1

Temat: Coś.. przestała działać

No taki maly problem mam.. a w zasadzie duży. Wszystko było w porządku, wczoraj podłączyłem piec do komputera (po raz pierwszy) zainstalowałem sobie program poprzez numer seryjny itp itd. Dziś podłączyłem sobie gitarę do pieca a tu głucho. Jest tylko słyszalny dźwięk podłączonego kabla do pieca, taki jakby nie był podłączony do gitary (a jest). Poruszałem się chwilę i przez chwilkę zadziałało po czym znów przestało i do tej pory jest lipa. Krecilem gałkami głośności, barwy, włączałem różne prestery i nic.  Nie domyślacie się może w czym tu może leżeć problem? Piec, gitara, kabel?

2

Odp: Coś.. przestała działać

Sprobuj wymienic kabel , jak nie pomoze to raczej cos z gniazdem w gitarze nie tak masz.
Gitara posiada jeszcze gwarancje?

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

3

Odp: Coś.. przestała działać

A po odkręceniu tylnej płytki widać, że kabel dotyka tej blaszki? Odkręć i zobacz.

http://desmond.imageshack.us/Himg42/scaled.php?server=42&filename=sdc10810t.jpg&res=landing

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

4

Odp: Coś.. przestała działać

Tak tak, tutaj jest wszystko w porządku. Gitara nie jest na gwarancji bo to używka z allegro. Kupię w najbliższym czasie kabel i sprawdzę czy to jego wina, choć wydaje mi się to trochę dziwne bo kabel mało używany kupiony rok temu.

5 (edytowany przez Bezimienny 2012-06-25 16:15:22)

Odp: Coś.. przestała działać

Kup sobie miernik igłowy  i sprawdz kabel, pozniej gniazdo

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]