81

Odp: Brovvnstone

grzesiek2805 napisał/a:

niee, jemu chodzilo o to, że ma lepszy czas na stekę...

wtf?
Chodziło mi o to, że kiedys go przeskocze.
brovvnstone-ja zacznę się rowijac szybciej tongue

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

82

Odp: Brovvnstone

@Szal PL

Wikipedia napisał/a:

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

83

Odp: Brovvnstone

to zacznij grac wiecej niz 6h dziennie xD

84

Odp: Brovvnstone

Osz ty tongue Więc moje ćwiczenia bedą krótsze, ale wydajne big_smile

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

85

Odp: Brovvnstone

Szal PL 

nie gadaj tylko wiosłuj i nagrywaj ;P

86

Odp: Brovvnstone

Powiosłowałem. Zapraszam do mojego tematu big_smile

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

87 (edytowany przez Plam 2010-06-22 18:56:53)

Odp: Brovvnstone

Sorry z góry za offtopa, ale chcę o coś zapytać autora a nie ma na tym forum prywatnych wiadomości chyba sad

Uwaga, uwaga, pytanie: Jaką kamerką nagrywasz te filmiki? Super płynność, sam bym coś nagrał tylko nie wiem co kupić. Zajefajnie tez słychać co grasz, masz osobny mikrofon czy to ten z kamerki?

BTW. brzmienie tej gitary jest zajebiste T_T
Jakie miałeś ustawienia wzmaka przy november rain?

88

Odp: Brovvnstone

brovvnstone, niby nie chciał zradzać jakich efektów użyta itd, ale na którymś filmiku włącza przester kliknięciem myszki, więc wnioski nasuwaja sie same big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

89 (edytowany przez brovvnstone 2010-06-26 19:53:57)

Odp: Brovvnstone

przejzałes mnie hehe w niektorych Guitar Rig 4 a w niektorych wzmak, niestety nie mam footswitcha to muszę lapą włączać xDD

90

Odp: Brovvnstone

co do kamerki to nagrywam kamera z laptopa hp siostry xD

91

Odp: Brovvnstone

[video]http://www.youtube.com/watch?v=iiGW2rFE5s4[/video]

Nowy filmik, przed chwila nagralem.

92

Odp: Brovvnstone

Zajebiście !

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

93

Odp: Brovvnstone

Cholera jasna nie wierze ci, że ta gitara kosztowała poniżej 2 kawałków tongue

Podziwiam cię za to, ile czasu poświęcasz na ćwiczenia, motywujesz smile

94

Odp: Brovvnstone

Może spróbujesz coś z nowej płyty Slasha ?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

95

Odp: Brovvnstone

Plam napisał/a:

Cholera jasna nie wierze ci, że ta gitara kosztowała poniżej 2 kawałków tongue

Podziwiam cię za to, ile czasu poświęcasz na ćwiczenia, motywujesz smile

Hehe gitarka kosztowala ok.700cos moze, nie pamietam juz. Chciałbym miec lepsza ale jak narazie ta jest zajebista i nie musze w niej nic zmieniam, jedyne co chcialbym zmienic to wmzak ale to juz inna historia. Dzieki za komentarz xd

96

Odp: Brovvnstone

Fajnie Ci palce chodzą. No i ładnie zagrana solóweczka smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

97

Odp: Brovvnstone

Nie ma co się rozpisywać, jesteś zdecydowanie najlepszy technicznie ze wszystkich na forum (przynajmniej spośród tych, którzy wstawiają jakieś kawałki) smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

98

Odp: Brovvnstone

dzieki

99

Odp: Brovvnstone

świetne kawałki, gitarka również super mam podobną:D tak trzymaj super Ci wychodzą te covery

100

Odp: Brovvnstone

dzieki ! XD mam do Was pytanie: co sądzicie o tym brzmieniu ?? ukręciłem je przed chwilą i chciałbym się dowiedzieć czy to dobrze brzmi: http://www.speedyshare.com/files/23205593/introscom.mp3

101

Odp: Brovvnstone

6godzin dziennie? Grasz kawałki? Improwizujesz, ćwiczysz z brzdąknięcia na brzdąknięcie? 0.0
Staram się spędzić 2h przy gitarze i wpierw mam rozgrzewkę, ćwiczenia na rozciągnięcie palców (4 miesiąc gry) jakieś utworki prostsze i brzdąkanie/ łupanie po swojemu xD
Żeby i mi Bozia dała trochę takiego talentu... filmiki świetne - gra jeszcze bardziej!

