1

Temat: Książka - gitara dla początkujących.

W jaki sposób zrobic poręczną książkę z tego kursu (ściągnęłam juz) chodzi mi o poskladanie tego w kupe po wydrukowaniu.
Jak bylo albo nie ten dzial to przepraszam.

2

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

Jeżeli ściągnęłaś kurs w wersji do druku to jest on przystosowany do wydruku na zwykłych kartkach A4 w drukarce, więc wyjaśnij bliżej z czym masz trudności.

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

O to by poskładac to razem.. Żeby to do książki było podobne. By można było wziąc ten kurs ze sobą. Są rózne segregatory, można to zbendowac (tak to się pisze?) ale ja chce by było wygodniejsze (właśnie jak książka). Już jasne?
A tak wgle to posiada ktoś ten kurs ale sklejony i tak dalej? Jakies propozycje mi potrzebne by go złożyc ze sobą. A jeśli ktoś ma już tak zrobione to w jaki sposób?

4

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

Już rozumiem, to najlepiej w jakiejś drukarni, która się zajmuje oprawianiem tego typu wydruków to zrobić. Bo nie wiem czy samodzielne próby dadzą zadowalający efekt.

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

5

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

A czy to jest pytanie "Do materiałów kursu"? Mało w tym merytoryki...

Co do pytania: gwoździkiem, albo idź do drukarni. Ale w drukarni ci nie oprawią jednego egzemplarza... Albo zbenduj, jeżeli już o tym wcześniej wspomniałeś. Albo zapytaj w ksero, gdzie można coś takiego zrobić w twoim mieście.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

6

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

Oprawią spokojnie, prace magisterskie oprawiają w pojedynczych egzemplarzach smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

7

Odp: Książka - gitara dla początkujących.

Powiem ci, ze też miałem na myśli prace magisterskie pisząc ten post... smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X