Temat: Co zagrać na weselu? xD

Mam OKROPNIE głupie pytanie. Chciałem siostrze zrobić niespodziankę i zagrać na jej weselu. TYLKO CO? Mógłby mi ktoś pomóc? (ale się wygłupiłem ;])

2

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Może zagraj sto lat!

Angus Young The Best

3

Odp: Co zagrać na weselu? xD

;] To była ironia?

4

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Umiera jej wolność... może tak marsza pogrzebowego? wink

5

Odp: Co zagrać na weselu? xD

najlepiej zagraj jej cos co lubi sluchac ;p

6

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Są różne fajne pozytywne piosenki nadające się na taką okazję (wszystkie zresztą kłamią:D), możesz np zagrać "I believe I can fly", albo "Love's divine" Seala...

"Va'esse deireádh eap eigean..."

7

Odp: Co zagrać na weselu? xD

I believe I can fly to jest super. Chyba na to się zdecyduje

8

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Siema, mam mały problem, bo za jakieś 3 miesiące jest ślub takich znajomych u których mam grać na weselu z takim tam zespołem. No i potrzebuję kilku piosenek, takich żebym umiał fajnie zagrać gdy ktoś podejdzie i poprosi mnie o zagranie CZEGOŚ. Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje? Wiadomo, te piosenki muszą być raczej w spokojnym klimacie, ogólnie znane i lubiane. Disco polo odpada big_smile

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

9

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Fajnie się gra rodzicom Gdy nie ma w domu dzieci - Kazik'a. Możesz rąbnąć jeszcze humorystyczną wstawkę z jakimś marszem (może pogrzebowym, to zależy jakie poczucie humoru mają goście) big_smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

10

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Marsz imperialny z gwiezdnych wojen, a potem "to jest już koniec".

Squier bullet stratocaster HSS | Ibanez GRG250DKX
Stagg 20w | Hiwatt maxwatt G50 R

11 (edytowany przez madziuchna 2012-06-13 18:29:11)

Odp: Co zagrać na weselu? xD

Może "Szczęśliwej drogi już czas"?

Epiphone AJ 100