921

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Mam na wzmacniacz do wydania max 500 zł. Co mi możecie polecić? W sklepie powiedziano mi, że w tej cenie najbardziej sensowny będzie Peavey Vypyr 15, zgadzacie się z tym?

Takamine G320

922

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Moim zdaniem: Peavey Vypyr 15 lub Fender mustang I. W czym mustang bylby bardziej w lagodnych brzmieniach

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

923 (edytowany przez AsiR 2012-12-05 16:01:42)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Kilka pytań:
Moc lampowych wzmaków jest wyrażana w stylu 15W rms kiedy cena wskazuje, że spokojnie nadają się na małe koncerty natomiast 15W tranzystor można kupić za kilka stówek? Jest jakiś przelicznik?

Poszukuję pieca pod gitarę elektryczną do grania wszystkiego lżejszego od System of a Down czy Mettallici (a to też tylko łagodniejsze piosenki) innymi słowy nic więcej niż hard rock (powiedzmy) cena do 1500 zł. Chodzi o coś w miarę uniwersalnego, czyli nada się do domu ale jak pójdę do klubu to mnie nie zagłuszy ktoś kaszlem. Zależy mi na lepszym cleanie niż przesterze jest w tych okolicach cenowych i brzmieniowych jakiś must have czy trzeba ograć co kto lubi?

Myślę nad tymi Crate FW 120, Crate Black Heart BH15-112, Kustom Quad 100 DFX. Nadadzą się? Można za te pieniądze wyłapać coś lepszego? Nie potrzebuję setki bajerów a la Peavey Vypyr ani żaden Line 6.
W tych cenach można już wyłapać zestaw głowa z paczką, opłaca się zamiast comba?
Raczej będę się starał ogrywać ale jeżeli w muzycznym będą lecieli w ciula z cenami to ogram i zamówię przez neta.

924

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Wiesz AsiR, ja przy dołożeniu do tego 500 miałem już full lampkę która ma bardzo dobry zarówno clean i przester, Blackstar HT 20 Studio.
Sprawdź Kustoma Defendera v15 w swojej kwocie, dorzucisz do tego jakiś przesterek w kostce i będziesz całkiem ciekawie ustawiony. Grałem na nim nieraz i planowałem nawet kupno. Ograj, może Ci się spodoba smile To też full lampa, jednokanałowa (brak wbudowanego przesteru). Ma bardzo ładny clean, a to na nim przecież Ci zależy.
Ma redukcję z 15W do 4W aby lepiej grało się w zaciszu domowym.
Co do stosunku mocy wzmacniaczy lampowych do tranzystorowych to nie sądzę by był jakikolwiek przelicznik. Ograj kilka lampowych i tranzystorowych i powinieneś znać różnicę. 20W tranziak nie gra specjalnie głośno za to 20W lampa już może sobie radzić w jakimś bandzie (moja sobie radzi smile )

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

925

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Niby lampy są głośniejsze od tranzystorów, więc 15W lampy już się nada na próby z perkusją gdzie 15W tranzystora nie bardzo.  Z tego co czytałem w lampie moc 30W już wystarcza naprawę na wszystko i nie trzeba więcej, jak goście kupują te lampiaki po 100W to potem albo nie odkręcają głośności na więcej niz 3/10, albo robią/kupują power breaki i zmniejszają moc do 40W.

926

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

No ten Blackstar rzeczywiście ładnie brzmi. Tylko cena trochę zaporowa wink (u Thomanna 300 złotych drożej niż w rodzimym GC O.O) mam już dość pracowania na jakiś fajny zestaw...
A co w kwestii head plus paczka? Boję się, że mimo że do 2000 już coś znajdę to jednak nie odczuję jakiegoś specjalnego wzrostu jakości a nawet może być gorzej. Chociaż zestawy bardzo ładnie się prezentują, lepiej niż comba.

