1 (edytowany przez Szeryf 2009-11-14 10:48:53)

Temat: Gitara Wiki

Hej! Założyłem właśnie Wolną Encyklopedię Gitary. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale spróbować można. Jeśli ktoś chciałby pomóc, to zapraszam do edytowania. Jakby co mój nick to Obywatel (Szeryf było zajęte).

Co myślicie o tym projekcie?

2

Odp: Gitara Wiki

Napisałem na razie dwa artykuły (kostka i gryf), ustawiłem zdjęcie główne i poprawiłem szablony. Teraz zobaczymy, czy ktoś się zainteresuje projektem.

Odp: Gitara Wiki

Fajny pomysł. Będę tam zaglądać.
Mogę wrzucić linka na bloga? :3
DeS blog

Fender CD60 BK

4

Odp: Gitara Wiki

Naprawdę fajny pomysł. Moja sugestia: zmień trochę wygląd. Czytelniejsze by było w kolorystyce podobnej do wikipedii smile

5

Odp: Gitara Wiki

Sorry, ale muszę, za dwuletni odkop:

http://i51.tinypic.com/334hrlv.gif

6

Odp: Gitara Wiki

Gitarzystek napisał/a:

Sorry, ale muszę, za dwuletni odkop:

Nie no, nie musiałeś być tak brutalny wink Osobiście jest mi nawet miło, że ktoś się zainteresował tematem.

Jeśli chodzi o kolorystykę strony to zostawiłbym taką, jak jest teraz. Użytkownicy włożyli w nią sporo pracy, a ustawienie takiej skórki jak na Wikipedii i tak jest nie możliwe. Poza tym to nie jest moja strona, tylko "dobro wspólne" i nie na wszystko mam tam wpływ (w każdym razie: nie bezpośredni).

A linka na blogu można by dać, oczywiście. Co prawda ta strona jest mała, ale dopracowana. Może ktoś coś tam znajdzie, co go zainteresuje.

7

Odp: Gitara Wiki

Ja dodałem artykuł o pull-off i hammer-on

8

Odp: Gitara Wiki

Czy mógłbym wiedzieć, kim jest ChordPL? Winner?