1 (edytowany przez dawidwlochu12 2013-04-14 09:36:52)

Temat: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Witam mam o to taki problem iż nie wiem jakiej marki jest moja gitara , i ile ewentualnie za ile można ją sprzedać smile :>

2

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

smile

3 (edytowany przez Ziemian 2013-04-14 10:20:54)

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Ja też nie wiem smile

smile

4

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Hmmm.... a ile ona może być warta na oko wink ? big_smile

5

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

To zależy...

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

6

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

To zależy... jak leży wink

btw. Da się nam Darek zabawić, a potem posprząta.

7

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

myślę, że maksymalnie 327 zł możesz za nią dostać, gdyby nie te drobne ryski i ślady po keczupie, na pewno conajmniej o 14 zł więcej, mam nadzieje że pomogłem.

8

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Nawet jeśli ona jest lutnicza big_smile ? na zamówienie było robione smile

9

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Brat zamawiał , on za granicą więc narazie nie mam jak się spytać

10

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

To ta, którą otwierałeś piwo wtedy na imprezie? Kurcze... ciężka sprawa - ale nikomu nie powiem wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

11

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

To nic, że na zamówienie, w takim stanie w jakim jest ta gitara, więcej nie dostaniesz, przecież granie na tej gitarze grozi kalectwem, to od razu widać na pierwszy rzut oka

12

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Dajcie dziecku post a będzie miało ubaw do rana big_smile

No ale nie stresuj chłopaka, może dadzą mu te 330... już nie bądźcie pesymistami...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

13

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Ej, ale nie tylko ja tu czegoś nie widzę, prawda?


Oczywiście mówię o tej gitarze (lol).

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

14

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Treści? Jej nie ma, spokojnie - nie ma czego widzieć. Ale jeżeli myślisz o tym co ja - a wiem, że myślisz, to tak, nie ma tu czegoś wink

OFC też o tym mówię. Wszyscy tutaj o tym mówią...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

15

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Dawid, graj w lola bo lvl sam się nie wbije, zamiast pisać takie głupoty tongue
5lvl to trochę mało!

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

16

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Nie przesadzajcie stan nie jest taki zły, zawiezie do lutnika i sprzeda za dziesięć tysięcy lub więcej tongue

Temat prawie jak historyczne pytanie " Czy można grać w zespole bez wykształcenia muzycznego" big_smile

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

17

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

OrangoXVR napisał/a:

Nie było się trochę czasu, a tu takie jaja. lol lol

A tak do tematu: (nie chce mi się spać, to co mi tam) tongue
Proszę czytać powoli, aby mózg zdążył zarejestrować wszystkie przekazywane informacje!
Polega to na patrzeniu na te znaczki (te w kształcie liter, tak właściwie to są litery, ale cóż, nie możemy pominąć żadnej informacji, bo potem będzie lipa, a tego byśmy nie chcieli, w razie czego odsyłam do wikipedii) wink

SKUPIĆ SIĘ! ("skupić", nie "zkupić")

W celu sprawdzenia marki gitary (wiem, że jest chyba lutnicza, ale przecież nie możemy pominąć żadnego elementu prawda?), musisz najpierw zadzwonić do Satrianiego z pytaniem o pozwolenie na ten zabieg. Jeśli się zgodzi, to następnie wymawiasz imiona wszystkich swoich szczurów od tyłu jednocześnie masturbując się w rytm grania na waltorni przez losowego mieszkańca Atlantydy (zezwolona wideokonferencja, jeśli nie masz na bilet). W celu dowiedzenia się czym jest masturbacja - ponownie odsyłam do wikipedii. (wbiłeś na to forum i się zarejestrowałeś, to taki Sherlock Internetu na bank sobie z tym poradzi, nie będę opisywać jak to zrobić, bo urazi to Twoją godność). Jeśli nie masz szczurów, możesz je zastąpić figurkami bohaterów wyzwolenia Nibylandii spod okupacji mistrzów dehumanizacji. Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie to bierzesz do ręki scyzoryk i delikatnie odcinasz wierzchnią warstwę pudła rezonansowego, najpierw musisz jednak pozbyć się strun - oderwanie ich widelcem powinno załatwić sprawę, marka (synonim do "firma") jest zazwyczaj napisana wewnątrz, na dolnej warstwie, a patrzenie przez otwór jest raczej kiepskie, bo mało widać - także lepiej odciąć i wszystko jak na dłoni (jeśli przeprowadzasz zabieg w nocy, to wiedz, że spartaczyłeś bardziej niż gdybyś zorganizował pogo na polu minowym). Sprawdziłeś? OK Teraz wchodzisz na wujka Google [jeśli nie masz wujka o imieniu Google, musisz znaleźć dowolną starszą o pokolenie osobę o tym imieniu i za pomocą hipnozy przekonać go do tego, że jest Twoim wujkiem (ale z Ciebie przebiegły skurczybyk)]. Hipnozę przeprowadzasz mówiąc mu to co napisałeś już w tym temacie - nie bój żaby, zadziała. Każdemu tutaj poharatało mózg na dobre, więc jemu na pewno też. Napisałem, że musisz na tego wujka wejść - no tak. Wchodzisz mu na głowę i potem pytasz go: "jaka jest cena gitary o marce (tu wstaw nazwę)", w sposób który przedstawiłem. Potem wracasz do domu, składasz z powrotem gitarę (czyli cały zabieg tak samo, tyle, że od końca smile ) Pamiętaj, żeby dobrze posklejać ze sobą porozrywane struny - najlepiej roztworem z mózgu który należał do atomu wodoru albo klejem w sztyfcie (możesz go podpieprzyć kumplom z przedszkola, jeśli Twój się skończył). Potem wbijasz na serwis o nazwie ibej.kom. Jeśli przy próbie wystawienia przedmiotu poproszą Cię, abyś się zarejestrował, powiedz im żeby spieprzali, bo nie masz czasu na takie durnoty. Jak się uda (a Tobie uda się na pewno!) to przeprowadzasz proces wystawienia przedmiotu na aukcję (przez cały mój wywód zdobyłeś tyle doświadczenia, że MUSISZ sobie poradzić). WUALA - prawie sprzedałeś gitarę. smile

TAK, nudziłem się. smile

hahahaha dzięki zrobię tak big_smile smile

18

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Pojąłeś co mieliśmy na myśli?

http://img.photobucket.com/albums/v228/Voivod/macros/mega_facepalm.gif

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

19

Odp: Gitara-Nie wiem jakiej firmy jest ile jest ona warta,pomocy !!! :P :)

Ellon napisał/a:

Pojąłeś co mieliśmy na myśli?

http://img.photobucket.com/albums/v228/Voivod/macros/mega_facepalm.gif

Na żarty napisałem :)