Temat: Wzmacniacz do kompa

Witam. Podłączyłem sobie ostatnio wzmacniacz gitarowy do komputera. Wszystko ladnie pieknie tylko mi troche spoznia. czy jest do tego jakis program czy to juz tak bedzie na wieki wiekow?

Angus Young The Best

2

Odp: Wzmacniacz do kompa

Poszperaj trochę w ustawieniach karty dźwiękowej, może uda Ci się zmniejszyć te spóźnianie wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

3

Odp: Wzmacniacz do kompa

ok dzieki

Angus Young The Best

4

Odp: Wzmacniacz do kompa

Napisz jakiego programu do nagrywania używasz i w jaki sposób podłączyłeś ten wzmacniacz. Gdy podłączysz wzmacniacz z gitarą do kompa poprzez wejście mic, czy line-in, to nie ma latencji przy bezpośrednim odsłuchu sygnału, ale gdy korzystasz z programu wymagającego w karcie dźwiękowej obsługi sterownika ASIO, to pojawia się problem latencji. Napisz dokładnie, co zrobiłeś, a zobaczymy w czym rzecz.

5

Odp: Wzmacniacz do kompa

nagrywam przez line w kompie i audacity

Angus Young The Best

6

Odp: Wzmacniacz do kompa

Jak podłączyć samą gitare pod kompa ?

Washburn WI64 , Squier By Fender Affinity , Marshall MG15CDR , Randall RG15RXM

7

Odp: Wzmacniacz do kompa

musisz miec przejściówkę na jack 3.5 mm i wpinasz do wejścia linowego, wszysto powinno byc ok smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: Wzmacniacz do kompa

podłączam i nic nie wiem co mam dalej robić pomoże ktoś ?

Washburn WI64 , Squier By Fender Affinity , Marshall MG15CDR , Randall RG15RXM

9

Odp: Wzmacniacz do kompa

sprwadz w ustawieniach dzwięku, może masz wejście liniowe wyciszone wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Wzmacniacz do kompa

Ja mam wszystko ok w ustawieniach a i tak nie gra w czym to mam grać w jakimś programie od początku może ktoś powie co i jak ?jak dla idioty bo nie wiem normalnie podłaczam do wejścia liniowego i co dalej ?

Washburn WI64 , Squier By Fender Affinity , Marshall MG15CDR , Randall RG15RXM

11

Odp: Wzmacniacz do kompa

Podłączasz i to wszysto, powinno grać (chyba, że nie masz głośników podpiętych xD). Spróbuj też do mikrofonu, sygnał będzie słabszy niż w liniowym ale będzie. Jak nie pójdzie to nie wiem, może masz jakies lipne sterowniki...
Albo jeszcze jedno, może najmniej prawdopodobne ale może tak być, że z przejściówką jest coś nie tak i nie łączy wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

12

Odp: Wzmacniacz do kompa

Ok dzięki za pomoc w przejściówce kabel się odłączył ale go przylutowałem i jest git THX

Washburn WI64 , Squier By Fender Affinity , Marshall MG15CDR , Randall RG15RXM

13

Odp: Wzmacniacz do kompa

nie ma za co wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993