1 (edytowany przez grzesiek2805 2010-06-22 22:34:14)

Temat: Metallica - Some Kind Of Monster

Polecam Wam świetny film o Metallice "Some Kind Of Monster". Film przedstawia kluczowy rozdział w ich życiu i istnieniu zespołu:
(Tutaj wstawiam tylko jedną część, ale jest ich w sumie 14)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=nZDS_KCIN2E[/video]
Pewnie niektórzy już widzieli, ale tym co nie widzieli szczerze polecam, naprawdę świetny dokument.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

2

Odp: Metallica - Some Kind Of Monster

Świetne! Szczerze mówiąc, ostatnio niewiele miałem wspólnego z Metalliką, ale dzięki temu filmowi ponownie zagościła w moich gustach. To dało mi również wenę, potrzebną do przerobienia swojego własnego kawałka na thrash metal. W końcu mam w łapie tę energię, której tak mi brakowało!
Metallica też człowiek ;>

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

3

Odp: Metallica - Some Kind Of Monster

no to prawda że film jest zarąbisty i warto go oblukac smile sam oglądałem go z 10 razy.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

4

Odp: Metallica - Some Kind Of Monster

Mam wersje dwu płytową z materiałami dodatkowymi, perfekcyjny film, fajnie w materiałach dodatkowych, James siedzi na krześle elektrycznym trzęsie się i mówi ,,You know where you are? You're in the jungle baby, you're gonna die!" ,, smile Film oglądam tak raz na miesiąc. Polecam wszystkim nie tylko fanom Metallici

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

5

Odp: Metallica - Some Kind Of Monster

tez masz problem z niektorymi dodatkami? niema polskich liter tylko jakies hiszpanskie tongue

6

Odp: Metallica - Some Kind Of Monster

nie pamiętam już, teraz w Polsce na wakacjach jestem jak przyjadę do domu to zobaczę, ale zdaje mi się że wszystko dobrze chodziło

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!