201

Odp: Koncerty

Idź do Empika.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

202

Odp: Koncerty

Dzięki za info.

203 (edytowany przez Krester 2011-05-29 11:33:02)

Odp: Koncerty

Hahaha, jade w Piątek na Ironow do Berlina! Przy okazji, moge wziasc ze soba plecak na plyte? Na AcDc nie bylo problemu ale wtedy bylem na trybunach.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

204

Odp: Koncerty

pewnie, nie będzie z tym chyba żadnych problemów ; ja nie miałem

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

205 (edytowany przez Myszon 2011-05-29 18:44:50)

Odp: Koncerty

Krester napisał/a:

Hahaha, jade w Piątek na Ironow do Berlina!

Ja muszę poczekać do 10 czerwca i jazda do Warszawy smile

206

Odp: Koncerty

Ja to musze posprzedawac niepotrzebne graty, zeby na koszulke z trasy mi starczylo (30€)

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

207

Odp: Koncerty

mi zawsze przodek funduje koszulki na koncertach ;p

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

208

Odp: Koncerty

Szczęściarz...

209

Odp: Koncerty

ta żebyś ty widział minę mojej mamy kiedy po Sooncisphere w 2010 r wróciliśmy z 4 koszulkami i programem(poczułem się wtedy jak trup ;p)

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

210

Odp: Koncerty

Hmm... Wiecie coś o jakiś koncertach W-wa - okolice w lipcu 2011? Akurat będę w Ww i bym na coś poszedł... Słyszałem, że w Siedlcach k. Ww ma grać Acid Drinkers, macie może jakieś info o koncertach oprócz tego jednego. Ofc ciężkie granie smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

211

Odp: Koncerty

http://koncertyyy.pl/koncerty/Warszawa/?start=20

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

212

Odp: Koncerty

Kurcze, zdenerwowany jestem, jutro jest koncert a mi jeszcze bilet nie przyszedl sad

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

213

Odp: Koncerty

Doopiero wstalem, bylo poprostu wyrabiscie, wszedlem 1,5h przed Maidenami i bylem jakies 6 m od sceny big_smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

214

Odp: Koncerty

6 metrów od sceny?! Zazdroszczę ;p Nie szedłeś w tzw międzyczasie załatwić potrzeby fizjologiczne że się tam dostałeś? ;p

215

Odp: Koncerty

Bylbym przy samej scenie ale musialem po wejsciu kupic koszulke i skoczyc ,,załatwić potrzeby fizjologiczne ,, ale i tak bylem blisko, koncert po prostu bombowy!

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

216

Odp: Koncerty

Wczoraj Ironi byli w Warszawie i było zajebiście. Prawie byłem przy barierkach smile

217

Odp: Koncerty

Szkoda, ze nie grali Run to the hills, moja ulubiona piosenka, ale fear of the dark, blood brathers, trooper i wickerman tez wymiataja^^

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

218

Odp: Koncerty

ja też byłem w piątek na Ironach ale dla mnie Motorhead lepszy ;p nie ma to jak pokrzyczeć Killed By Death ;p

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

219

Odp: Koncerty

Na Motorze było niezłe pogo w GC przy Ace of Spades xD
Jak dla mnie Ironi byli lepsi od Motorów, ale każdy ma swoje zdanie.

@Krester
Szkoda, ze nie grali Run to the hills

Ja czekałem na Aces High, ale mimo że nie było to się świetnie bawiłem.

220

Odp: Koncerty

A u mnie wczoraj grali Prolateryat i Percect. Jak dla mnie Proletaryat zniszczył system.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

221

Odp: Koncerty

@Myszon też czekałem na Acess High. szkoda że tego nie zagrali ;( Za to  na Mastodon było Where Strides The Behemoth a na Killing Joke This World Hell ;p
Chociaż jak dla mnie nagraniem wieczoru bylo Hallowed be Thy Name

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

222

Odp: Koncerty

binadra napisał/a:

Chociaż jak dla mnie nagraniem wieczoru bylo Hallowed be Thy Name

I The Number of the Beast smile

223

Odp: Koncerty

Tez dali czadu^^

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

224

Odp: Koncerty

Był ktoś z Was może na takiej trzydniowej imrezie w Cieszanowie "Cieszanów Rock Festival", która odbyła się 19,20,21 sierpnia? grało sporo znanych zespołów, jak i tych mniej znanych, między innymi: Hurt, Hey, Strachy na Lachy, Happysad, Frontside, Dezerter oraz (i tu zaskoczenie) Vavamuffin oraz wiele innych.
Pozdro

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

225

Odp: Koncerty

29 stycznia 2012, Dream Theater w Poznaniu!!! big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

226

Odp: Koncerty

Coś już wiadomo o biletach?

