1 (edytowany przez matthew70 2010-09-06 22:22:32)

Temat: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

Witam.
Mam problem z zagraniem utworu "Żółty rower" Formacji nieżywych schabuff. Chcę zagrać gitarę prowadzącą, nie zwykły akompaniament i próbuje samemu to jakoś rozszyfrować i zagrać ze słuchu, ale czasem wychodzi, czasem nie i męczę już to kilka dni. Jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy to będę wdzięczny smile

Pozdrawiam wszystkich grajków,
Mateusz.

2

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

to zależy jeżeli chcesz grac gitare prowadzącą to muszą powtarzam muszą byc na google jakieś tabulatury czy akordy smile wystarczy wyszukac.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

3

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

Właśnie chodzi mi o prowadzącą i szukałem na google na różne sposoby i znalazłem tylko zwykłe chwyty do akompaniamentu. Próbowałem szczęścia też na różnych stronach z tabami ale niestety nie umiem tego nigdzie znaleźć.

4

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

no to może jesteś zdany na akompaniament tongue a żaden twój kolega lub koleżanka nie znają?

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

5

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

Musisz rozwalić ze słuchu i tyle. Za to ta satysfakcja jak skończysz - bezcenna big_smile

6

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

dziwie się że nie ma tego w google. ;/

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

7

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

Ta melodyjka z żóltego roweru nie jest jakimś arcydziełem kompozycyjnym więc nie dziw się że nikt tego nie tabbuje ;>

8

Odp: Formacja nieżywych schabuff - Zółty rower

mhm, widocznie za bardzo przyzwyczajam się do tabulatur które można znaleźć wszędzie big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II