1

Temat: Fender CD60 - graliście?

Co sądzicie o modelu Fender CD60, graliście kiedyś na nim, jakie odczucia?

2

Odp: Fender CD60 - graliście?

Najlepszy w tym przedziale cenowym. Nic dodać, nic ująć wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Fender CD60 - graliście?

Ellon napisał/a:

Najlepszy w tym przedziale cenowym. Nic dodać, nic ująć wink

Eeej, ja ze swojej Yamahy F310 jestem cholernie zadowolony big_smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

4 (edytowany przez DiamondCreature 2012-05-18 09:08:00)

Odp: Fender CD60 - graliście?

Gram na tej gitarce od roku i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Gitara ma głębokie, czyste brzmienie, nadaje się do grania absolutnie wszystkiego, od powolnych ballad, do mocniejszych kawałków nafaszerowanych power chord'ami i brzmi przy tym na prawdę świetnie. Polecam. :]

Fender CD60 BK

5 (edytowany przez Ellon 2012-05-18 12:37:18)

Odp: Fender CD60 - graliście?

@GeNeX Chyba tutaj waży też gust i upodobanie do określonego brzmienia. Ja na przykład właśnie taki sound preferuje (Wiadomo, racja jest jak d...) i ostatnio ogrywając w sklepie kilka akustyków (notabene droższych) pomyślałem, że jednak bardzo bobrze, że kupiłem tego Fendera. Od pierszego dźwięku (i nie koloruje tutaj) wiedziałem, że to to czego szukam wink

@Diamond O tak! Przyznać muszę, że to pudło ma wiele możliwości, żeby barwnie akcentować i bawić się "mocą" dźwięku. Jest takie... uległe... wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X