1 (edytowany przez Phoebe 2010-01-16 21:21:46)

Temat: stojak na gitarę

Witam,
potrzebuję zakupić stojak na gitarę klasyczną, jednak po przejrzeniu ofert w internecie zauważyłam, że są one w rożncyh cenach. hmm Czy te stojaki czymś się różnią poza ceną?

2

Odp: stojak na gitarę

cena=jakość ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

3

Odp: stojak na gitarę

Pewnie materiałem z jakiego są zrobione, wytrzymałością itp. Zresztą jak wszystko:) Zazwyczaj cena przekłada się na jakość;/

4

Odp: stojak na gitarę

A takie wieszaki na ścianę to się opłaca? W sensie czy są wygodne, względnie proste w montażu i czy sięz nich gitara nie spieprzy (choćby jak ktoś przypadkiem zahaczy dajmy na to).

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

5

Odp: stojak na gitarę

Ja mam soundera na którym nie da się grać i robi za ozdobe na ścianie wisi na 2 długich gwoździach owiniętych apaszką:D trzeba sobie radzić:D Nic mu się nie dzieje więc na wieszaku tym bardziej nie powinno sie coś dziać

6

Odp: stojak na gitarę

hmm to chyba zależy od wieszaka ;p taki na przykład byłby chyba w miarę dobry ;p

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

7

Odp: stojak na gitarę

Dzięki wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi, tylko że mi chodzilo o STOJAK na gitarę a nie wieszak. Dla przykladu na allegro znalazlam cos takiego http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&a … itar%C4%99 i nie wiem czym się różni stojak uniwersalny od takiego pod konkretną gitarę (klasyczną).

8

Odp: stojak na gitarę

Jak nie będziesz nim rzucać to bierz najtańszy, ja mam najtańszy WIESZAK na gitare i jest ok, kupiłem go za 9zł wystarczy wywiercić 2 otwory w ścianie dać kołki, wieszak, śruba i trzyma, moją gitare 3kg bez problemu trzyma, wedłó mnie to zależy od tego jakich kołków się użyje (długość), powieścić się na tym nie powiesisz, ale gitare luzem wytrzyma!

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

9

Odp: stojak na gitarę

Wieszaki to fajna sprawa, jeśli masz mało miejsca w pokoju. Ale skoro kolega chce, to niech kupi stojak. Myślę, że za ok. 35/40 PLN już będzie miał bardzo przyzwoity stojak.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421