41

Odp: Jam Session?

mozna zagrac jam session online, trzeba by sie umowic, zarejestrowac na tinychat.com i wejsc do pokoju http://tinychat.com/gitarzysci , mozna tam grac z kamera i mikrofonem, testowane na okolo 10 ludziach jednoczesnie

42

Odp: Jam Session?

A nie ma opóźnień? Ja to jakoś czarno widzę tongue.

43

Odp: Jam Session?

Bluskaj = Wojtek? big_smile

44

Odp: Jam Session?

i co ci to da? big_smile

45

Odp: Jam Session?

nie ma zadnych opoznien, chyba ze ktos smiga na jakims slabym laczu smile
moderatorzy limituja ilosc osob grajacych jednoczesnie

46

Odp: Jam Session?

Wow, to możemy spróbować.... możecie, bo dzisiaj się dowiedziałem, że z muszę jechać do piątku do Niemiec. Od następnego tygodnia mogę brać udział we wszystkim co tylko będzie i nawet poprowadzić ten turniej smile.

@Baldur: Owszem. Nie uwierzysz jak super się pisze posty na ekranowej big_smile.

47

Odp: Jam Session?

ooo big_smile Ja popieram żeby Bluskaj poprowadził turniej ]:->   
A najbardziej mi sie podoba ta 3 opcja ;]

48

Odp: Jam Session?

3 to która ? Bo się pogubiłem już big_smile

49

Odp: Jam Session?

Dawisiek21 napisał/a:

W sumie to mozna by zrobic taki nasz mundial. Nawiazujac do Controla. Najpierw zebrać wszystich chętnych. Potem podzielic ich na grupy, kto na jakim jest poziomie. Najlepoiej by to zrobić zw. kto jak dlugo gra(wiem ze niektorzy ucza sie szybciej drugdzy wolniej) Potem porobić dwójki w kazdej z grup. Np. losowanie i to by byl pierwszy etap "Guitar Fight". Pozniej zwyciezca przechodzi dalej i do finału. Trza by miec dosc duzo ludzi do takiej zabawy. Co wy na to?

to jest 3 ;D

50

Odp: Jam Session?

ja nigdzie nie wyjeżdzac, ja miec chata wolna w wakacje, ja byc chętny big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

51

Odp: Jam Session?

Jeśli chcecie dzielić się na grupy, to trzeba zrobić koszyki. Nie będziemy się przecież bawić w grupy, więc zakładamy że dla ośmiu zawodników robimy dwa lub cztery koszyki. Bo głupio by było jakby wygrał w finale wygrał ktoś słabo grający.
No i w jaki sposób zamierzacie to zorganizować?

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

52

Odp: Jam Session?

hmm.. a może jednak znaleść  jakiś podkład fajny i każdy do niego cos zagra, wrzuci i ocenimy kogo wykonanie jest najlepsze? ;p

53

Odp: Jam Session?

Tak było na poprzednim konkursie. Po prostu podano skalę i wszyscy mieli do niej grać...

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

54

Odp: Jam Session?

Dobra, już wróciłem. To teraz tak, jutro zróbmy jakąś próbę tj. 2,3 osoby (w sumie to więcej i tak nie potrzeba). Kto chce wziąć w niej udział niech napisze do mnie na gg (10382723) powiedzmy tam do 14 i wtedy się dogadam z nimi o której godzinie. Jak wypali to zrobimy to 'na większą skalę'.

A co do konkursu, to jutro napiszę wszystko dokładnie tak jak ja to widzę tongue.

55

Odp: Jam Session?

Hmm... Nie wiem czy dam radę to nagrać, ale jak coś to się piszę.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

56

Odp: Jam Session?

To weź napisz do mnie na gg to się dogadamy jakoś i spróbujemy tą stronkę co podał gitarnik.

57

Odp: Jam Session?

Ja pracuję, wiec czas mam od 18 do wieczora. Ale jakoś postaram się napisać.
Pozdro. Matt.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

58

Odp: Jam Session?

Temat ucichł i dupa

Angus Young The Best

59

Odp: Jam Session?

Ja tam ciągle jestem za skręceniem czegoś.

60

Odp: Jam Session?

