1

Temat: przystawka

mam problem z przystawką . ponieważ strasznie brzęczy ten brzdęk jest niedozniesienia  jak moge temu zapobiec

2

Odp: przystawka

Kup Calgon

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

3

Odp: przystawka

popieram, sam stosowałem i sprawdził się znakomicie big_smile

4

Odp: przystawka

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2Svwm_k9 … re=related[/video]

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: przystawka

nie macie się z kogo nabijać nie wiem po prostu i tyle wy myślicie że co wy jesteście jacyś super też kiedyś zaczynaliście i jak wam się coś z gitarom działo to nie wiedzieliście jak temu zapobiec

6

Odp: przystawka

Dłuższe życie każdej gitary to Calgon!...

@Krester Ew. Cilit się sprawdza...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

7

Odp: przystawka

slash napisał/a:

nie macie się z kogo nabijać nie wiem po prostu i tyle wy myślicie że co wy jesteście jacyś super też kiedyś zaczynaliście i jak wam się coś z gitarom działo to nie wiedzieliście jak temu zapobiec

Zadaj sobie zasadnicze pytanie. Co ma Calgon do gitary?

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: przystawka

ja mam problem z gitarą a ty mi tu jakimś calgonem wyjeżdżasz

9

Odp: przystawka

Stary, Ty wiesz co się w ogóle dzieje? big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10 (edytowany przez WiedźMatt 2011-07-14 19:17:02)

Odp: przystawka

Nie mogę Ci pomóc. JESTEM KONIEM.


Opisz jakoś konkretniej problem a nie "gitara mi brzęczy".
To wcale nie musi być wina przystawki.
Ile grasz? Jaki masz sprzęt?
W ogóle to czy Ci brzęczy we wzmacniaczu czy sama przystawka Ci brzęczy? Bo z tego co napisałeś to za cholerę nie da się zrozumieć, w pierwszym momencie to chciałem zasugerować użycie śrubokrętu czy czegoś...

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

11

Odp: przystawka

otuż sprzęt jest niezbyt dobry bo robiony ręcznie tylko przystawki maszynka są kupione .Gdy podłączam gitarę - dżeka to zaczyna mi bardzo trzeszczeć a jak zacznę grać to nagle nie trzeszczy ,przestaję grać znów trzeszczy

12

Odp: przystawka

Wytłumacz "przystawki maszynka" bo nie mam pojęcia co to znaczy. I jaki masz wzmacniacz?

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

13

Odp: przystawka

Ellon napisał/a:

Dłuższe życie każdej gitary to Calgon!...

@Krester Ew. Cilit się sprawdza...

Warto wiedzieć, niestety nie mam teraz gitary s sepsótom pżystawkom. Ale jak kupie nową gitare to wypróbuje wink

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

14

Odp: przystawka

Slash, proszę Cię, pisz po polsku bo nikt tego nie potrafi zrozumieć...

Nie wiem, czy to prowokacja, czy naprawdę jesteś jakiś pokrzywdzony przez los, ale przeglądarka podkreśla błędy, a że zdanie zaczynamy wielką literą chyba w szkole nauczyli, hmmm?

15

Odp: przystawka

Na początek spróbuj podpiąć wzmacniacz do gniazdka z uziemieniem, czyli z takim bolcem:
https://albaelektro.eu/image_func.php?img=gfx/32bf4b55de74c2b61c85a9bf1fa7e47c.jpg&maxwidth=150

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

16

Odp: przystawka

To, że gniazdo ma "bolec", nie znaczy, że uzieniemie w nim jest big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

17

Odp: przystawka

Ale to dość prawdopodobne smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

18

Odp: przystawka

Ale to prawdopodobieństwo nie wynika z tego, że jest "bolcec". Uziemienie jest zależne od tego, czy w instalacji jest przewód uziemiający smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

19

Odp: przystawka

Faza zero podpięta do bolca być musi, aby uziemienie było, młody padawanie...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

20

Odp: przystawka

@up, że hę? Ja wiem, że musi być podpięta, ale napisałem, że bez przewodu uziemiającego, uziemienia nie ma. Bo odniosłem wrażenie, że GeNeX'owi wystarcza sam bolec do uziemienia big_smile oczywiście bez urazy GeNeX wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

21

Odp: przystawka

Nie, ale że prawdopodobieństwo posiadania uziemienia w gniazdku jest stosunkowo wyższe, gdy ten bolec jednak jest ;p

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

22

Odp: przystawka

@slash
A może masz włączony przester? smile

23

Odp: przystawka

matikolbudy napisał/a:

@slash
A może masz włączony przester? smile

No co Ty...

slash napisał/a:

otuż sprzęt jest niezbyt dobry bo robiony ręcznie tylko przystawki maszynka są kupione .Gdy podłączam gitarę - dżeka to zaczyna mi bardzo trzeszczeć a jak zacznę grać to nagle nie trzeszczy ,przestaję grać znów trzeszczy

Nie sądzę, by o to chodziło tongue

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

24

Odp: przystawka

@up
Ja mam tak, jak włącze przester smile