41 (edytowany przez Sylwester 2010-02-05 11:11:55)

Odp: W jakie gry gracie ?

Jeżeli ktoś z was gra w C&C Generals zapraszam na GG: 12652328

Chętnie zagram przez Hamachi !!

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

42

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja ostatnio gralem w The Elder Scrolls Oblivion, Wiedźmina i Legend of Zelda tongue
Gra ma 11 lat a wciaga bardziej niz większosc nowości
Ostatnio tez w Heroes of MM 3 i 5

43

Odp: W jakie gry gracie ?

ostatnio gta 4

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

44

Odp: W jakie gry gracie ?

gram w disciples II mroczne proroctwo i project IGI 2

45

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja jeszcze ściągnołem C&C 3  Tiberium Wars big_smile

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

46

Odp: W jakie gry gracie ?

Piraaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

47

Odp: W jakie gry gracie ?

ta i jeszcze sie tym chwali ;f

48

Odp: W jakie gry gracie ?

Sylwester zostaniesz potępiony tongue  Ja teraz jako, że mam ferie i nudzę się straszliwie, gram sobie w Gothica 2.

49 (edytowany przez Sylwester 2010-02-22 14:45:17)

Odp: W jakie gry gracie ?

Eeeeeeeetam napewno 99 % osób na forum ma coś pirackiego na kompie, i nie chodzi mi o same gry tylko jeszcze filmy,muzykę i inne programy big_smile

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

50

Odp: W jakie gry gracie ?

ekhem, poprawka 99% na świecie, pozostałe 1 % nie ma komputera big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

51

Odp: W jakie gry gracie ?

Ale nikt tego otwarcie nie pisze smile A ja juz od calego roku nic nie sciagnelem... Filmy sie nie licza, nie mam mozliwosci kupna filmow w mowie ojczystej.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

52

Odp: W jakie gry gracie ?

Nikt z obecnych nie gra w WoW'a ??:)

53

Odp: W jakie gry gracie ?

Za drogi hmm Gram w Guild Warsa

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

54

Odp: W jakie gry gracie ?

ahaha a ja gram w cs 1.6 steam i nonsteam - 2 wersje mam gram tez w ogame iii w margonem iii w nfs  underground iii we flatout 2 iiii we battlefield vietnam

55

Odp: W jakie gry gracie ?

WoW można za free ściągnąć z jakieś tam stronki. Kamil Scheicht na YT pokazywał tą stronę w jednym ze swoich poradników.

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

56

Odp: W jakie gry gracie ?

gra ktoś z forum w WarRock'a?? big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

57

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja kiedyś grałem, ale jak dla mnie za duże różnice między ludźmi którzy nie chcą wydawać prawdziwej kasy na grę smile

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35

58

Odp: W jakie gry gracie ?

nie do końca rozumiem o co Ci chodzi wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

59

Odp: W jakie gry gracie ?

Kiedyś grałęm w warrocka, ale skończyłem z powodu tego, że ktoś kto wydawał real kasę na broń (np. na takiego FAMASa) był o wiele skuteczniejszy smile I trochę to nierówne było do graczy którzy nie chcą dawać real kasy na grę tongue

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35

60 (edytowany przez grzesiek2805 2010-06-06 11:10:16)

Odp: W jakie gry gracie ?

aa, że w tym sensie wink tak w ogole to ja tego też nie rozumiem, bo jeśli miałbym dać kase na premke i kupić sobie tego famasa, to wole za darmo mieć lepszego ak47, bo jeśli patrzec na parametry to ta druga broń jest lepsza, ale mniejsza z tym. Gram już trochę i nie jedno dziecko famasa sie rozwala bez premki big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

61

Odp: W jakie gry gracie ?

To miałem za małego skilla do tego. tongue I tak z M4 biegałem tongue

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35

62

Odp: W jakie gry gracie ?

To ja polecę inna, podobną grę do warrocka - mianowicie Combat Arms. Może słyszeliście? Graliście?

63

Odp: W jakie gry gracie ?

Syszalem, to też jest chyba gierka od GameFirst i można grać na tym samym koncie (pasach) co w WarRock'u. Ale chciałem się tylko dowiedzieć czy ktoś tu właśnie gra w WR, bo chętnie bym zagrał l;)

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

64

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja ostatnio gram w Kapitana Dupę wink

Gram też w My Brute (takie animowane walki, w sumie na nic nie masz wpływu wink ) Jakby ktoś chciał się dołączyć to może zostać moim "pupilem" logując się przez ten link.

65

Odp: W jakie gry gracie ?

ooooooooo też w to grałem big_smile

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

66

Odp: W jakie gry gracie ?

W Kapitana czy MyBrute?

67 (edytowany przez Control 2010-06-07 21:08:42)

Odp: W jakie gry gracie ?

Z tytułów, które podawaliście grałem w combat arms, warrocka, nfs'a, battlefield'a, cs'a 1.6, ogame, diablo, simsy, gta, duke nukem, CoD4, Left4Dead, Soldata, far cry'a, heroes, wiedźmina, gothica, fife, metina (lol big_smile), assasin's creed'a, a poza tym w bardzo wiele innych których nie sposób by zliczyć i na pewno mniej więcej połowy bym sobie na obecną chwilę nie przypomniał.
Ostatnio chyba jednak już z tego wyrosłem, ostatnio grałem w coś tak dłużej niż 1 dzień ponad pół roku temu. Nie ma sensu tracić czasu na gry tongue

68

Odp: W jakie gry gracie ?

mam podobnie jak control smile przez ostanie 2-3 lata grałem tylko w gothicy[gotiki?] i warcrafta3/dote ;p

69

Odp: W jakie gry gracie ?

ja po dlugiej przerwie zacząłem znowu grac w WarRock'a, a tak co cały czas gram w gitarę tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

70

Odp: W jakie gry gracie ?

Risen

Nfs prostreet

71

Odp: W jakie gry gracie ?

Wolf 3d wymiata

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

72

Odp: W jakie gry gracie ?

A jak ktoś ma dobrego kompa to moze sprawdzic czy tibia mu odpali wink

73

Odp: W jakie gry gracie ?

Jeżeli gram już na piecyku to głównie w Bad Company 2. Poza tym to męczę też od jakiegoś czasu Forze Motorsport 3.

W sumie to i tak niezbyt dużo grywam ostatnio, strata czasu tongue.

74

Odp: W jakie gry gracie ?

internet po co? : |  ja tam już tyle ja razy przeszedłem że...

75

Odp: W jakie gry gracie ?

no ba do tibi wystarczy kalkulator

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

76

Odp: W jakie gry gracie ?

ja gram w GH metallica na ps 3 w Swat 4 xd Gta 4 Gta SA Just Cause 2 i 1 oraz w Warhammer 40.000 dawn of war 2 ze wszystkimi dodatkami . ;D

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

77

Odp: W jakie gry gracie ?

Bluskaj napisał/a:

Jeżeli gram już na piecyku to głównie w Bad Company 2. Poza tym to męczę też od jakiegoś czasu Forze Motorsport 3.

W sumie to i tak niezbyt dużo grywam ostatnio, strata czasu tongue.

Jak sie gra w gothica to nie jest strata czasu ;]

78

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja ostatnio cisnę w Test Drive Unlimited smile

79

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja teraz gram w Assassin's Creed II. A jak skończę, to pora na Risen'a tongue

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

80

Odp: W jakie gry gracie ?

Warcraft III + dodatek, Warrock, Pro Evolution Soccer 6 (najlepszy) i Cabal Online (gra ktoś może? tongue)

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35