Temat: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Myślicie, że szkołą muzyczna to dobra opcja jak ktoś chce grać to co lubi i tak jak mu się podoba?

2

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

tak

3

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

W szkołach muzycznych rzadko uczą tego co lubisz grać i to co Ci się podoba ;]

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

4 (edytowany przez Erico 2011-12-27 19:53:02)

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Ja się osobiście uczę się prywatnie, mój nauczyciel uczy mnie tego co lubię może dlatego że mamy podobne gusta, może nie uczę się z nut ale na tabaulaturach też można działać.

5

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

A ja się uczę sam i jestem z tego dumny. To juz będzie 6. rok... Ale ten czas zapierdziela, pamiętam jak w gimnazjum męczyłem rodziców, żeby mi kupili gitarę ;] Ach... to były czasy.. tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

6

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

grzesiek2805 napisał/a:

W szkołach muzycznych rzadko uczą tego co lubisz grać i to co Ci się podoba ;]

tak ale znając skale i inne duperele poznane w szkole, możesz spokojnie zaczac grac[improwizowac] to co ci sie podoba, btw muzyka klasyczna jest piękna ;D

7

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Jeśli masz czas, warto spróbować szkoły muzycznej. Sama chciałam, ale ze względu na bardzo wymagającą szkołę nie miałam czasu. Zawsze można się czegoś nauczyć, w sumie oprócz kasy nic nie tracisz wink

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

8

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Szkoła muzyczna nadaje się do poznawania teorii muzyki, ale nie nauczą cie tam grać tego, co zechcesz (np. górale nie chodzą do SM bo im się słuch popsuje).

Darek powiedział:
Kuba02 został mianowany oficjalnie forumowym Archeologiem więc [...] ma prawo robić odkopy
big_smile

9

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

W sumie teori muzyki to nauczylem sie w.... normalnej szkole tam mi wbili do glowy co to pieciolinia, co to klucze wiolinowe, bemole, krzyzyki, itd

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

10

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Hmm... W szkole muzycznej nauczyłam się nie tylko teorii. Poznałam człowieka, który kocha to, co robi i jego radość z grania udziela się także mi. Mimo tego, że jesteśmy odmienni jeśli chodzi o gust, gramy to, co zaproponuję ja. Bardzo sobie cenię jego rady, jeśli coś mi się "przyśni" - sposób zagrania piosenki, pochwali, doradzi... Polecam szkołę muzyczną. Pójdziesz, zobaczysz, może trafisz na kogoś, kto będzie jeszcze Twoją inspiracją. Ja musiałam przenieść się z jednej szkoły do drugiej, by znaleźć coś takiego, ale jestem szczęśliwa, że mi się udało.

11

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

rafciux napisał/a:

Myślicie, że szkołą muzyczna to dobra opcja jak ktoś chce grać to co lubi i tak jak mu się podoba?

Jak chcesz grać to co lubisz i tak jak Ci sie to podoba to lepsze sa prywatne lekcje - nauczycielowi powiesz co chcesz umieć, a w szkole dowiesz sie wiecej teorii, ale też i innych rzeczy które mogą Cię zafascynowac i pomoga dowiedzieć się wiecej. Jeżeli Wiesz że to chcesz robić i Cie to kreci i pragniesz dowiedziec się czegoś ponad program to szkołą muzyczna, jeżeli chcesz to robić tylko ot tak poprostu to albo nauczyciel prywatny lub samouczek big_smile

12

Odp: Czy szkoła muzyczna to dobra opcja?

Ale reklama nademną....




Co do szkoły muzycznej, to ja polecam. Jeśli ktoś ma czas, to naprawdę to jest duża okazja żeby się podszkolić, szczególnie w szkołach państwowych, bo tam jest darmowo, i to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą wywalać kasy.
Szkoła muzyczna uczy teorii muzyki, to jest ważne, tego nie jest się łatwo porządnie samemu nauczyć.
Ja rozważałam pójście do szkoły muzycznej, ale ze względu na niezwykle ciężkie liceum nie miałam kompletnie czasu, a teraz jestem za stara i tymbardziej nie mam czasu.
Więc jeśli ktoś ma możliwość pójścia do szkoly muzycznej, myślę, że powinien to naprawdę rozważyć wink

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337