1 (edytowany przez blacklightru 2010-05-26 16:21:49)

Temat: blacklightru

Moja pierwsza piosenka, którą próbowałem trochę improwizować, jak i mój pierwszy post na tym forum. wink Możecie mi ciskać, cenię szczerość big_smile
Kury - Chryzantemy Złociste: http://www.youtube.com/watch?v=0TEDyIa6Kbs

Nie wiem jak u was, ale u mnie ten filmik lekko jest przycięty jak się ogląda normalnie, na pełnym ekranie dopiero jest ok. smile

2

Odp: blacklightru

Podoba mi się Twoje piórkowanie (palcowanie?), a nie podoba mi się bicie w refrenie, w ogóle refren chyba za szybko zagrany, próbowałeś śpiewać? big_smile Jakoś nie mogłem złapać melodii... wink
Ale i tak szacun za odwagę, bo ja się ciągle nie mogę przełamać i wrzucić coś na youtuba big_smile
Pozdro!

3

Odp: blacklightru

Próbowałem śpiewać i już więcej nie zamierzam a jeśli już to na pewno bym nie wrzucał tego na neta big_smile. Co do bicia to zawsze z tym mam problem (już wolę dłużej pomęczyć się z palcami i z pamięcią i grać z tabulatury niż grać z chwytów samym biciem smile

4

Odp: blacklightru

big_smile Ale co do tego śpiewania, to wiesz, nie musisz od razu tego wrzucać, ale uwzględnij w grze, bo jak przyjdzie Ci zagrać coś na ognisku (a akurat Chryzantemy bardzo się nadają) to raczej ludzie będą śpiewać smile