241

Odp: Rozmowy niekontrolowane

czemu? sad

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

242

Odp: Rozmowy niekontrolowane

grzesiu jest po prostu zakompleksiony i MAster mu nie wystarcza;) musi sobie podniesc jakos samoocene ot co?:>

243

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Tak Aniu, tytuł "głodzilla" o wiele bardziej mnie satysfakcjonuje. +10 do zajebisotści smile
OZKO, rozwiń swoje pytanie, bo chyba się domyślam tego czego nie chcę się domyślać big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

244

Odp: Rozmowy niekontrolowane

a więc, chodziło mi czemu nie jesteś już moderatorem? smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

245

Odp: Rozmowy niekontrolowane

hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha widziałem widziałem big_smile OZKO masz u mnie +100 pkt do błyskotliwości big_smiletongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

246

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Grzesiek2805

Poziom wyśmiania kolegi z forum- 96%
Tak, proszę państwa, mamy nowy rekord!
Chcesz kogoś pozdrowić? ;D

"Va'esse deireádh eap eigean..."

247 (edytowany przez grzesiek2805 2010-09-18 21:22:00)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Par, nie śmieję się z kolegi, tylko z jego wypowiedzi i całej sytuacji która kreowała się wokól tego dopisku "Master" wink
Ee, ale jaki rekord? Ale moge pozdrowic mojego kota tongue Siema Eniu!
Edit: jeśli kogoś uraziłem to przepraszam ;*
Par, czy teraz liczba procentów znowu wzośnie do 100? cool

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

248

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Nie wzrośnie. To hahahahahahaha(...)hahaha było tak beznadziejne że zapamiętam ci do końca życia.

249 (edytowany przez grzesiek2805 2010-09-18 21:35:09)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

krethh, też Cie lubię ;*
Edit:
OZKO, tak dla jasności nigdy nie byłem moderatorem, a to całe master było tylko na moje życzenie wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

250

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ale koledze (no dobra, jego wypowiedzi) jak najbardziej się należało, OZKO, udane to było big_smile
A co do rekordu- taki mój mały subiektywny ranking. 100tki jeszcze nikt nie osiągnął.
Pozdro dla Enia. Czyżby twój kot był czarny? big_smile

"Va'esse deireádh eap eigean..."

251

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Nie, tak tylko zażartowałem. Ale moj Kocie, z góry Cię przepraszam, bo nie chce aby moje morale spadly na tym forum tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

252

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Jeśli twój kot ma takie podejście do życia jak przeciętny sierściuch tego gatunku, to zapewne ma głęboko w otchłani tylnych części ciała zarówno to jak go nazywasz jak i wszystkie inne elementy swego istnienia niezwiązane z jedzeniem i spaniem... wink

"Va'esse deireádh eap eigean..."

253

Odp: Rozmowy niekontrolowane

zasugerowałem się poprostu tematem ;p nie wiedziałem że nie byłes moderatorem xd

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

254

Odp: Rozmowy niekontrolowane

powie mi ktos czy jest jaki jest najbardziej prawidłowy sposób trzymania kostki?.... bo ostatnio ktos mi powiedział ze zle trzymam...i ze powinno sie trzymac innaczej a mi za cholere nie wygodnie....

255

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Olej go. Trzymaj jak ci wygodnie.

256

Odp: Rozmowy niekontrolowane

K%*&) i to mnie właśnie denerwuje, że ktoś probuje narzucić komuś własny styl. I nie chodzi mi o to, że ten ktoś gra dobrze a Ty źle, ale jak Ci się tak dobrze trzyma kostkę i nie wypada Ci z ręki (bo tylko o to chodzi) to po co masz trzymać naczej???
Teoretycznie powinno wyglądać to tak:
http://www.justinguitar.com/images/BC_images/01_Basics%20and%20boxes/Pickhold1.jpg
gdzie kciukiem z góry przyciskasz kostkę. W czystej teorii tak jest wygodnie, ale praktycznie ja czasami jak gram dużą kostką (większą niż na zdjęciu), trzymam ją trzema palcami (np w grze akordowej) i mimo, że wiem, że robię to źle, to tak gram, bo tak mi jest wygodnie. Ale żeby nie było, w "prawidłowy" sposób też umiem trzymać kostkę (bo zaraz powiedzą, że świadomie gram źle, a potem będę miał pretensje), ale jak powiedziałem, gram jak mi wygodnie.
Podsumowując, to od Ciebie zależy czy chcesz grać jak Ci inni mówią, czy tak jak Ci jest wygodnie smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

