41

Odp: Brams

@karol1998 Musiałbym ci rozpisać taby bo tego nauczył mnie znajomy gitarzysta, a on mnie uczy dźwiękami (nuty), nie nagrałem całego Wonderful, zauważcie, że dźwięk się urywa, gram tylko intro i temat


Ogólnie co do masterki, za bardzo dociskacie prawą ręke, przy tempie takim jak to to naturalny odruch niby ale ja już bo nei mam, ale mimo wszystko mam tak, ze jednego dnia gram tego riffa drugiego juz nie big_smile tamto zagrałem po paru h ćwiczenia teraz po paru h ćwiczenia nie jestem w stanie zagrać tego w ogóle i nie biorę się za to, za wcześnie, tempo przyjdzie samo

42

Odp: Brams

podasz ustawienie piecyka i mt2 do seek and destroy?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

43

Odp: Brams

nie wiem jak wtedy było ustawione, teraz mam inaczej, ale to nie brzmiało to wtedy jak kill 'em all

44

Odp: Brams

wiem, ale i tak bylo lepsze ustawienie od tego co ja teraz mam. A dasz terez te nowe?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

45

Odp: Brams

Wyjątkowo dawno mnie tu nie bylo i chciałbym o sobie przypomnieć takim drobnym coverkiem smile


Z oryginału w zasadzie bardzo mało zostalo, raczej improwizacja / jam. Grając przypadkiem udalo mi się zagrać riff podobny jak z wersji White Stripsów, po pół godzinie zabawy postanowiłem nagrać swoją wersję smile

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Pr_v-24K370[/video]

Może torszkę rozwleczone ale oceńcie już sami smile