161

Odp: W jakie gry gracie ?

w sensie coś ala guitar hero tylko z prawdziwą gitarą ? ale jak to dokładnie działa ? big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

162

Odp: W jakie gry gracie ?

Chyba tak, że podłączasz gitarę i grasz tongue

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

163 (edytowany przez Rames 2011-06-08 22:29:34)

Odp: W jakie gry gracie ?

http://www.offbeatforum.com/ - Jest już coś takiego i to darmowe. Działa to całkiem prosto, jak tuner w komputerze, wykrywa wysokość dźwięku i zamienia go na midi, które porównuje z midi załadowanym wcześniej.

164

Odp: W jakie gry gracie ?

404 Error

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

165

Odp: W jakie gry gracie ?

skasuj pauzę na końcu

166

Odp: W jakie gry gracie ?

Thx, nie zwrocilem uwagi.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

167

Odp: W jakie gry gracie ?

Hmm.. Ja pogrywam tylko w Minecrafta i Fifę 11 (żadko). Reszta dnia to dwór i inne pierdółki jak rysowanie, lekcje itp ;]

168

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja teraz gram w DSJ4 bo w końcu zima smile

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

169

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja ostatnio pykam nieco w CSa 1.6. A po tym semestrze będę grać w 12 innych.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

170

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja wracam do CSika big_smile Ferie, więc można poszaleć ! xD

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

171

Odp: W jakie gry gracie ?

A ja pogrywam w LOL-a(Lague of Legends) plus AC CoD i TES V

172 (edytowany przez Mati_a2 2013-01-25 13:34:47)

Odp: W jakie gry gracie ?

Ja ostatnio gram w diablo 2 na Imperium realm( polecam ,lepsze od bnetu smile ) Wcześniej grałem w Diablo 3 ,ale wg mnie gra nie ma tego co ma Diablo 2. Diablo 3 ciężko coś dobrego wydropić farma się nudzi ,Blizz się nie postarał. Czekaliśmy na D3 12 lat a on sobie sobie z nas zakpił. Gra zła nie jest ,ale
żałuje 200zł które wydałem na nią.Gra nie jest wg mnie godną następcą serii. Blizz teraz leci na kase.
No bez przesady , 7 miesięcy "pracowali" nad pvp tylko po to aby wprowadzić je w takim stanie w jakim od premiery było zrobione.Wybaczcie te zażalenia ale musiałem smile

Oprócz tego myślę ,żeby sobie pograć w Far Cry 3 , w poprzednie gry grałem i mi się podobały

Próbuje też wrócić do minecrafta ,ale dotychczasowe próby były nie udane. Kończę w momencie znalezienia miejsca na dom

173

Odp: W jakie gry gracie ?

U mnie obecnie głównie Minecraft i League of Legends wink No i z doskoku powrót do dzieciństwa, czyli Starcraft wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

174

Odp: W jakie gry gracie ?

gram w starcrafta 2 rewelacyjna gra:)

175

Odp: W jakie gry gracie ?

to ja może troszkę odświeżę temat, a nuż ktoś to przeczyta i zechce pograć wink


www.goldentowns.com?i=78157



Gra strategiczno-ekonomiczna w oknie przeglądarki, coś jak settlersy.  Z pewnością największym atutem jest fakt że można w grze zarobić prawdziwe pieniądze . Bez wkładu własnego nie będą to jakieś astronomiczne kwoty, ale grając dla zabawy po ~2 miesiącach można spokojnie co tydzień zarabiać na nową parę strun, albo i dwie wink  Zarabiać można na sprzedaży surowców, ludzi, akcjach państw i miast oraz w wiele innych sposobów.
Budowanie i akcje są w czasie rzeczywistym i wraz z rozwojem trwają coraz dłużej, na początku najlepiej jak loguje się z 3-5x dziennie natomiast po miesiącu wystarczy odwiedzać grę raz dziennie.

Jak ktoś miałby jakiekolwiek pytania odnośnie gry to śmiało pytać na PW na forum albo i w grze, służę pomocą wink