102

Odp: Brovvnstone

Brzmienie miodne smile Jakie ustawienia i efekty?

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

103

Odp: Brovvnstone

"Babciu, to jest zaje*iste!".

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

104 (edytowany przez lis1994 2010-07-01 13:14:54)

Odp: Brovvnstone

przecież to oryginał a nie twoje nagranie big_smile superr ;] też bym chciał dojść do takiego brzmienia na moim Laney'u tongue jako specjalistę od G'nR mógłbym Cię prosić o ocenienie mojej solówki z November Rain ? (tu)

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

105

Odp: Brovvnstone

November rain też ze słuchu zagrałeś całe? ;>

106 (edytowany przez Lamsi 2010-07-22 08:40:48)

Odp: Brovvnstone

Wow ;p
Najbardziej podobal mi sie Nightrain ;d

btw., na serio grasz 1.5 roku?

"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not." Kurt Cobain.

107

Odp: Brovvnstone

Zastanawiam się, co jest bardziej prawdopodobne: jesteś Mozartem rock'n'rolla, czy conajminej jeden fakt na twój temat jest zmyślony?

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

108

Odp: Brovvnstone

tak 1.5 roku, wszystko ze sluchu, dzieki za komenty

109

Odp: Brovvnstone

Jak nagrywasz te swoje filmiki? Chodzi mi o audio. Masz jakis interface?

Epiphone SG EX Roland cube 20 Zoom g1u

110

Odp: Brovvnstone

Raphael napisał/a:

Zastanawiam się, co jest bardziej prawdopodobne: jesteś Mozartem rock'n'rolla, czy conajminej jeden fakt na twój temat jest zmyślony?

yy potraktuje to jako komplement?

111

Odp: Brovvnstone

z całym szacunkiem ja bym tego raczej nie ujął jako komplement. z tego co widze to november rain idalnie to samo co  z tabów, nie zobatrzylem żeby choć jedna nuta byla inna..
raczej nie uwierze w to ze wszystko grasz ze słuchu..

112

Odp: Brovvnstone

to nie wierz, nie moj problem

113

Odp: Brovvnstone

Własnie Brovvnstone jakiś nowy coverek sie szykuje?

Angus Young The Best

114

Odp: Brovvnstone

Bladur, ja zazdroszczę Ci tak dobrego słuchu i tak zajebisjej umiejętniści czytania tabów, zeby zobaczyć ze jest identycznie zagrane wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

115

Odp: Brovvnstone

nie sluchu tylko wzroku ;] obejżałem pare razy i doszłem do wniosku że w tabach jest tak samo.. To jemu powinieneś zazdrościć tak dobrego słuchu, nie mi wink

116

Odp: Brovvnstone

To była ironicznie, ale mniejsza o to.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

117

Odp: Brovvnstone

wiem że to byla ironia.. smile
yy... a to była ironiczna odpowiedź na twoją ironię.. mniejsza o to
w każdym razie, wierzysz w to że gra wszystko ze słuchu? ;]

118

Odp: Brovvnstone

Jakoś nie dostrzegłem tam ironii, ale mniejsza o to.
A czemu mam mu nie wierzyć? ;>

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

119

Odp: Brovvnstone

Z zazdrości? big_smile

120

Odp: Brovvnstone

y.. raczej nie big_smile
Każdy mógłby powiedzieć że wszystko gra ze słuchu ale dobra, mniejsza o to. ;]