161

Odp: Koncerty

Ehh, daleko ci Scorpionsi graja. A u nas we Wroclawiu na otwacie stadionu zagra Brian Adams -.- a ja juz sie na Metallice nastawiłem big_smile

162

Odp: Koncerty

Noodles, z Wrocławia jest bezpośredni pociąg do Tarnowa smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

163

Odp: Koncerty

Dobra, moze nie az tak strasznie daleko, ale nie zmienia to faktu, ze nie mam z kim jechac, bo nikt kogo znam nie słucha Scorpionsow. A nie jestem na nich na tyle napalony by sie samemu pchac wink

164

Odp: Koncerty

Może zrobimy flagę forum? yikes

165

Odp: Koncerty

Biało-czerwono-piaskowa? wink

-Jak kupisz mi jeansy, to zrobię ci loda.
-Chyba cie poj***** dziewczynko.

166

Odp: Koncerty

Jeff Beck Warszawa 21.06.2011 - jedzie ktoś?

167

Odp: Koncerty

Dream Theater znowu w Polsce smile Fuck yeah!
http://www.deathmagnetic.pl/trash-metal … im-spodku/
big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

168

Odp: Koncerty

no_to_frugo napisał/a:

Byłem rok temu na płycie na Bemowie i w tym roku mam nadzieję, że zdołam dozbierać do GC, bo odległość od sceny jest znacząca co nie zmienia faktu, że bawiłem się zaje***cie.

A jak tam było z nagłośnieniem?
Bo właśnie zastanawiam się czy jechać, ale 400zł na pewno za bilet nie dam tongue
A z drugiej strony nie chcę stać 2km od sceny i nic nie słyszeć albo słyszeć słabo.

169

Odp: Koncerty

Bez problemu idzie się dopchać pod bramki GC, ale nie radze stać przy samych bramkach bo mogą Cię o nie zgnieść. Ja stałem trochę dalej.
Jeżeli chodzi o nagłośnienie to w miejscu, w którym ja byłem(taką pozycję wypracujesz sobie na luzie) miało się wrażenie, że zerwie z ciebie ubranie. Poza tym głośniki nie są ustawione tylko na scenie, ale też w różnych punktach płyty wraz z telebimami.

170

Odp: Koncerty

Ja mam już od jakiegoś czasu bilecik na GC tongue jestem tylko ciekaw czy mnie do jakiegoś pogo nie wepchną, bo będę miał po okularach...

171

Odp: Koncerty

Pogo, a fuj. Ja na koncert to bym najchętniej z fotelem przyszedł.

172 (edytowany przez no_to_frugo 2011-03-22 21:42:44)

Odp: Koncerty

Myszon napisał/a:

jestem tylko ciekaw czy mnie do jakiegoś pogo nie wepchną, bo będę miał po okularach...

"Lasciate ogni speranza voi ch'entrate"

173

Odp: Koncerty

no_to_frugo napisał/a:

"Lasciate ogni speranza voi ch'entrate"

Sprawdzasz czy umiem korzystać z Google Translatora? tongue
Teoretycznie mogę iść bez szkieł, bo niby wady nie mam dużej, ale wolałbym jednak odróżniać postacie na scenie/telebimach.

174

Odp: Koncerty

ja tam zawsze na koncertach mam okulary i jeszcze nic mi się z nimi nie stało chociaż często wskakuje w strefę "zgniotu"

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

175

Odp: Koncerty

To dosyć znany cytat z Boskiej komedii Dantego. Z ciekawości zobaczyłem co wypluje Google i wyszło całkiem sensownie.

Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie Ci wymachiwał rękoma koło twarzy, ale nigdy nie wiesz kogo tam spotkasz lub, czy Ci nie spadną. Nie wiem, nie noszę, snuję domysły. Jeżeli binadra nie ma z tym żadnych problemów to powinno być ok.

176 (edytowany przez binadra 2011-03-24 15:36:30)

Odp: Koncerty

Nie wiem czy wiecie ale na Sonisphere jest już osiem zespołów xd jak dla mnie trochę z ilością zespołów jak na jeden dzień to przesadzili ale i tak jadę dla Iron Maiden Motorhead i Killing Joke xd
p.s i dla Mastodon

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

177

Odp: Koncerty

Ja jadę głównie dla Ironów i Motorhead smile

178

Odp: Koncerty

Zależy też jakie okulary. Swego czasu nosiłem takie, że gdy kolega mnie popchnął spadły mi z nosa i je (sic!) przydreptałem.

8 zespołów na jeden dzień? Wychodzi na to, że jechać tam to jak zdecydować się na profil biol-chem w liceum.

179

Odp: Koncerty

ja się w 90% na biol-chem zdecydowałem chociaż jeszcze rok mi został chodzenia do gim xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

180

Odp: Koncerty

A na DT ktoś się wybiera...? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

181

Odp: Koncerty

Miałem na myśli, że na biol-chem są same dziewczyny... w każdym razie w moich okolicach mad.

182

Odp: Koncerty

O to w moich okolicach na biol-chem są głównie dinozaury.  16.04 Zabrze CK Wiatrak na Furry Metal idzie ktoś? Binadra chyba nie masz daleko.

