FW15R

7

Odp: November rain - ostatnie solo

hmm no ok, dzieki za info.

Cort X2 + Laney LX12

8

Odp: November rain - ostatnie solo

nie jestem pewien czy o takie "donośne" brzmienie ci chodziło ale jeśli podkręcisz volume to donośnie będzie się wszystko w domu trząś

Epiphone GOTH G400PB + Crate FW15R

9

Odp: November rain - ostatnie solo

Odkopuję ale...

CorpseFire, wyjaśnij mi co da zwiększenie basu i zmniejszenie reszty, prócz kompletnemu zamuleniu wzmacniacza? Żeby zagrać dobrze ten kawałek trzeba umieć dobrze wydobywać dźwięki, ćwiczyć artykulacje i technikę. Jak będziesz tylko pykać w struny to kupa Ci wyjdzie, trzeba dobrze uderzyć,przybendować, żeby wyszła odpowiednia agresja i dynamika. Tego się nie ustawi na wzmacniaczu, trzeba mieć to w łapie. Oczywiście ważny jest dobry wzmacniacz, który uwydatni całą artykulacje.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95