927 (edytowany przez GeNeX 2012-12-05 21:11:08)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Wytargowałem w Polsce nieco taniej niż na GC - z innego sklepu. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW.
Co do head+paczka... raz że do grania także w domu imo będzie niewygodne (aczkolwiek to moja opinia) poza tym wątpię byś dostał dobry zestaw za 2k. Raczej będzie to słaba głowa + słaba paka, imo lepiej taką kwotę władować w combo.

Btw. w blackstarze możesz zwyczajnie wyciągnąć kabelek łączący wbudowany głośnik (aczkolwiek to zawodowy angielski Celestion) i wpiąć jakąś pakę. Jest on podłączony w gniazdo z tyłu wzmaka.
Poprę fotką: http://www.acemate.com/blackstarHTStudio20_back.jpg
To tak na przyszłość smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

928

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/w … ate-fw-set
Myślałem o tym. W sumie 4x12" fajna opcja. Kopa musi mieć ale z drugiej strony na pewno nie są to głośniki Celestion itp. więc boje się czy zapowiadane 240W nie będzie pierdzieć rozkręcone bardziej niż połowę... Do domu używałbym wyjścia słuchawkowego chyba jedyne sensowne rozwiązanie z takim zestawem.

929

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

I Ty na tym chcesz grać w domu?

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

930

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Pewnie, nie ma problemu z graniem w domu, ewentualnie dokupi sobie power breakera i działa. Aczkolwiek nie wiem czy warto tyle wydawać na jakieś Crate FW. W cenie 1600 zł to raczej te heady + paka 4x12 nie mają sensu, gówniane są, lepiej kupić dobre combo.

931

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Tak też myślałem, że to zbyt piękne by za tę cenę znaleźć jakiś zestaw.
Jakieś porady co do sposobu ogrywania wzmaka poza naturalnym pobawieniem się gałkami. Na co zwracać uwagę, o co pytać?

932

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Rames napisał/a:

Pewnie, nie ma problemu z graniem w domu, ewentualnie dokupi sobie power breakera i działa. Aczkolwiek nie wiem czy warto tyle wydawać na jakieś Crate FW. W cenie 1600 zł to raczej te heady + paka 4x12 nie mają sensu, gówniane są, lepiej kupić dobre combo.

Nie chodzi mi o głośność, raczej o poręczność.
To nie lampa, power braker'a nie potrzeba.
Uważam że ten zestaw nie będzie zbyt dobry...

Co do ogrywania wzmaka.. możesz obczaić czy trzeszczą gałki, czy ew. wbudowane efekty działają itp. No i pobawić się brzmieniem by sprawdzić czy Ci odpowiada.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

933

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Napiszę jeszcze raz bo nie uzyskałem odpowiedzi. Czy można do równych 500 zł dobrać sobie lepszy/bądź o podobnej jakości wzmacniacz od Peaveya Vypyra 15stki? Słyszałem dobre recenzje o Rolandzie Cube, czy polecacie go bądź jakiś inny wzmacniacz w tej cenie?

Takamine G320

934

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Od Peaveya Vypyra znam dwa lepsze: CRATE FW15R i Kustom KG112FX - Peavey to pierdziawka ze swoim 8" głośnikiem. Ewentualnie ten Crate, ale to cyfra - ale kto co lubi...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

935

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

A Crate i Kustom mają jakiś przester/efekty? Jestem jeszcze w tej dziedzinie nieogarniąjący, a więc nie wiem jaka jest różnica i czy są one takie ważne na starcie, a Peavey ma zdaję się ich całe zatrzęsienie.

Takamine G320

936

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Cześć, to znowu ja.
Przepraszam za ten ostatni spam.
Ale jeszcze mam jedno pytanie czy na sam początek do nauki w domu wystarczyłby taki piec? http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/w … watt-g-158

"Give peace a chance. " - John Lennon

937 (edytowany przez kojot 2013-02-01 19:42:20)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Obydwa Crate i Kustom mają przester i reverb, Kustom ma delay.

