81

Odp: W jakie gry gracie ?

gh Metallica na ps2, a na blaszaku to Assassin`s Creed II, Call of Duty 6 i Wiedźmin

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

82

Odp: W jakie gry gracie ?

Nightmare, grasz w Warrocka? Zagramy? wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

83

Odp: W jakie gry gracie ?

Właściwie to niedużo, ale można tongue Grałem kiedyś ale zapomniałem hasła na konto i trzeba od nowa big_smile

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35

84

Odp: W jakie gry gracie ?

To właz na G1 i się rejestruj tongue Jak cos to pisz na GG 7365993 wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

85

Odp: W jakie gry gracie ?

Kilkadziesiąt gier w życiu przeszedłem, ale obecnie gram troszke w wiedzmina, nawet ostatnio w ogóle, wcześciej dużo grałem w guitar hero 3 i world tour. W sumie guitar hero mnie zachęciło do gry na gitarze. ;]

86

Odp: W jakie gry gracie ?

Emmm. Ja gram w LoL'a (League of Legends), Wiedźmina, KoTORa 2 i w C&C3 z dodatkiem.

Jeśli ktoś jest chętny do gry w LoL'a to zapraszam do tego linka.

Przepraszam za to, że tak brutalnie wykopuje topic ale nie mogłem się powstrzymać ^^

87 (edytowany przez CorpseFIre 2010-09-29 15:45:40)

Odp: W jakie gry gracie ?

o ktoś w lola gra ;p twórcy gry wybrali bardzo fajny skrót .

Gram w : Wowa-na prywatnych (prywatne serwy = darmowa gra), LoLa , Gothiki wszystkie , S.T.A.L.K.E.R a ostatnio w fallouta 3

Epiphone GOTH G400PB + Crate FW15R

88

Odp: W jakie gry gracie ?

Jaki nick masz na lolu? I jaki serwer? Bo może zagramy ^^

89

Odp: W jakie gry gracie ?

grałem jakieś 3 tyg potem przestałem 8lvl chyba a grałem tristaną a nick CorpseFire

Epiphone GOTH G400PB + Crate FW15R

90

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja ostatnio Jedi Outcast na pc i Driver 76 na psp

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

91

Odp: W jakie gry gracie ?

Urban Terror
Alien Swarm
Bioshock
Painkiller Czarna Edycja
wolfestein Enemy Territory
Saga Fallout:
1.Fallout
2. Fallout 2
3. Dodatek Fallout Tactics.

Lost Planet Colonies Extreme condition
Spore
World of Goo
Hitman 2 Silent Assasin


Sporo big_smile

92

Odp: W jakie gry gracie ?

gram na psp i gram CS'a i pożyczyłem od kuzyna spore musze powiedzieć że łatwa gra i Assassin's Creed II

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

93

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja sie ostatnio w Dirta 2 bawie, jak mam chwilke czasu ;D

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

94

Odp: W jakie gry gracie ?

Zapomniałem, jak jestem u babci to gram Wolfenstaina 3d, Wolfensteina Spear of destiny Duke Nukem 3d i Blake Stone

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

95

Odp: W jakie gry gracie ?

W Duke grasz? Ach przypomniały mi się dawne czasy... smile

96

Odp: W jakie gry gracie ?

Gram też w warrocka , dopóki mi kompa nie wyłączy.

97

Odp: W jakie gry gracie ?

Kompa nie wyłączy?

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

98

Odp: W jakie gry gracie ?

wujek?

99

Odp: W jakie gry gracie ?

no ten co piosenke po pijaku pisał

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

100

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja pamiętam jak w Duke Nukem się grało. Ten klimacik "rozwalaj aż przestanie się ruszać" i teksty tego gościa big_smile Chyba sobie znowu zagram smile

"...to nie sztuka zabić kruka tylko gołym tyłkiem jeża."
Schecter Omen Extreme Floyd Rose
Line 6 Spider IV 75

101

Odp: W jakie gry gracie ?

bo komputer sie sam wylacza

102

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja pamiętam jak pierwszego Duke'a przeszedłem ;p

103 (edytowany przez WiedźMatt 2010-11-14 22:45:55)

Odp: W jakie gry gracie ?

Xanter, jak ci się komp sam wyłącza to rozbebesz obudowę i sprawdź czy chłodzenie na karcie graficznej i procesorze działa.

Spróbuj przeczyścić wiatraczki.

Ja ostatnio radiator w grafie rozkręciłem bo mi właśnie się grzała i wyłączała kompa, przetarłem skrzydełka z kurzu, przejechałem silikonem i już się nie grzeje.

"Look's like it's time to kill!"

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

104

Odp: W jakie gry gracie ?

Moja ciotka ma ten problem, ale w kompie praktycznie 0 kurzu,  wszystkie kable sprawne, nie zgodzili się na reinstalke systemu... Może słaby masz zasilacz ?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

105

Odp: W jakie gry gracie ?