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

227

Odp: Koncerty

Klaudija napisał/a:

Był ktoś z Was może na takiej trzydniowej imrezie w Cieszanowie "Cieszanów Rock Festival", która odbyła się 19,20,21 sierpnia? grało sporo znanych zespołów, jak i tych mniej znanych, między innymi: Hurt, Hey, Strachy na Lachy, Happysad, Frontside, Dezerter oraz (i tu zaskoczenie) Vavamuffin oraz wiele innych.
Pozdro

Miałem jechać ze znajomymi, mieliśmy bilety na 19-tego, ale jeden się rozchorował, drugi nie wyrwał się z roboty i przepadło, ale za rok jedziemy pewnie na 3 dni smile

228

Odp: Koncerty

Rouge napisał/a:

Coś już wiadomo o biletach?

Jeszcze nie, dopiero wczoraj DT na swojej stronie opublikowało informacje o trasie. Ale pewnie niedługo pojawią się takie informacje. Jedziesz? Jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, to będę na 100%. Myszę usłyszeć na żywo Outcry z nowej płyty big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

229

Odp: Koncerty

Jeśli będą środki i czas, to pewnie pojadę. No chyba, że będę miała dużo roboty z pisaniem pracy licencjackiej, mój promotor jest raczej wymagający i będę musiała co i rusz poprawiać coś. Jeśli się nie uda, to trudno, poczekam na następny koncert DT wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

230 (edytowany przez Krester 2011-09-13 19:28:06)

Odp: Koncerty

http://kwejk.pl/obrazek/469012

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

231

Odp: Koncerty

Rouge napisał/a:

Coś już wiadomo o biletach?

http://www.magazyngitarzysta.pl/muzyka/ … naniu.html
smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

232

Odp: Koncerty

O, nawet nie jest aż tak drogo smile Teraz tylko mieć nadzieję, że uda mi się uciułać tyle do stycznia big_smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

233

Odp: Koncerty

Słyszeliście coś o A7X w Polsce? Z tego co wiem to mają być w polsce w lutym a z innych niepotwierdzonych informacji wynika że będą grali w Poznaniu. Jeżeli tak to ja będę na pewno!!

234

Odp: Koncerty

@Ero tez coś słyszałam...jeżeli to prawda to prawdopodobnie się spotkamy ^^

235

Odp: Koncerty

Evile 12.01.12 w WW! Ktoś będzie?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

236

Odp: Koncerty

Klaudija napisał/a:

Był ktoś z Was może na takiej trzydniowej imrezie w Cieszanowie "Cieszanów Rock Festival", która odbyła się 19,20,21 sierpnia? grało sporo znanych zespołów, jak i tych mniej znanych, między innymi: Hurt, Hey, Strachy na Lachy, Happysad, Frontside, Dezerter oraz (i tu zaskoczenie) Vavamuffin oraz wiele innych.
Pozdro

Kaludija, dopeiro teraz po ponad trzech miesiącach odczytalem tę wiadomość. Bylem na wszystkich trzech dniach cieszanowskiego festiwalu, musze przyznać, ze bylo naprawdę niesamowicie. Wspaniale zespoły i bardzo dobra organizacja smile

Squier Affinity Stratocaster + Kustom KG 112 FX
http://www.lastfm.pl/user/lucky3311 -  zapraszam!

237

Odp: Koncerty

Heaven Shall Burn, Unearth, Neaera, Rise to Remain, Faust Again (27.3.2012 Poznań)
Nie mam jakoś specjalnie daleko ze Szczecina do Poznania big_smile Powinienem się wybrać z racji tego że są tam 3 zespoły z 5-ciu, które bardzo lubie.

238

Odp: Koncerty

Jak dobrze pójdzie to także będę na koncercie Dream Theater w Poznaniu. Wiec trzymajcie kciuki zeby mi sie tam udalo przybyc smile

239

Odp: Koncerty

lucky06 to gdzie Ty mieszkasz? :d

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

240

Odp: Koncerty

GnR gra w Rybniku 30 czerwca 2012. Nie zauważyłem info o tym na 10 stronie, więc chyba nikt nic nie pisał o tym big_smile Ktoś pojedzie?