Ponad połowa wakacji minęła a nic się nie 'posunęło' do przodu. Dlatego proponuję niedzielę powiedzmy o 17 (jak komuś pasuje inaczej to niech od razu powie, jestem otwarty), dogadać się przez gg i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Więc idąc dalej moim tokiem myślenia powinniście teraz podać swoje numery, chyba że używacie czegoś innego. Mój to 10382723.

61

Odp: Jam Session?

10660799

62

Odp: Jam Session?

BARDZO WAS PRZEPRASZAM ZA MOJĄ NIEOBECNOŚĆ, MIMO ŻE ZAPOWIADAŁEM, ŻE BĘDĘ. Nieoczekiwana zmiana planów. Sorry...

63

Odp: Jam Session?

495244, zbierzmy tak z 5-6 osób i zróbmy coś, żeby innych zachęcić big_smile

64 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-08 23:39:02)

Odp: Jam Session?

Taa, pociągnijmy za sobą tłumy...
Nie przejmuj się Gitarzystek i tak tylko ty dałeś numer, a nikt więcej nie napisał.

65

Odp: Jam Session?

siemka, juz jestem tongue widze ze tu szalejecie z tym dżemem big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

66 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-14 15:11:21)

Odp: Jam Session?

Właśnie jesteśmy w studiu nagraniowym i nagrywamy płytę, gdyż dzięki naszemu niebywałemu zgraniu stworzyliśmy kilka genialnych kompozycji... A w ogóle to dżem jest do jedzenia, ewentualnie słuchania. tongue

Jak ktoś coś wykombinuje to jest uda mu się siebie zebrać i ustalić godzinę to jestem chętny... na grę.

Bynajmniej nie wstępną.

67

Odp: Jam Session?

Ok, to czekam na krążek, pierwszego nabywcę juz macie gwarantowanego big_smile
PS. nie wiem jak skonstruowałeś to zdanie w trzeciej linijce, ale nie wiem o co w nim chodzi tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

68 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-14 21:38:04)

Odp: Jam Session?

Gra wstępna – w ludzkich zachowaniach seksualnych ogół intymnych zachowań o aspekcie psychologicznym i fizycznym pomiędzy dwojgiem lub więcej ludzi mających na celu zwiększenie podniecenia seksualnego. Gra wstępna rozpoczyna się przed stosunkiem płciowym(...)

Może trochę źle użyłem słowa bynajmniej.

To była powiedzmy aluzja, żebyśmy zrobili coś konkretnego tj. faktycznie zaczęli coś grać, czyli przeszli do "rzeczy właściwej".

Co do płyty to mam nieciekawe wieści. Wszystko okazało się wytworem mojej wyobraźni, iluzją, złudzeniem! Nie byliśmy w studiu nagraniowym, w ogóle nie byliśmy. To strasznie, nieee, nieee!!! - Gdyby ktoś nie dostrzegł ironii w mojej poprzedniej wypowiedzi.

69 (edytowany przez grzesiek2805 2010-08-14 22:02:06)

Odp: Jam Session?

1. Na prawdę myślisz, że nie zaczaiłem o co Ci chodziło z tą płytą?
2. W tym następnym zdaniu chodziło mi o jego samą konstrukcję, bo treść po dłuższej chwili rozszyfrowałem.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

70 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-14 22:41:04)

Odp: Jam Session?

1. To by było raczej dziwne, ale ktoś obcy mógłby pomyśleć że faktycznie wydajemy płytę... Zorganizował by koncerty, koszulki, wywiady. Te tłumy rozentuzjazmowanych, że tak powiem osób... Jaki to byłby zawód.

To było coś w stylu napisu na czekoladzie mlecznej: "Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych." Osobiście nigdy nie widziałem w czekoladzie mlecznej "śladowej ilości orzechów arachidowych." Powiem więcej, nigdy nie widziałem w czekoladzie mlecznej, na której opakowaniu jest napis: "czekolada mleczna" jakiejkolwiek ilości orzecha arachidowego.