Drugiego nie ogrywałem, podobno wart swojej ceny. Pierwszy mam, nie polecam. Lepiej dozbierać odrobine kasy niż się denerwować.

@ superenio1

Nie znam wzmacniacza, ale z doświadczenia powiem Ci, że nie warto kupować żadnego za taką cenę. Ja kupiłem 200 zł droższego Crate'a i żałuję, bo to pierdziawka straszna. Żałosny przester, nie rozkręcisz go dużo bo szumi itp. Wiedziałem o tym wcześniej ale na złość nie było Kustoma nigdzie, a nie chciało mi się czekac 3 miesiące na dostawę smile

Fender Stratocaster MiA + Marshall VS 8080
poradnik teorii gitarowej - http://www.sendspace.pl/file/ec10e24565 … za-ver-2-0 wink

938

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

a ten ww. Kustom to dobry piecyk?
opinie pochlebne, ale wolę zapytać smile

"Give peace a chance. " - John Lennon

939

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Tak, Tylko powodzenia z dostaniem go w Polsce wink

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

940

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Chyba jest w PL
http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/w … om-kg112fx

"Give peace a chance. " - John Lennon

941 (edytowany przez Bezimienny 2013-02-20 15:54:44)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Bierz póki jeszcze są
Nie mogli ich w maju przywieźć tongue

@EDDIT

@Down

U mnie nawet nie wiedzieli kiedy sprowadzą...

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

942

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Dokładnie. Jak ja chciałem to za 3 miesiące mieli sprowadzać...

Fender Stratocaster MiA + Marshall VS 8080
poradnik teorii gitarowej - http://www.sendspace.pl/file/ec10e24565 … za-ver-2-0 wink

943

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Na tym Kustomie wyciągnie hard rocka, metal?

"Give peace a chance. " - John Lennon

944

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Oczywiście, że tak, choć pozniej mozesz zainwestować w dopałkę

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

945

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

To jeszcze ostatnie pytanie, jaki jest przester w tym Kustomie?
bo ponoć szału nie ma

"Give peace a chance. " - John Lennon

946

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Szału nie będzie w żadnym piecu tranzystorowym tych gabarytów za kilka stówek, chociaż pewnie w tym kustom'ie sytuacja ma się i tak najkorzystniej z uwagi na głośnik 12".

947

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Ok rozumiem dzięki wszystkim smile

"Give peace a chance. " - John Lennon

948 (edytowany przez Les Paul 2013-06-08 18:23:49)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Siemka smile Krótko i zwięźle:
Poszukuję porządnego wzmacniacza do 900zł.
Co gram? blues, blues-rock, rock a także czasem coś mocniejszego. Zależy mi na uzyskaniu brzmienia w klimatach Hendrixa, Claptona, Bonamassy, a także Slasha, Jimmyego Pagea, Angusa Younga i Jurka Styczyńskiego.
Więc na czym mi zależy? Na porządnym cleanie i jak najlepszej jakości przesterze. Ma być jak najczystszy, tj. żeby nic nie szumiało.
Przeznaczenie? Granie w domu, ale również próby i występy.
Moja gitarka to Aria Pro II Les Paul z lat 80' smile

Aria Pro II Les Paul made in Japan 80s' + VOX VT40+
Cort SFX E BK

949

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Na twoim miejscu lampkę Kustoma bym kupił (taki) i do tego paczkę małą - nie koniecznie Kustom, później dozbierał do Tube Screamera, albo Marshalla (takiego) - na tym wykręcisz bardzo dobre, czyste, bluesowe brzmienia.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

950

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Nie uśmiecha mi się na tego Kustoma szczerze powiedziawszy. Bardzo to ubogie.
Co powiedzielibyście o Laney LV100? Mój nauczyciel bardzo sobie zachwala.

Aria Pro II Les Paul made in Japan 80s' + VOX VT40+
Cort SFX E BK

951

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Na tym Laneyu nie miałem okazji grać, ale zauważ że ten Kustom to pełna lampa, a Lanej to hybryda - w sumie to już zależy tylko od Ciebie - to jest ta sama klasa wzmacniacza jeżeli chodzi o jakość. Z tego co wiem w Laneyach jest czasami problem z potencjometrami, ale nie wiem czy to zasada.

