1

Temat: Moje demo Crate FW 15 R

Kanał czysty, jakoś sporo środka, mało góry, humbucker pod gryfem.
http://mpx.keep.pl/br.mp3
Kanał przesterowany: Gain: 50%, Dół: 40%, Środek: 40%, Góra 80%, singiel* pod mostem
http://mpx.keep.pl/slts.mp3

Jak macie QuickTima, to wystarczy kliknąć w link i pojawi się odtwarzacz(o ile serwer nie zamuli wink), jeśli nie to musicie ściągnąć.


*Właściwie to połówka humbuckera, czyli prawie singiel.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

2 (edytowany przez Alias 2010-01-01 17:54:37)

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Heh, fajna zabawka , fajnie brzmi big_smile

AC/DC i intro z mastera tam usłyszałem....i nirvanę:D

SMOKE ON THE WATER! big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

3

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Ja sie nie znam na sprzęcie do gitar elektrycznych ale fajny overdrive i ogólnie do domu wystarczy za tą cene smile)

"Live To Play Live"

4

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

uuuuuuuu, usunąłeś?

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

5

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Update.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

6 (edytowany przez Nemoris 2010-03-17 19:11:54)

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Brakuje jednego uderzenia w SLTS.

Vintage V100+Marshall VS100

7

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Marudzisz. Dla mnie bardziej tam pasuje 2 martwe ósemki, zamiast ćwiartki. Jest takie lepsze przejście jak się gra bez perkusji.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

8

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Imo lepiej brzmi normalnie

Vintage V100+Marshall VS100

9

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Pytanie: Jeśli lepiej brzmi clean na singlach, a przester na humbuckerach to czemu tutaj zagrałeś odwrotnie?

10

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Nie brzmi lepiej, tylko brzmi inaczej. Clean na singlach jest czystszy bardziej przejrzysty, a przester jest rozjaśniony i pojawia się więcej siarki. Humbuckery są ciemniejsze na cleanie, ale przester jest mocniejsz i dzięki dużej ilości większej ilości środka ma bardziej mięsisty. To na czym się gra raczej zależy od preferencji grającego niż od tego co jest lepsze.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

11

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

nagraj coś na tej lampce ^^

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

12

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Jak ją dopieszczę do końca i znajdę czas. Zastanawiam się jeszcze czy nie przerobić jej na Marshalla...W każdym razie wszystko po sesji.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

13

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Czekam(y) z niecierpliwością wink

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

14

Odp: Moje demo Crate FW 15 R

Jak będzie to w tym temacie http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … iacza.html

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95