1 (edytowany przez Sweet 2009-02-20 16:31:10)

Temat: Jak zagrać Led Zeppelin (Stairway To Heaven)

Czy wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w tej tabulaturze http://www.chords.pl/chwyty/led_zeppeli … eaven/#904 umiem czytać taby ale nie rozumiem tej tabulatury jak ją zagrać wytłumaczy mi ktoś chociaż początek proszę jeśli czegoś nie będe rozumiał to napiszę na forum słyzałem że ktoś się chwalił że banalnie gra się tą piosenkę.
No i jeszcze jak układasz palce do tego utworu żeby w miare szybko grać proszę o pomoc.

2

Odp: Jak zagrać Led Zeppelin (Stairway To Heaven)

Może mi ktoś pomoże co?

3 (edytowany przez Panki 2009-02-20 18:06:49)

Odp: Jak zagrać Led Zeppelin (Stairway To Heaven)

''Może mi ktoś pomoże co?''
moze poczekasz co ? ;p

''umiem czytać taby ale nie rozumiem tej tabulatury jak ją zagrać wytłumaczy mi ktoś chociaż początek proszę''
jak mozna niewiedziec jak zagrac ;p walisz pokolei tak jak tam pisze a jak nie znasz melodii to posluchaj piosenki

jak dalej bedzies zmial problemy proponuje na youtube wpisac cos w stylu ''lesson stairway to heaven''

btw. jak grasz na klasyku/akustyku to nie jest latwa piosenka przynjamniej dla mnie ;p

4

Odp: Jak zagrać Led Zeppelin (Stairway To Heaven)

Autorzy tego tabu źle zrobili nie dając akordów. To ułatwia odpowiednie ułożenie palców przy danym fragmencie piosenki. A może spróbujesz z programem Guitar Pro?

btw. jak grasz na klasyku/akustyku to nie jest latwa piosenka przynjamniej dla mnie ;p

Wbrew pozorom nie jest aż tak trudna, przynajmniej intro. Uczyłam się go jakieś 15 minut góra.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

5

Odp: Jak zagrać Led Zeppelin (Stairway To Heaven)

No spoko dzięki mam problemy z płynnym przechodzeniem palcami ale trening czyni mistrza