1 (edytowany przez OZKO 2010-09-04 08:12:00)

Temat: Metallica-Slither

mam pytanie ponieważ ta piosenka przyszła mi z łatwością to musi byc jakieś ale ;/
Nie mam pojecia jak zagrac ten fragment znaczy mniejwięcej wiem ale nie wychodzi mi:

|---------------------------------------------------------------------------
|---------------------------------------------------------------------------
|---------------------------------------------------------------------------
|-----------5--7-----------5--7---------5--7-----------5--8------5------
|---7-/7-----------7-/7------------7-/7---------7-/7------8------5------
|---0--0--------0--0--0--------0--0--0------0--0--0------6--0--3--0----

Więc jak zagrac ten fragment? próbuję ale mi nie wychodzi cały czas tak jak to jest grane w orginale, mam nadzieje że mi pomożecie smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

2

Odp: Metallica-Slither

Ale dokladnie o które dźwięki Ci chodzi, bo to raczej nie jest trudne. Najpierw uderzasz struny E6 i A (7 próg), następnie pusta E6 i w tym samym momencie uderzasz też strunę A, gdzie jedziesz slidem na 7 prog. Potem sa pojedyńczze dźwięki to chyba wiesz co i jak, a rzeszta się powtarza.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Metallica-Slither

chodzi mi dokładnie o tą częsc z ukośnikiem pomiędzy siódemkami tego nie mogę pojąc czy to jakaś pauza jest czy coś? bo reszte już zrozumiałem.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

4

Odp: Metallica-Slither

to jest slide

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

5

Odp: Metallica-Slither

No to napisałem, że uderzasz strunę E6 i w tym samym momencie A robiąc slide na 7 próg.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

6

Odp: Metallica-Slither

mhm nie zauwazyłem smile wielkie dzięki idę się douczac big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II