2. Chciałem aby nawiązywało do poprzedniego.

A w ogóle to z moich obserwacji wynika, że duża ilość osób (chyba, że to bardzo dziwne osoby) uważa, że gdy nie robimy emotków to jesteśmy żli/smutni/(inne negatywne nastroje). Tak więc, żebyście (zacytuję Piotra Bałtroczyka) "Czcigodni" użytkownicy tego forum nie myśleli o mnie jak o jakimś emo-mordercy-samobójcy: neutralhmm:(:mad:

I żeby offtopicu nie było: Kiedy masz wolny czas?

71

Odp: Jam Session?

Tak to byłoby cos strasznego, na prawdę. Być może nie zdajemy sobie sprawy z powagi sytuacji.

PS. ja znam jeszcze takie emotki: big_smile:);):P:lol::rolleyes::cool::o

Wlaściwie to moglbym napisac coś innego, nie koniecznie mądrzejeszego, ale mi się już nie chce wymazywać tego co przed chwilą napisałem, więc wrzucam to co jest.

A, i żeby rzeczywiście nie tworzyć offtopu, to czas wolny mam od wczoraj. Do końca wakacji.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

72 (edytowany przez Bluskaj 2010-08-15 00:19:09)

Odp: Jam Session?

- Zaczęło się od tego, że chcieliśmy z kolegą pobić rekord Księgi Guinnessa, grając najdłuższe na świecie jam session - 48 godzin bez przerwy.

Wnioski nasuwają się same, z tym, że nie wiem jak jest obecnie. To była wypowiedź z 2007 roku.

73

Odp: Jam Session?

Skończmy już tę bezsensowną "konwersację", bo nasze myśli chyba trochę się rozbiegają.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

74

Odp: Jam Session?

Tak, troszkę bezsensowna. W każdym razie co z tym jam session całym? Zapodaj jakiś termin to się dostosuję/my. No chyba, że zraziłem cię tak bardzo do mojej osoby tongue.

75

Odp: Jam Session?

Dziwnie małe jest  zainteresowanie tym jam session...
Nie wiem czy opłaca się je organizować dla 3, no maksymalnie 4 osób, bo z tego co widzę mniej wiecej tyle tak na prawde osób w tym weźmie udział tongue  .

76 (edytowany przez krethh 2010-08-17 16:34:15)

Odp: Jam Session?

Żeby Jam Session było fajne, to trzeba by je zrealizować w czasie rzeczywistym...

77 (edytowany przez Baldur 2010-08-17 19:13:30)

Odp: Jam Session?

to może tak żeby na 100% sie to odbyło :
Niech chętni się zgłoszą..
I podpiszemy mały cyrografik ]:->

78

Odp: Jam Session?

Ja Gitarzystek, zgłaszam się!!!

79

Odp: Jam Session?

Panie i Panowie, co Wy na to, żeby odkopać ten temat?
Sprecyzujmy po prostu co to ma byc za kawałek, jaki rodzaj muzyki. Każdy nagrywa coś od siebie, np w audaicty i przesyła projekt następnej osobie. Kontakty zostawiamy tu, najlepiej gg. Ustalamy kolejność, najlepiej wg kolejności dodanych postów i gitara.
Fajnie byłoby stworzyć wreszcie coś wspolnie smile
Czekam na poropozyje. Może jakiś bluesik? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

80 (edytowany przez Bluskaj 2011-01-29 19:30:03)

Odp: Jam Session?

Ta...

Ale trzeba wybrać jeden podkład, zgrać w formacie mp3 (tudzież wav, wma), porozsyłać do 'zainteresowanych'. Każdy by wtedy mówił od której do której sekundy gra i można by potem to bez krzyku i zgrzytów połączyć. Mam ferie to się chętnie tym zajmę.

Powiedzmy, że początek zrobi się na akustykach a potem elektrykach ewentualnie tylko na jednym ee 'typie' (ale to brzmi).

Ja proponuję to:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=pnDbf6Yw … re=related[/video]

Jest odpowiednio fajne i długie. I nie w e ani a molu.


Edit:

Instrukcje jak nagrywać w movie makerze:

1. http://img831.imageshack.us/img831/3497/jakwlaczyc.png

2. http://img577.imageshack.us/img577/4497/jaknagrac.png

3. http://img806.imageshack.us/img806/5622/jaknagrac2.png

Domyślnie zapisuje się w moich dokumentach -> moje filmy -> narracja...

...Tadam!