121

Odp: Koncerty

Powiedz o co chodzi to ci zaraz potwierdzę yikes.

A żeby nie było offtopu to gdzieś obok mojej miejscowości był jakiś koncert...

122

Odp: Koncerty

To właśnie o koncercie blisko mnie, a info świeże, więc na pewno nie wiesz, bo mało osob o tym wie smile Ale będzie grubo, na prawdę big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

123 (edytowany przez Bluskaj 2010-11-28 17:30:35)

Odp: Koncerty

Do Bochni mam niedaleko neutral.

Co to jest Sublim?

124

Odp: Koncerty

a skąd jesteś?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

125

Odp: Koncerty

Krester napisał/a:

Jedno slowo- Kasa

nie zgodzę się do końca... oczywiście, że poszła za kasą, ale kto by nie poszedł, kobieta w wieku 21 lat, grająca do kotleta.

126

Odp: Koncerty

Bluskaj, to powiesz mi skąd Ty mieszkasz? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

127

Odp: Koncerty

"skąd Ty mieszkasz?" Albo tego nie rozumiem bo coś jest ze mną nie tak, albo zwyczajnie za mało wypiłem...

128

Odp: Koncerty

tak specjalnie przekręcone (skąd jesteś i gdzie mieszkasz) tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

129

Odp: Koncerty

Jaki to ma związek z tematem? ::P

130

Odp: Koncerty

Bluskaj, pytałem juz chyba z 10 razy gdzie mieszkasz, bo wspomniałes ze masz niedaleko do bochni. Więc tak z ciekawości powiesz mi wreszcie?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

131

Odp: Koncerty

Hmm... Będę chamski, nie neutral.

132

Odp: Koncerty

-.-

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

133

Odp: Koncerty

geniusz zła

134

Odp: Koncerty

Muahahaha

Zrymowałem.

To co ta news był o Hipermegasuperubergiga koncercie w Bochni? neutral

135

Odp: Koncerty

Nie. Pytanie dotyczyło czego innego. A tak btw co cos się zapowiada?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

136 (edytowany przez Sweet 2010-12-14 18:01:35)

Odp: Koncerty

Bluskaj napisał/a:

Muahahaha
To co ta news był o Hipermegasuperubergiga koncercie w Bochni? neutral

I jak z tym mega koncertem. Grały te Baciary oczywiście żart. Jeśli możesz daj nam trochę informacji.

137 (edytowany przez Myszon 2010-12-15 19:02:35)

Odp: Koncerty

Wooohouuu... jeee... naaareeeszcieee... xD
Ironi w Polsce smilebig_smilewinktonguelolcool
http://pl.sonispherefestivals.com/2010/ … ival-2011/
czekałem, czekałem i wyczekałem tongue
Kto jedzie? smile

138

Odp: Koncerty

Z chęcią bym pojechał cóż ale kasy nie załatwię przed wakacjami więc jestem w d***e.

139

Odp: Koncerty

O kurde. Na Iron Maiden jadę bez gadania. Na to czekałem. Jak uzbieram 400 zł to lecę od razu po bilet.

140

Odp: Koncerty

Kupujesz bilet za 4 stówy? Bogaty jesteś tongue ja myślałem o tym za 250 zł.

141

Odp: Koncerty

Iron Maiden to jeden z moich ulubionych zespołów. 400 zł do wakacji to cel jak najbardziej możliwy do osiągnięcia, ale nie wiadomo jak się sprawy potoczą, może wybiorę płytę.

Oczywiście będą też inne zespoły, o których jeszcze nie wiemy, tak?

142

Odp: Koncerty

http://muzyka.interia.pl/metal/news/sla … 1573186,47

143

Odp: Koncerty

no_to_frugo napisał/a:

Iron Maiden to jeden z moich ulubionych zespołów. 400 zł do wakacji to cel jak najbardziej możliwy do osiągnięcia, ale nie wiadomo jak się sprawy potoczą, może wybiorę płytę.

Oczywiście będą też inne zespoły, o których jeszcze nie wiemy, tak?

Iron Maiden To mój ulubiony zespół i niby mam trochę zaskórniaków, ale zbieram też na elektryka + piecyk i nowe części do komputera też by się przydały, więc nie wiem czy będę miał 400 zł. Może dostanę trochę forsy za praktyki, ale to dopiero w maju, a bilety będę kupował dużo wcześniej.
Co do innych zespołów to na chwilę obecną krążą nieoficjalne plotki, że miałby grać jeszcze Slipknot.

