1

Temat: Fender Stratocaster

Zamierzam za jakiś czas kupić sobie gitarę elektryczną. Marzy mi się takie coś:
American Standard Stratocaster®
Co o niej sądzicie?

2

Odp: Fender Stratocaster

Fedner jest jedną z najlepszych firm gitarowych, myślę że będzie się bardzo dobrze sprawować.

Odp: Fender Stratocaster

Chłopie za tą cenę nie trafi ci się shit. Tym bardziej ta gitara, większość muzyków na niej gra.

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich, a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

4

Odp: Fender Stratocaster

a jaki rodzaj muzyki chcesz na niej grać?

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

5

Odp: Fender Stratocaster

Eric Clapton RLZ napisał/a:

Chłopie za tą cenę nie trafi ci się shit. Tym bardziej ta gitara, większość muzyków na niej gra.

Pierdzielisz cos w tym tygodniu

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

6

Odp: Fender Stratocaster

Co nie zmienia faktu, że gitara zacna wink O ile mowa o oryginalnym Fenderze, a nie Skywayu za 300zł z allegro.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

7

Odp: Fender Stratocaster

Krester, +2 big_smile:D

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: Fender Stratocaster

Liczylem na wirtualne piwo big_smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

9

Odp: Fender Stratocaster

Ehh, no niech Ci będzie. To już chyba trzecie ode mnie tongue
http://www.pintprice.com/brands/carlsberg.jpg

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Fender Stratocaster

Grzesiek, Ja bym liczył na prawdziwie. Jakieś zajebiste niemieckie big_smile

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

11

Odp: Fender Stratocaster

Ale prawdziwe, w sensie, że Carlsberg to nie piwo, czy prawdziwe takie w realu (nie w supermarkecie tongue)? ;>

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

12

Odp: Fender Stratocaster

Dobra, piwo piwem, ale jak chcecie o nim dyskutować, to załóżcie oddzielny temat (sama chętnie się w nim wypowiem tongue).

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

13

Odp: Fender Stratocaster

W realu tongue

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

14

Odp: Fender Stratocaster

binadra napisał/a:

a jaki rodzaj muzyki chcesz na niej grać?

Dobry gitarzysta zagra każdy kawałek, z każdego gatunku muzyki tongue
W sumie to ja chciałbym grać heavy metal - kawałki Iron Maiden oraz TSA

Co do tego co przeczytałem to wiem, że gra na niej wielu wspaniałych gitarzystów między innymi mój ulubieniec Dave Murray. Ciekaw byłem bardzo Waszych opinii na jej temat

15

Odp: Fender Stratocaster

Dave Murray ma Fendera z dwoma humbuckerami (o ile dobrze pamiętam), a te ciężko dostać.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

16 (edytowany przez grzesiek2805 2011-04-15 20:24:41)

Odp: Fender Stratocaster

Rouge, proszz: http://www.thomann.de/pl/fender_blackto … _mn_bk.htm
Tylko ten jest Mexico i nie wiem czy dokładnie ten, o którego Ci chodziło smile

Edit: To jednak nie ten, ale temten jest świetny. Ciekawie wyglądają te ramki na puckguardzie smile

Edit2: Ale i to się znalazło: http://czakmusic.pl/sklep/product_info. … 66e9dfb013 ^^

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

17

Odp: Fender Stratocaster

Wiem że Dave ma swoją sygnowaną gitarkę, ale nie podoba mi się tak jak standard

18

Odp: Fender Stratocaster

A ten, co podałem w pierwszym linku? Fender Blacktop Strat? Tylko, że Meksyk. Swoją drogą ciekawe, czy jest oryginał amerykaniec.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993