Temat: Otwarte warsztaty produkcji muzycznej

Czołem!

Oczywistą sprawą jest, że wielu gitarzystów szuka metod na rozwinięcie swojej twórczości. Cyfrowa produkcja muzyczna to naturalne rozwinięcie pracy z pojedynczym instrumentem. Zapraszamy Was serdecznie na otwarte, darmowe warsztaty poświęcone tej tematyce. Widzimy się 28 września w Akademii Dźwięku w Warszawie. Szczegóły poniżej:

Kiedy: 28.09.2019, 13.00 - 17.00
Gdzie: Akademia Dźwięku, ul. Wolska 64a/22, Warszawa
Wstęp: free

Program:
13.30 – 14.00 -> Produkcja muzyczna od kuchni - prowadzenie Maks Kucharski
Wykład dla osób początkujących! Pokażemy jak wygląda proces tworzenia utworu muzycznego od samego początku. Skąd brać dźwięki, jakie są typowe elementy kompozycji, jaka jest rola efektów dźwiękowych w produkcji muzycznej.

14.15 – 14.45 -> Ableton Push w produkcji muzycznej - prowadzenie Marcin Staniszewski, Certyfikowany Trener Ableton

Praktyczna prezentacja kontrolera Ableton Push. Pokażemy, jak błyskawicznie tworzy się za jego pomocą szkice muzyczne. Poznamy jego główne tryby kompozycyjne i zobaczymy ich wykorzystanie w procesie tworzenia utworu.

15.00 – 15.30 -> Rekonstrukcja utworu Dr Dre ft. Snoop Dogg „Still D.R.E" - prowadzenie Paweł Sulewski
Still D.R.E to jeden z najpopularniejszych utworów w historii hip-hopu. Głęboko hipnotyczny i momentalnie zapadający w pamięć. Jaka jest tajemnica tej kompozycji? W ramach pokazu Paweł Sulewski krok po kroku zrekonstruuje dla Was kluczowe partie, z których składa się ten ponadczasowy utwór.

Ponadto w czasie całego wydarzenia będzie działała Strefa Sprzętu – udostępniamy do Waszych testów rozmaite kontrolery MIDI, syntezatory i efekty audio (Push 1&2, modularny Eurorack, MFB Kratfzwerg i inne). Będzie też możliwość porozmawiania z instruktorami naszych szkoleń, zadania pytań.

Oficjalne ogłoszenie o wydarzeniu: https://akademiadzwieku.pl/dzien-otwarty/
Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/921074114934035/

Odp: Otwarte warsztaty produkcji muzycznej

Warsztaty odbędą się w tej przestrzeni: https://akademiadzwieku.pl/wp-content/uploads/2019/07/Belka_top_main.jpg

3

Odp: Otwarte warsztaty produkcji muzycznej

Hej!
Byłem na waszym dniu otwartym i było bardzo ciekawie! Przy okazji znalazłem wpis na waszym blogu, który może się okazać pomocny dla innych. Jak zostać producentem muzycznym, polecam!