144

Odp: Koncerty

Myszon napisał/a:

Co do innych zespołów to na chwilę obecną krążą nieoficjalne plotki, że miałby grać jeszcze Slipknot.

Mam nadzieję, że nie.

Napisałeś we wcześniejszym poście, że kupiłbyś ten za 250zł, czyli ten na płytę z EE co moim zdaniem w ogóle się nie opłaca. Ten bilet upoważnia do wcześniejszego wejścia na festiwal, który zacznie się ok 15-16. Może wcześniej, nie pamiętam jak było rok temu, a Iron Maiden będzie grać coś koło 22-23. Nawet jak zdołasz sobie zająć te "najlepsze" miejsca, z których i tak Cię wypchają to w między czasie i tak będziesz musiał wyjść i coś zjeść albo się załatwić.

Byłem rok temu na płycie na Bemowie i w tym roku mam nadzieję, że zdołam dozbierać do GC, bo odległość od sceny jest znacząca co nie zmienia faktu, że bawiłem się zaje***cie.

Obym nie miał 10 żadnego egzaminu. Dobrze, że jest to piątek.

145

Odp: Koncerty

Nie byłem dotychczas na Bemowie, ale myślałem, że można wnieść ze sobą coś do żarcia?
Co do innych zespołów do Ironów dołącza Motorhead <jupi>
http://pl.sonispherefestivals.com/2010/ … ival-2011/

146

Odp: Koncerty

Na spokojnie można wnieść plecak z żarciem(jakieś kanapki) i napój w plastikowej butelce, ale i tak zabiorą Ci korek. Wytrzymasz tyle godzin na płycie wśród spoconej bandy tańczącej cały czas pogo? Poza tym po pierwszym koncercie tak zryją glebę, że będzie śmierdziało jak w stajni, także i tak będziesz musiał wyjść, żeby trochę odetchnąć.

MOTÖRHEAD. Miałem taką cichą nadzieję. Jest!

147

Odp: Koncerty

Myszon napisał/a:

Kupujesz bilet za 4 stówy? Bogaty jesteś tongue ja myślałem o tym za 250 zł.

najtanszy bilet na ac/dc w berlinie kosztowal 80€

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

148

Odp: Koncerty

no_to_frugo napisał/a:

Na spokojnie można wnieść plecak z żarciem(jakieś kanapki) i napój w plastikowej butelce, ale i tak zabiorą Ci korek.

Eee... o tym nie słyszałem. A jeśli wniosę nieodpieczętowaną butelkę?

149

Odp: Koncerty

Będą kazali Ci otworzyć i wyrzucić korek. Ja i tak miałam zapasowy korek w kieszeni w takich wypadkach tongue

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

150

Odp: Koncerty

W Berlinie wszedlem z plecakiem i nikt mnie nie kontrolowal, ale w Polsce widac to konieczne...

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

151

Odp: Koncerty

To nie lepiej wcześniej schować korek do kieszeni i powiedzieć, że się wie że trzeba wyrzucić i że już się to zrobiło? smile

152

Odp: Koncerty

Wtedy przeszukają ci kieszenie. Tak to widzą ze wyrzuciłeś korek. ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

153

Odp: Koncerty

o jaki korek chodzi O.o (sorry ale jestem niedoinformowany na żadnym koncercie jeszcze nie byłem xd)

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

154

Odp: Koncerty

Przed koncertami, obroncy praw korkow zabieraja ja z butelek.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

155

Odp: Koncerty

lis1994 napisał/a:

na żadnym koncercie jeszcze nie byłem xd

Ja niestety też nie i właśnie zbieram informacje jak to jest tongue

156

Odp: Koncerty

11.4.2011 Lodz- Megadeth info jakby ktos chcial pojechac

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

157

Odp: Koncerty

http://pl.sonispherefestivals.com/2011/ … -festival/

158

Odp: Koncerty

Wreszcie jakiś sensowny koncert w okolicy smile
http://koncertyyy.pl/koncert/scorpions- … now/19977/
[video]http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxs … re=related[/video]
Bluskaj, Lama, rozumiem że będziecie big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

159

Odp: Koncerty

oo, ale dopiero 1 lipca.. a Ty się wybierasz? big_smile

160

Odp: Koncerty

Jeśli nic mi nie stanie na przezkodzie, to będę na 100% smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993