257

Odp: Rozmowy niekontrolowane

gram tak jak na zdjeciu:)(palec prosty) ew. tak jak mówisz trzema palcami...bo  po prostu tak wygodniej..
ten ktos mi mówi ze tak...: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c … ng.svg.png  (reka bardziej w piąstkę... i palec zgiety.....) wg mnie tak nie da rady grac...nie wiem..

258

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Chodzi  po prosu o to, żeby trzymać kostkę jak największą powierzchnią palca.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

259

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ja gram tak jak jest mi wygodnie (palce zgiete)

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

260

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ania1921 napisał/a:

gram tak jak na zdjeciu:)(palec prosty) ew. tak jak mówisz trzema palcami...bo  po prostu tak wygodniej..
ten ktos mi mówi ze tak...: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c … ng.svg.png  (reka bardziej w piąstkę... i palec zgiety.....) wg mnie tak nie da rady grac...nie wiem..

Ja gram tak jak na tym rysunku jest pokazane tongue ale przy niektórych utworach mam palce zgięte w pięść, a przy niektórych wyprostowane xD

261

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Nie ma seksu bez pumeksu!

262

Odp: Rozmowy niekontrolowane

@up
<rotfl> xD

263 (edytowany przez Bluskaj 2010-09-25 22:27:51)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

@bluesman: nie zgodzę się.

Rozumiem, że możesz mieć swoje upodobania odnośnie pumeksu*, ale nie musisz innym narzucać swoich zachowań i poglądów. Jeżeli chcesz to możesz zostać dyktatorem, zrobić sobie tobie podporządkowane państwo i nakazać ludziom uprawiać seks z pumeksem, bądź też za jego pomocą, ale na litość boską, dopiero gdy nim zostaniesz. W innym wypadku jest to co najmniej niestosowne i niesmaczne. Poza tym jak myślisz, co sądzi o tym pumeks? Mam tu fragment wywiadu z nim:

"Panie pumeksie, czy podoba się panu narzucanie przez użytkownika bluesman seksu?
- Oczywiście, że nie. My pumeksy, skały wulkaniczne mamy uprawiać seks, no błagam pana.
I co pan zamierza z tym zrobić?
- Mam zamiar usunąć mu zrogowaciały naskórek... "

I co? Teraz widzisz jak to jest, powinieneś publicznie wszystkich przeprosić, kupić nam po kubusiu i gumie kulce w ramach zadośćuczynienia. A masz!

@Ania i wszyscy inni z wątpliwościami:

Grajcie jak wam wygodnie, ale powinniście też umieć tak jak zostało to pokazane wcześniej czyli "prawidłowo".

264 (edytowany przez ania1921 2010-09-25 22:28:25)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

jebłam xD

które prawidłowo masz na myslI:D bo kazdy podał swoje "prawidłowo"

265

Odp: Rozmowy niekontrolowane

http://rzooff.4me.pl/page/online/ergono … a_reka.htm

Jakoś tak. Trzymając jak jak tam jest pokazane nie trzeba się będzie męczyć specjalnie przy flażoletach ee 'wyciskanych'? Chodzi mi o 'pinch harmonics' yikes.
_____________________________________________________________________________

JA byłem śmieszny? yikes

Chyba pierwszy raz odkąd... Nie, chyba pierwszy raz tongue.