183

Odp: Koncerty

spróbuje kogoś na to namówić xd a jak się uda to będę xd ps do jakiej szkoły chodzisz rames xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

184

Odp: Koncerty

II LO w Tarnowskich Górach.

185

Odp: Koncerty

ahh xd 2 gimnazjum w zabrzegu

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

186

Odp: Koncerty

Rames, wybierasz się na DT?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

187

Odp: Koncerty

ja  się z moim ojcem wybieram xd

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

188

Odp: Koncerty

Niestety Grzesiu, po prostu za drogo.

189

Odp: Koncerty

To juz pewne, Sorpionsi zagrają w Tarnowie. Jeden z ostanich koncertów w Polsce.
http://www.tarnowianin.com/534_scorpion … ilety.html

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

190

Odp: Koncerty

Podobno A7X chcą przyjechać do Polski przed końcem trasy koncertowej. Jak się pojawią- to jedzie ktoś z Was ze mną? big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

191

Odp: Koncerty

Fajny filmik do obejrzenia. Wywiad z Pawłem Mąciwodą ze Scorpionsów smile
[video]http://www.youtube.com/watch?v=dBwWnH_j … ded#at=462[/video]

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

192

Odp: Koncerty

Jedzie ktoś na Santanę? 22 czerwca na Stadionie Legii... Mamo...

-Jak kupisz mi jeansy, to zrobię ci loda.
-Chyba cie poj***** dziewczynko.

193

Odp: Koncerty

ja bym jechał gdyby grał utwory tylko z końca lat 60 i początku 70

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

194

Odp: Koncerty

Odświeżę temat. Wybieram się na swój pierwszy koncert w życiu z chęcią pojechałbym na koncert Scorpions w Tarnowie ale że jako pierwszy raz jadę na taką imprezę mam dość trochę pytań najważniejsze jakie bilety kupić to znaczy jaki sektor na vipa mnie nie stać ale na resztę już tak i właśnie co będzie lepsze sektor A, miejsca siedzące trybuna gł. (A),lub miejsca siedzące sektor zielony nienumerowane wiecie chciałbym coś zobaczyć na tym koncercie pytanie może się wydawać głupie ale nigdy nie byłem na takiej imprezie i nie wiem które miejsce będzie najbardziej dogodne. Czy mogę wnieść na koncert jakąś wodę mineralną bo na pewno będzie mnie suszyło czy jest w ogóle taka możliwość żebym w trakcie koncertu opuścił sektor a następnie bez żadnych kłopotów powrócił na to miejsce. Wiem uznacie mnie za lenia bo pewno pełno wszystkiego o koncertach w necie co i jak ale jeśli nie masz ochoty nie odpowiadaj zamiast mówić Google wszystko Ci powie. Z góry dziękuję za pomoc.

195 (edytowany przez grzesiek2805 2011-05-23 18:01:28)

Odp: Koncerty

@up, ja będę na tym koncercie big_smile Imo najlepszy sektor, to oczywiście ten najbliżej sceny. Miejsca siedzące i loża VIPów ciągną się na trubunach aż po ostatni sektor: http://www.tarnowianin.com/805_bilety_n … edane.html
Wybór nalezy do Ciebie smile

Kolejne info: SAXON w Polsce w Borku k. Bochni. Niestety jest to impreza zamknięta, bo zagrają oni na ogólnopolskim zlocie motocyklowym.
http://www.heavymetalattack.pl/index.ph … olsce.html
Ale najlepsze jest to, ze to jest kilka km ode mnie i będę miał wejściowkę za darmo big_smile:D

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

196

Odp: Koncerty

Hm no to już sam nie wiem co wybrać ale chyba trybuny lepsze więcej będzie widać tak sądzę chociaż z tego co mówisz lepiej wybrać sektor A wszystko będzie widać jak na dłoni i w kieszeni zostanie 40zł . Mam nadzieję że wszystko wypali z tym koncertem nie zabraknie biletów i szybka zdobędę kasę na ten koncert.
SAXON też uwielbiam może też się wybiorę, solówki w niektórych utworach gniotą wszystko i to dosłownie.
Najchętniej to bym pojechał na Judas Priest ale raczej kasy już nie będę miał na tyle.

197

Odp: Koncerty

Sweet napisał/a:

SAXON też uwielbiam może też się wybiorę, solówki w niektórych utworach gniotą wszystko i to dosłownie.

grzesiek2805 napisał/a:

Niestety jest to impreza zamknięta, bo zagrają oni na ogólnopolskim zlocie motocyklowym.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

198

Odp: Koncerty

Ja w Sobotę byłem na koncercie Perfectu i muszę przyznać,że mimo lat wciąż dają radę!:D

199

Odp: Koncerty

A ja bym pojechal na ironnow do Berlina, ale nie ma jeszcze w ofercie miejsc stojacych

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

200

Odp: Koncerty

grzesiek2805 no to kij bo skąd ja niby wejściówkę wezmę na ten koncert szkoda ale teraz będzie trzeba skupić się na koncercie Scorpions jaką stronę polecacie do kupna biletów wiecie nie chcę żeby mnie ktoś wy**bał.