Temat: Rosario - opinie

Kupiłem taki oto model gitary akustycznej. Chciałbym wiedzieć, czy ten model i firma są odpowiednie dla kogoś kto dopiero zaczyna naukę. Podaję też linka ze stroną, ale gitarę kupowałem w Poznaniu w sklepie muzycznym.

http://tenor.com.pl/sklep/index.php?gid … mp;id=1899

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

Epiphone Les Paul Standard Plus Transparent Amber / Fender Deluxe Players Stratocaster Crimson Red Transparent / Fender CD-100 CE / Marshall SL5 + MXR Carbon Copy Analog Delay + MXR FET Driver + Ibanez TS808DX Tube Screamer + Dunlop/CAE Wah MC404 Wah

2

Odp: Rosario - opinie

Heh skoro już kupiłeś, to po co ci nasze zdanie? smile Jeśli dobrze ci się gra i gitara nie zdradza błędów w budowie, czy w osprzęcie, to powinno być dobrze. Dbaj o nią, a pogra chwilę.

3

Odp: Rosario - opinie

Chciałem rozpocząć jakoś rozmowę na forum i tylko taki pomysł mi wpadł do głowy smile. Jestem nieśmiały z natury smile. Tak na poważnie, to głównie chodzi mi o firmę, bo nie widziałem jej nigdzie w sklepach (poza tym którego linka podałem). Na razie gra się dobrze. Co mam rozumieć przez sformowanie "pogra chwilę"? smile

Epiphone Les Paul Standard Plus Transparent Amber / Fender Deluxe Players Stratocaster Crimson Red Transparent / Fender CD-100 CE / Marshall SL5 + MXR Carbon Copy Analog Delay + MXR FET Driver + Ibanez TS808DX Tube Screamer + Dunlop/CAE Wah MC404 Wah

4

Odp: Rosario - opinie

A w jakim sklepie w Poznaniu ją kupiłeś i ile kosztowała?

"Va'esse deireádh eap eigean..."

5

Odp: Rosario - opinie

Sklep nazywa się Riff. Kosztowała 259 zł, więc z pokrowcem dałem w sumie 300 zł. Ma to być gitara dla początkującego, więc uznałem, że to starczy. Gra się dobrze, poza tym, że place bolą od stalowych strun, ale już się przyzwyczaiłem do bólu smile.

Epiphone Les Paul Standard Plus Transparent Amber / Fender Deluxe Players Stratocaster Crimson Red Transparent / Fender CD-100 CE / Marshall SL5 + MXR Carbon Copy Analog Delay + MXR FET Driver + Ibanez TS808DX Tube Screamer + Dunlop/CAE Wah MC404 Wah

6

Odp: Rosario - opinie

Również kupiłem tę gitarę aby nauczyć się grać, to moja pierwsza i w ogóle pierwsza jaką w ręckach miałem, 3 dni temu polecił mi ją facet w sklepie muzycznym, dałem 300 zł ale cenę miał 340 smile Chciałbym poznać fachową opinię o niej, sam nie potrafie zagrać jeszcze więcej niż 1 nuty, mam nadzieję, że coś się naucze z kursu na tej stronie

7

Odp: Rosario - opinie

Heh, to gość dał 259zł za gitarę, a ty 300? Niezły rozrzut cenowy wink

8

Odp: Rosario - opinie

ja też za swojego t burtona dałem 350 zł a na allegro napotkałem en sam model za 400 zł + koszt przesyłki smile

Squier Affinity Stratocaster + Kustom KG 112 FX
http://www.lastfm.pl/user/lucky3311 -  zapraszam!

9

Odp: Rosario - opinie

Również kupiłem owy model (dziś) i się zdziwiłem ponieważ jest mało opini o tych gitarach w internecie a gitarka brzmi napeawde ładnie teraz tylko trzeba nauczyć się grać big_smile
P.S dałem za swoją 275 miejscowość Jaworzno

Kiedy patrzę na Ciebie ....
myślę o kimś innym

10

Odp: Rosario - opinie

Zmieniłam nazwę tematu, teraz można będzie podzielić się tutaj opiniami na temat gitar Rosario.

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

11

Odp: Rosario - opinie

po dłuższych chwilach spędzonych z tą gitarą mogę powiedzieć tyle:

ładne brzmienie ale niestaranne wykonie, nie wykończona (progi do spiłowania), najlepiej od razu wymienić struny (najgorsze możliwe, twarde, tną palce, szybko głuchną i bardzo szybko gitara się rozstraja, również trzeba je ciągle dociągać) i zaneść do lutnika, takto juz jest z tanimi gitarami


to moja opinia, proszę abyście ją poprawili, bo noob ze mnie taki, że zagram jedynie drabinke i wstępniak z smoke on the water

12

Odp: Rosario - opinie

To naprawde nienajlepsza gitara yikes

Angus Young The Best

13

Odp: Rosario - opinie

Po 2 latach użytkowania powiem, że ona nie jest zła. Dźwięk ma bardzo ładny, no a co do wykończenia, to nie spodziewajmy się cudów po gitarze poniżej 300 zł. Struny nie wiem czy ma twarde, czy nie, bo już się przyzwyczaiłem smile. Jak teraz mam też elektryka to jest łatwiej grać. Ale to prawda, że nie stroi zbyt dobrze i np. najgrubsza struna bardzo brzęczy w niektórych sytuacjach (trzeba ją tłumić). Poza tym jedna ze śrubek przytrzymujących klucze jest trochę zardzewiała tongue. Ale gra dalej. Jak na pierwszy raz to uważam, że jest to dobry pomysł, ale to tylko moje zdanie.

Epiphone Les Paul Standard Plus Transparent Amber / Fender Deluxe Players Stratocaster Crimson Red Transparent / Fender CD-100 CE / Marshall SL5 + MXR Carbon Copy Analog Delay + MXR FET Driver + Ibanez TS808DX Tube Screamer + Dunlop/CAE Wah MC404 Wah

14

Odp: Rosario - opinie

Dzisiaj sprzedałem moją Rosario MD 6612. I muszę powiedzieć, że łezka się w oku kręci, bo to była moja pierwsze gitara big_smile. I uważam, że jak na pierwsze kontakty z muzyką była niezastąpiona. Ale cóż, życie toczy się dalej smile.

Epiphone Les Paul Standard Plus Transparent Amber / Fender Deluxe Players Stratocaster Crimson Red Transparent / Fender CD-100 CE / Marshall SL5 + MXR Carbon Copy Analog Delay + MXR FET Driver + Ibanez TS808DX Tube Screamer + Dunlop/CAE Wah MC404 Wah