Szczerze mówiąc sam bym się zastanowił nad dym Laneyem... bo myślałem o zakupie jakiegoś pieca w najbliższym czasie smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

952 (edytowany przez GeNeX 2013-06-09 13:49:39)

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Ellon napisał/a:

Na twoim miejscu lampkę Kustoma bym kupił (taki) i do tego paczkę małą - nie koniecznie Kustom, później dozbierał do Tube Screamera, albo Marshalla (takiego) - na tym wykręcisz bardzo dobre, czyste, bluesowe brzmienia.

Grałeś na tym Jackhammerze? Zastanawiałem się kiedyś nad jego kupnem wraz z Kustomem Defenderem właśnie (z tym, że 15W combo, bodajże). Ostatecznie kupiłem jednak swojego Blackstara. To co mnie nieco odpycha w tym headzie to brak regulacji, wymuszający kupno jakiegoś EQ. Ciekawe przy jakim volume się łamie w crunch i jak to wszystko brzmi. Uwielbiam takie lekkie, lampowe przestery.
Wygląda na sprzęt dla tych, którzy dobrze wiedzą, jakiego brzmienia poszukują.

Btw. nie wiem czy kolega by dał radę z 5W lampką na próbach/występach.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

953

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Pewnie nie dałby rady pod perkę, chociaż jakby pałker miarkował to można by było grać... Grałem na tym Jackhammerze i byłem cholernie zaskoczony brzemieniem (na dobre) - to było po zakupie mojego Fullbore'a i nawet trochę żałowałem, że nie kupiłem właśnie Marshalla...

Ten head ma mój znajomy, który gra z kostką podłączoną do niego i brzmi to na prawdę przyzwoicie wink To jest taki właśnie subtelny head'zik, w sam raz do bluesa.

Tak BTW - ogrywał ktoś może Peaveya ValveKing'a 112? Na YT to brzmi świetnie i zastanawiam się, czy może nie poszukać używanego egzemplarza...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

954

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

A jak gra na tym headzie to używa jakiegoś equalizera? Czymś reguluje treble/middle/bass?
Nie grałem na tym Pevey'u, ale czy na pewno potrzebujesz 60W lampy? To duuży zapas mocy.
Ja grałem niewielki koncert na powietrzu na 20W czystej lampy.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

955

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

EQ q kostce z przesterem ma.

Tak, tylko tu chodzi też o cenę i o brzmienie - to sprawdziłem i jest git wink Planuję powerbreakera zrobić sobie to tego i będę śmigał wink Wiesz, mam świadomość, że to dużo, ale w tym piecyku mogę ewentualnie sobie zmienić tryb pracy lamp, wtedy moc spada trochę. Ogólnie to zawsze chciałem mieć Peaveya 5150, ale na to mnie nie stać (to po pierwsze) to to już ma za dużo mocy... zdecydowanie wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

956

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Witam,

jestem początkującym gitarzystą, szukam comba do nauki i głównie muzyki metalowej. Moja gitara to Hohner RP250 Pro LP HH pasywne. W przyszłości dokupię distortion-a, jeśli nie wezmę cyfry, więc ma być ładny czysty kanał i w miarę znośny przester póki co. Kolejny wyznacznik to głośnik 8` minimalnie, najlepiej Celestion. big_smile Będę grał tylko w domu, mieszkam na wsi, więc moc (gałkologia) nie ma znaczenia. Efekty, wygląd, mają mniejsze znaczenie. Zastanawiam się nad tymi (zachowana kolejność):

Kustom KG112FX
Ibanez TBX30R
Line 6 Spider IV
CRATE FW15R
Randall V2XM
Harley Benton HB-40R

Line 6 Spider III 30 (zaproponowałem sprzedawcom swoją propozycję, nwm czy się zgodą).
HOHNER CD200R 33W (czekam na próbki).

