Temat: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Potrzebuję chwyty i bicie do powyższego utworu. Co prawda znalazłem chwyty w internecie, a bicie podpatrzyłem w wykonaniu CeZik'a na YouTube jednak póki co nie wychodzi mi nic co przypominało by ten podkład. Czy może ktoś sprawdzić czy robię wszystko dobrze czy muszę coś zmienić. Poniżej chwyty na jakich bazuję.

C G a F 
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak 
C G a F 
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi 
C G a F 
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas 
C G a F 
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęściu nic nie grozi 

W sumie potrzebny jest mi tylko ten fragment póki co, reszty nauczę się z czasem na spokojnie. Proszę też o informacje w jakim tempie to może być, póki co ćwiczę za wolno względem oryginału (4/4, 60bmp) aby dobrze wyćwiczyć przejścia na chwyt barre F i późniejsze przejście z powrotem na C co jest dla mnie obecnie trudne, chciałbym jednak znać dokładne tempo utworu w jakim powinno się go grać. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

2

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Ta piosenka jest w 3/4.

3

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Dziękuję, początkujący zawsze robi głupie błędy. A chwyty są ok czy też coś pomieszałem?

4

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Chwyty ok.

5

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Masz jakieś sugestie co do bicia czy mam próbować aż trafię? smile

6

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Ja mam sugestie. Bij na trzy i próbuj wink

7

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Dzięki smile ja wiem że te pytania są śmieszne z perspektywy grających dłużej smile Chodziło mi bardziej o bicie góra-dół czy wszystkie od góry czy wszystkie od dołu ale skoro to podobno łatwe to pewnie trafię w końcu, dzięki smile

8

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

"Góra, dół" w niczym ci nie pomoże. Przyjdzie czas, że po prostu będziesz to słyszeć.
Aha no i nikt nie mówił, że to jest proste, bo na początku nie jest smile
Wszystko jest proste, jeśli się już to umie, także ćwicz.
U mnie dopiero po jakimś pół roku zacząłem wyłapywać bicie ze słuchu i teraz jeśli słyszę gitarę to jest to proste wink

9

Odp: Kancelaria - Zabiorę Cię [chwyty]

Hmm, spróbuj zagrać to na chwytach barre. Mi pasuje bardziej na barre. smile