Temat: Jacek Kaczmarski - Stalker (Szukam tabów)

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli robię cokolwiek źle z umieszczaniem posta, proszę mnie solidnie zrugać big_smile

Poszukuję tabów do tej piosenki. Jedyne co znalazłem w internecie to akordy, które wydają się zupełnie do tego nie pasować. Jeżeliby ktoś miał tabulaturę, proszę o podesłanie jeśli można. Zapis nutowy nie wchodzi w grę, zbyt jestem początkujący jeśli o to chodzi.

Z góry dziękuję smile

Fender Squier Fat Strat Affinity + Pocket POD

2

Odp: Jacek Kaczmarski - Stalker (Szukam tabów)

Może być ciężko, kolego. Kaczmarski nie jest znany w świecie, a w Polsce mało komu chce się opracowywać, czy nawet czytać tabulatury. to smutne. Tylko by wszyscy chwyty trzepali!

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

3

Odp: Jacek Kaczmarski - Stalker (Szukam tabów)

Niestety... Na którejś stronie o jego twórczości są taby, ale akurat "Stalkera" tam nie ma...
Samemu udało mi się przerobić (prowizorycznie) początek. Moim zdaniem jest tam coś takiego:

e |-----------------------------------------------------------------------------||
H |-0--0--0--0--0--0--0--0--0-0-3--3--3--3--1--1--1--1--0--0--3--3--0--0--0--0--||
G |-----------------------------------------------------------------------------||
D |-----------------------------------------------------------------------------||
A |-----------------------------------------------------------------------------||
E |--0--0--0--0--0--0--0--0--0---0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0-||

Oczywiście pewnie się mylę, zważając na to, że w wielu miejscach dowiedziałem się, że piosenka grana jest akordami, w co raczej nie chce mi się wierzyć. Ale kto mówi, że nie można eksperymentować? big_smile
Z tym tabem może być coś źle, jeśli wyłapiecie błędy prosiłbym o ich pokazanie. Strój oczywiście klasyczny.

Z góry dzięki smile

Fender Squier Fat Strat Affinity + Pocket POD