W niedzielę jadę na giełdę zobaczyć co tam mają do zaoferowania, co sądzicie o sprzęcie w takich miejscach? Czy moja lista jest odpowiednio uporządkowana wg. Was? Co mogę jeszcze wziąć pod uwagę? Proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Hohner RP 250 Pro 1985 + Peavey Bandit 112 80W v2

957

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Głośnik Celestion w piecykach do 20W z niższej półki? Chyba jeszcze czegoś takiego nie widziałem... Cellestiona to nawet nie ma sensu IMO montować w takich piecykach...

Pod metal fajny jest ten Line 6 Spider IV, ale tam jest 8', więc może lepiej tego Kustoma KG112FX - tylko nie wiem jak tam z przesterem.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

958

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Kustom to porządnie brzmiący piec.

Ten 112 ma piekielną, jak dla mnie, moc. Kumpel spokojnie gra na nim z perkusjami. Może nie z jakimiś szatan melo death black&white pagan metalowcami, ale daje radę.

Przester w nim brzmi imho bardzo dobrze, tak... Amerykańsko ;D Tylko że nie do wyżej wymienionych szatańskich klimatów.

Ciekawy jestem jak brzmią na żywo mniejsze Randalle, bo mój Randall jeśli chodzi o przester to jest genialny (moim zdaniem big_smile). Grałem też ostatnio na secie Randalla head+paczka - zupełnie profesjonalny sprzęt rozwalający wszystko wokół.

Crate wszyscy chwalą, a line spider mi nigdy nie przypadł do gustu. Kumpel ma chyba czwórkę 75 watową i moim zdaniem nic specjalnego, chociaż można się pobawić efektami itp, to pewnie po tygodniu już by mi się znudzilo.

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

959

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Ellon napisał/a:

Głośnik Celestion w piecykach do 20W z niższej półki? Chyba jeszcze czegoś takiego nie widziałem... Cellestiona to nawet nie ma sensu IMO montować w takich piecykach...

Pod metal fajny jest ten Line 6 Spider IV, ale tam jest 8', więc może lepiej tego Kustoma KG112FX - tylko nie wiem jak tam z przesterem.

Trafiają się. :E Miałem na myśli to aby to nie była pierdziawka po prostu.
Kustom podobno na maksymalnych wartościach potencjometrów nie brzmi za dobrze. Nie mam możliwości ogrania niestety.

mikel1994 napisał/a:

Kustom to porządnie brzmiący piec.
Ten 112 ma piekielną, jak dla mnie, moc. Kumpel spokojnie gra na nim z perkusjami. Może nie z jakimiś szatan melo death black&white pagan metalowcami, ale daje radę.
Przester w nim brzmi imho bardzo dobrze, tak... Amerykańsko ;D Tylko że nie do wyżej wymienionych szatańskich klimatów.
Ciekawy jestem jak brzmią na żywo mniejsze Randalle, bo mój Randall jeśli chodzi o przester to jest genialny (moim zdaniem ). Grałem też ostatnio na secie Randalla head+paczka - zupełnie profesjonalny sprzęt rozwalający wszystko wokół.
Crate wszyscy chwalą, a line spider mi nigdy nie przypadł do gustu. Kumpel ma chyba czwórkę 75 watową i moim zdaniem nic specjalnego, chociaż można się pobawić efektami itp, to pewnie po tygodniu już by mi się znudzilo.

Jak z tym głośnikiem na wysokich obrotach w tym Kustomie? Randall też wydaje się być fajny, ale wg. próbek z YT czysty trochę słabo wypada.

Hohner RP 250 Pro 1985 + Peavey Bandit 112 80W v2

960

Odp: [Wzmacniacze i efekty gitarowe] Co wybrać?

Ja brałbym tego Kustoma, bo i tak nie będziesz go na maxa rozkręcał... Nie wytrzymasz tego wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X