1

Temat: [AdamK] Twórczość gitarowa - solowy projekt akustyczny

Witajcie Forumowicze!

Oto postanowiłem wystawić swoje "dzieła" na Wasze uszy oraz Wasze opinie.

Zapraszam na: www.myspace.com/adamkuzminski

Na podanej powyżej stronie znajduje się kilka moich kompozycji własnych oraz nieco więcej informacji o samym projekcie smile

Proszę, przesłuchajcie, oceńcie, przemyślcie... i napiszcie kilka słów prosto od serca smile

Mam nadzieję, że słuchanie będzie przyjemne!
Pozdrawiam!

Adam

Moja twórczość oraz projekt solowy: www.myspace.com/adamkuzminski

2

Odp: [AdamK] Twórczość gitarowa - solowy projekt akustyczny

No technicznie jest to bardzo dobre, chociaż za dużo szybkiego grania i kombinowania. Po co tyle tych flażoletów? Zagraj coś wolniej, bo mi sie szybko nudzi. Posłucham raz, fajnie, fajnie, ale do tego nie wróce, bo nie ma tu jakiegoś tematu, który by zaciekawił. Dreaming and Thinking. Nie wiem o czym ty marzysz jeśli twoje marzenia są takie... roztrzepane. Od 2:00 jest już ciekawiej. 2:29 mam wrażenie jakby był na siłe jakiś dziwny rytm. Teraz When I worry about you. Jest fajne intro, które jest odpowiednio długie, zaczyna się coś dziać właśnie wtedy kiedy się zaczyna nudzić. Niedługo znowu grasz te flażolety. Naprawdę nie w każdej piosence są potrzebne. smile Tytuł tutaj pasuje do kompozycji. Urzekło mnie to lekkie vibrato w pewnym momencie. Według mnie zdecydowanie najlepszy utwór.
Choć folkiem bym tego nie nazwał to całkiem miło się słuchało. Więcej artykulacji a mniej kombinowania i wg mnie byłoby lepiej. Właściwie to jestem początkujący i mogę się nie znać na rzeczy.
Pozdrawiam.

3

Odp: [AdamK] Twórczość gitarowa - solowy projekt akustyczny

Przesłuchałem, jak dla mnie po prostu kawał dobrej roboty. Lubisz grać, umiesz to robić a efektów pracy bardzo miło się słucha.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

4

Odp: [AdamK] Twórczość gitarowa - solowy projekt akustyczny

grasz nieźle ale ta muzyka jakoś dziwnie kojarzy mi się z grą The Sims big_smile nie zrozum mnie źle według mnie technikę masz opanowaną b. dobrze ale tak jak mówił beatle za dużo flażoletów i po chwili robi się to nudne smile tak czy tak masz u mnie + za to jak grasz ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

5

Odp: [AdamK] Twórczość gitarowa - solowy projekt akustyczny

Dziękuję za uwagi, opinie, rady i przede wszystkim za zainteresowanie tematem smile Czekam na kolejne komentarze smile

Moja twórczość oraz projekt solowy: www.myspace.com/adamkuzminski