1 (edytowany przez polak1995 2010-04-11 16:27:50)

Temat: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

pierwszy raz stroje gitare z ap tunerem

i nie wiem jak zmienic strune w ap tunerze [te z prawej strony]

2

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

nie  te struny co masz po prawej (E2)  jak wybrac jedna z nich zeby nastroyc na gitarze

3 (edytowany przez Klaudija 2010-04-11 17:49:32)

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Musisz trącić strunę w gitarze, a nie coś w ap tunerze wybierać i wtedy podświetla Ci na niebiesko strunę, którą trącisz:P

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

4

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Tego nie wybierasz, tuner sam rozpoznaje jaką strunę słyszy smile idąc strunami kolejno od góry, na AP Tunerze będzie to od dołu czli E, A, D, G, B, E. Musisz kręcić kluczem tak aby ten prostokącik po prawej znalazł się na danym dzwięku (tu musisz zwrócić uwagę, która strunę stroisz). Jak już będzie na swoim miejscu, to teraz patrzysz na wskazówkę - chyba oczywiste, że musi byc ona na samym środku.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Apropo tego tunera.. spotkałem się z niestandardowym strojem do jeden z piosenek Db Ab Db Gb Bb Eb co to jest? :>
Czy są jakieś wzorce które można dodać do APtuner czy jak to by wyglądało?

6

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Co to za filozofia,wszystko obnizyc o pol tonu?

Vintage V100+Marshall VS100

7

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

No jak widać jakaś jest smile

8

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Ale po co do dodawać wzorce jak w prawym górnym rogu masz dźwięki jakie wydaje struna?

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

9

Odp: Jak zmienić strunę w AP Tunerze?

Nie. Masz 4 posty wyżej napisane co to jest.