1

Temat: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

Ile czasu zajelo wam stworzenie bicia do piosenek(prostych narazie). chce miec taki punkt oparcia by sie nie denerwowac.:P

2

Odp: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

Mi bardzo długo, możesz więc być spokojny smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3

Odp: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

Do prostym piosenek ok. 2 miesięcy, ale do tej pory nam problem z niektórymi biciami, np. za Chiny nie mogę opanować bicia do O.N.A. - Kiedy powiem sobie dość.

4

Odp: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

Ja się nauczylem troche bicia opanowac.... w kosciele. Grala po prostu orkiestra , mieli dziewczyne grająca na akustyku i wlasnie tak opanowalem bicie, jak grali to sie wsluchwiwalem .

5

Odp: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

No prostych to po miesiącu ale trudnych to sie trzeba pomęczyć trochę...

6

Odp: Ile czasu zajęło wam opanowanie bicia?

Wiem, że temat stary, ale wypowiem się dla potomności wink

Ogólnie zauważyłem, że dużo piosenek można zagrać biciem 1,12,123 (uderzając z góry) lub GGDDGD(G- uderzenie z góry, D-uderzenie z dołu, czyli takie jak Czarny chleb czarna kawa).
Tak swoją drogą to nie ma znaczenia czy bijemy z góry czy z dołu, tak naprawdę liczy się szybkość uderzenia, bijąc 1,12,123 wyjdzie nam to samo co GGDDGD. Po prostu uderzając najpierw z góry, a potem z dołu jest mniejsza pauza niż w dwóch uderzeniach z góry(lub dwóch z dołu.
Przykład:
G  GD  DGD
1   12   123

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95