41

Odp: Mundziman

Witam ostatnio postanowiłem nagrac cannon rocka z 5 dni jak nie więcej to ogarniałem i to jeszcze nie cały ale wrzucam ten kawałek mam nadzieje że się spodoba

42

całkiem nieźle, trochę uprościłeś, jestem ciekaw jak to będzie dalej wyglądało wink

43

Ten słyszę te uproszczenia, zwłaszcza że właśnie tego kawałka się uczę smile

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

44

hejka witam ponownie nagrałem tym razem solówke Pearl jamu yellow ledbetter nie jest moze długa ale za to bardzo mi sie podoba mam nadzieje że wam tez się spodoba

45

Fajnie grasz:) Pearl Jam fajnie wyszedł wink

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

46

Stan Mołości i Zaufania juz trybi

47 (edytowany przez Sweet 2011-12-24 15:36:45)

grasz bardzo dobrze moje gratulacje smile

48

siemano dawno nie grałem na akustyku nagralem cosik takiego mam nadzieje ze sie spodoba

49

Siemano znowu elektrycznie tym razem duke nukem theme troche błędów jest

50

Uhhh... bardzo dobrze big_smile Mi się bardzo podoba smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

51

siemanko nagrałem cover z anime Beck mam nadzieje że sie spodoba

52

Więcej Megadeth, mniej anime.  tongue

53

następnym razem będzie JerryC

54

siemano jak mowilem zapodaje Jerrcy C tym razem cover rock on troche bledów i brak wajchy troche zmienia utwor ale mam nadzieje ze sie spodoba

55

yy...że jak długo Ty grasz?? czyli gdzie mam się schować? tongue

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

56

2 lata bedzie

57

postępy robisz w zawrotnym tempie.

Najważniejsza jest wolność jaką się osiąga dzięki muzyce, i ten inny świat!  ;D

58

siemanko wrzucam cover Myslovitz nagrałem go w tym samym czasie co rock on wiec postanowiłem go zapodac miłego ogladania

59

Siemano nie wiedziałem że kiedys to powiem ale nagrałem cover Bad Romance, zobaczyłem jak matrach to gra i poprostu musiałem to zrobić troche błedów niestety ale dobrze się bawiłem nagrywając ten filmik miłego oglądania pozdro

60

Imho dats pro big_smile
Zajedwabisty kawałek i zajedwabiscie zagrany big_smile ja gram rok ale nie mam dostepu do elektryka ( oprócz u sąsiada jak mają próby zespołu) wiec nie idzie mi ta nauka a na akustyku nie chce mi sie wiele uczyc ;P trzymta tak dalej

Oabliss here ~~
Takamine G320 i pickup Shadow SH330 Soon

61

Siemano cover Comy tym razem nie cały jakoś nie miałem pomysłu na koncówke miłego słuchania

62

Pro, tez tak chce grac big_smile
masz fana ~~ big_smile

Oabliss here ~~

63

Witam tym razem nagrałem kawałek z gry w którą kiedyś grałem nazywa się I'll Face Myself miłego ogłądania

64

Pro, nic dodac nic ujac big_smile

Oabliss here ~~

65 (edytowany przez mundziman 2012-03-04 19:21:28)

Siemano zapodaje cosik dla fanów Red alerta koncowka troche slaba

66

Zajedwabiscie panie big_smile more, people wanna more big_smile

Oabliss here ~~

67

siemanko zapodaje takie dwa nie długie kawałki smile

68

Jest bardzo dobrze. Ćwicz i się pokaż w szerszym gronie smile

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

69

Siemano dzisiaj nagrałem taką improwizacje nspirowana Little wingiem Hendrixa

70

Siemanko tak mnie ostatnio wzieło na Dżem i nagrałem solówke Do kołyski mam nadzieje ze się spodoba

pozdro

71

Przyznam, że słuchając tego robiłem wiele skrzywionych min - bendy są straszne, sfałszowane w większości. Podciągaj strunę wyżej. Plusem jest to, że próbujesz włożyć coś od siebie (bądź nie chciało Ci się rozpracowywać dokładnie kawałka:p). Pozdro

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

72

fakt ze bendy mi strasznie wyszły ale to przez to ze palce mi juz odpadaja bo ostatnio bardzo czesto gram no i przydała by się wizyta u lutnika bo już progi zjechane mam

73

No tym razem chwilami rzeczywiście było trochę bolesne, ale ja i tak jestem Twoim fanem ;D

"Va'esse deireádh eap eigean..."

74

dzieki za komentarze a tak wogole to może ktoś wie czy w okolicach elbląga jest jakis lutnik??

75

Ja znam w Olsztynie.
Paweł Szustkiewicz, jbc poszukam jego numeru, gdzieś mam pewnie.
Mamy podobną odległość od Olsztyna.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

76

tel. 602 739 733, email: pawelszustkiewicz@wp.pl wink akurat miałam jego wizytówkę pod ręką, więc stwierdziłam, że podam smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

77

dzieki za namiary ale z nich raczej nie skorzystam bo bardziej po drodze mam do Gdańska tak więc zapytanko jakiś dobry lutnik w gdańsku?
ps. sorki za offtop

78

Siemka zapodaje coverek Nighwish - amaranth i moją improwizajcie 80s ballad ktorą nagrałem z leprzą jakością dzwięku wiem że sound taki sobie ale co tam może się komus spodoba

pozdro

79

Witam zapodaje coverek Offspringa pretty fly nie jest to może trudny utwór ale jest zajefajny dlatego zrobilem cover

80

Siemano tym razem zapodaje coverek Nothing Else Matters jest troche błędów może dlatego że uczyłem się kawalka ze słuchu(poza solówka) ale mam nadzieje że się spodoba