Temat: Gitary akustyczne Yamaha

Co sadzicie o tej firmie? Czy produkuje dobre gitary akustyczne w cenach ok. 1000zl?

2

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

W tej cenie celowałbym w bardziej ambitniejsze gitary, np. takamine (ale to tylko moje własne zdanie) smile

3

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Takamine to ambitniejsze gitary?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

4

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

to że yamaha robi jakieś motory silniki i wgl wszystko, nie znaczy że zaniedbuje gitary - sam mam yamahę f310 i wg mnie to bardzo dobra gitara, nie wiem jak ma się ta seria nieco wyższa APX i CPX, czytałem troche o serii L i podobno bardzo dobre ale na takie min. 3tyś zł trzeba wydać

5

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Yamaha zaczynała od instrumentów muzycznych, stąd w ich logo kamertony, a teraz robi wszystko i to nie wychodzi raczej jej marce na dobre.

Jak myślicie "gitara" to jaka marka pierwsza przychodzi Wam do głowy? Bo mi na pewno nie Yamaha ;-)

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

6

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Fender tongue

7

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Mi żadna. Za dużo ich jest.
Tak w ogóle miał ktoś do czynienia z Yamahami z serii A ? bo wydają się za dobre na swoją cenę - http://www.thomann.de/pl/yamaha_a1r.htm jeszcze heban na podstrunicy... tutaj musi być jakiś haczyk

8

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Jak to się już śmiałem: są dwa rodzaje ludzi. Ci którzy słysząc "gitara elektrvczna" widzą Fendery Squiery i Ci którzy widzą Gibsony Les Paule. ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

9

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Why Fender Squier? ru meant fender stratocaster?

10 (edytowany przez Gitarzystek 2011-07-17 15:02:23)

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

WiedźMatt napisał/a:

Jak to się już śmiałem: są dwa rodzaje ludzi. Ci którzy słysząc "gitara elektrvczna" widzą Fendery Squiery

to do mnie? czemu Squiery? Mi chodziło o Fendera Stratocastera. Zawsze to mi najpierw do głowy przychodziło...

@down

mój też... zacytowałem przecież tongue

11 (edytowany przez Vicossess 2011-07-17 19:03:34)

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

mój post był do WiedźMatta, bo on napisał o squierach.

@up
zrozumiałem słowa 'to do mnie' że mój post miał być do ciebie, never mind

12

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Nie, to przejęzyczenie, miałem na mysli Fender Strat ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

13

Odp: Gitary akustyczne Yamaha

Rozumiem, ze to dobra marka i produkuje ciekawe gitary. Dzieki za odpowiedzi. Za dwa dni jade do sklepu muzyczne ograc pare wiosel i kupic ta najlepsza dla mnie wink