266

Odp: Rozmowy niekontrolowane

big_smile ciesz sie prawdopodobime pierwszy i ostatni:P

267

Odp: Rozmowy niekontrolowane

http://www.youtube.com/watch?v=l4pGlE1i3wo



http://www.youtube.com/watch?v=v56k32A-BeY


tylko mi sie wydaje czy to brzmi podobnie ;| przyznaje sie oglądałam disney chanel i to usyłszałam..i stwierdziłam ze  to znam..i szukam chyba tego godziny xD

268

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ania1921.. jak by Ci to powiedzieć... wydaje Ci się big_smile

"Va'esse deireádh eap eigean..."

269

Odp: Rozmowy niekontrolowane

nie no naprawde;D.... tylko to drugie jest szybsze:D posłuchaj jeszczer az:P

270

Odp: Rozmowy niekontrolowane

wiesz, raz mi w zupełności wystarczy tongue ale jeśli lepiej się z tym poczujesz to mogę ci przyznać rację ;D

"Va'esse deireádh eap eigean..."

271

Odp: Rozmowy niekontrolowane

dzieki;)

272

Odp: Rozmowy niekontrolowane

pytam tu bo nie chce mi się nie potrzebnie zakładać nowego wątku:D a wiec....wiem ze nie polecacie itp...ale wyjeżdżam i potrzebuje stroika... ta...gdy mam przy sobie internet i jutube big_smile to daje rade ją(gitarę) nastroić.... ale....jak już pisałam wyjeżdżam...i nikt kto by potrafił nastroić gitarę ze mną się nie wybiera:)....a chciałabym sobie poćwiczyć na wyjeździe ;D polecacie jakis tuner?:>(stroiK)

273

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Z rozwiązań niskobudżetowych- nagraj sobie właściwe dźwięki pustych strun na komórkę na wzór i jak będziesz w terenie to do nich dostrajaj.
Ja mam stroik elektroniczny ever play i serdecznie nie polecam.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

274

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ja mam joyo JY-11 mały i poręczny

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

275 (edytowany przez Bluskaj 2010-09-28 17:51:22)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Skoro to rozmowy niekontrolowane:

nikt kto by potrafił nastroić gitarę ze mną się nie wybiera

Jak to nikt? A gdzie jedziesz? tongue


Ale biorąc jednak kontrolę nad swoim Ja, mogę polecić to http://www.sklepmuzyczny.pl/sklepmuzycz … ,5627.html coś jako jeden z nielicznych tunerów, które w ogóle miałem w ręce cool.

276

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Polecam swoje ucho - potrafi być bardzo dokładny i zawsze masz go przy sobie wink

277 (edytowany przez bluesman 2010-09-28 18:18:58)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

pfff...  Trzeba być ambitnym, nie idźcie na łatwiznę, nie strójcie ze słuchu, tylko jakimś tanim tunerem. Tylko poprzez długotrwałe ćwiczenia dojdziecie do perfekcji!

278

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ehh..gram rok...jak jhuz mówiłam wyjezdzam i nie mam jak jej nastroic...lepiej grac nie nastrojonej tak(sarkazm)....jeszcze nie lpotrafie sama stroic gitary..tzn jakos tak pomału dam rade....przy pomocy innej gitary...internetu itp...ale nie bede miała dostępu do tego na wyjezdzie....


mam pytanko tak z innej beczki:D zna ktos moze strone podobną do tej tylko na temat keyboardu?>:>

279

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ja nie znam (czyt. nie szukałem nawet), ale polecam wydrukować sobie jakieś proste nutki (najlepiej coś co się umie na gitarze) i zacząć grać. A jak nie umiesz nutków to podpisujesz sobie pięciolinię i można rzec, że prawie umiesz nutki. A skąd nutki? Z guitar pro.

Nadmierne użycie słowa nutki jest tutaj celowe i bla bla bla coś tam tego.
________________________________________________________________________________

pfff...  Trzeba być ambitnym, nie idźcie na łatwiznę, nie strójcie ze słuchu, tylko jakimś tanim tunerem. Tylko poprzez długotrwałe ćwiczenia dojdziecie do perfekcji!

W sensie do perfekcji strojenia tanim tunerem?

280

Odp: Rozmowy niekontrolowane

W sensie do perfekcji w percepcji.