No jeśli wyczyszczenie wiatraczków nie pomaga to wypadałoby sprawdzić zasialacz rezeczywiście.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

106

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja będę musiał nałożyć pastę termoprzewodzącą na procesor bo mi chyba wyschła i po pół godzinie działania komputera na procesorze ma 79 stopni xD

107

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja nadal gram na Pegazusie!:D
Fajna zabawa zagrać w Mario,Contre lub włożyć do pegazusa grę "99999 in 1":D

108 (edytowany przez oabliss 2010-11-19 23:01:40)

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja gram w God of War II na ps2 big_smile ale kurde scina sie i dalej przejsc nie moge xD CS:S steam oraz league of legends big_smile

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

109

Odp: W jakie gry gracie ?

Fallout 3 znowu, zanim uzbieram kasę na New Vegas i CoD: Black Ops ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

110

Odp: W jakie gry gracie ?

mati1921 napisał/a:

A ja nadal gram na Pegazusie!:D
Fajna zabawa zagrać w Mario,Contre lub włożyć do pegazusa grę "99999 in 1":D

Też niedawno grałem, ale popsuły mi się jojsticki i nie wiem, gdzie to dokupić...

111

Odp: W jakie gry gracie ?

@ up
Wolę bierki...

112

Odp: W jakie gry gracie ?

Europa Universalis 3
Gta SA
Heroes 3 Wake of Gods

113

Odp: W jakie gry gracie ?

Chińczyk smile albo jakis koreańczyk... uwielbiam tez w szachy zagrać smile

A tak na powaznie to Dawn of War: DC, BF: heroes (godne polecenia smile) Guild Wars, czasami jakieś Battleforge, chociaz osatnio nie mam w ogóle czasu na gre, albo nie mam z kim zagrac... bida... uwielbiam tez w szachy zagrać smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

114

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja gram w Mario Forever (szkoda, że nie mogę znaleźć nigdzie wersji Nintendowskiej- strasznie mi dzieciństwo przypomina, chętnie zagrałabym jeszcze raz...), w Zenka Zombi i póki nie miałam gitary, chętnie grałam w Frets on Fire (coś jak Giutar Hero, ale na komputer).

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."

115

Odp: W jakie gry gracie ?

Gothic, Wiedźmin, 9Dragons (malo znana, a fajna gierka MMORPG), Crashday, Prince of Persia, Władca Pierścieni- Bitwa o Śródziemie z dodatkiem Król Nazguli, Mount & Blade, FIFA 10 i ostatnio zaczalem w plemiona big_smile Ale przede wszystkim na gitarce siedze, czasem se pogram na kompie czy cos ^^

Gdy kogoś zabijamy nie odbieramy nic w zamian.
__________________________________________
Gitara: B.C. Rich VG1, Efekt: BOSS ME- 25, Piec: Marshall MG30FX 30 watt

116

Odp: W jakie gry gracie ?

Mafia, Heroes 3 i 4, nałogowo Gothic 1 i 2 - najcudowniejsze gry na świecie. Oprócz tego jeszcze Quake 2, Arcanum, Prince of Persia Dwa Trony, kiedyś w GTA 3 i Vice City, ale już mi się znudziły, NHL 02 i 04, NFS:U2 i to by było na tyle, ogólnie same starocie.

Tryliardy ludzi, którzy wybrali gitarę nie mogą się mylić! Serio nie mogą, nie ma tylu nie świecie...

117

Odp: W jakie gry gracie ?

A kto gra w jamlegend?(  http://www.jamlegend.com/ ) Fanów GH zapraszam do wspólnej gry, z kumplem sobie czasami gram shodowny na trybie 'strum and tap' na poziomach insane czasami legendary.

118

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja przez jakiś czas w to grałam, fajna zabawa smile Ale teraz bardziej jestem zaangażowana w granie w Wiedźmina, bo to aż wstyd, że zaczęłam już kiedyś w to grać, a nie skończyłam.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

119

Odp: W jakie gry gracie ?

@ OskarD
Swego czasu grało się w Crashdaya. Nie ma to jak capture the flag w multiplayerze w 8 osób xD
@ McBekon
Stareńka Mafia to jedna z moich ulubionych gier. Przeszedłem ją ze 4 razy, ale w jeździe ekstremalnej nie mogłem chyba 3 samochodów odblokować.

120

Odp: W jakie gry gracie ?

@ Rames
Ja grałam w jamlegend, ale teraz mam laptopa i jakoś jeszcze nie dokupiłam klawiatury. No i póki co zatrzymałam się na jakimś słabym poziomie, bo zwykle grałam z kimś. Dlatego też punktów mam mało. Jedną piosenkę uwielbiam grać, a mianowicie ,,Doctor Who" Static Labu.

Aha, ostatnio bardzo z siebie dumna zaczęłam grać w Legend of Zelda... Pamiętacie jeszcze tę grę?

,, Marność nad marnościami, proszę towarzyszy,
jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy..."