1 (edytowany przez OZKO 2010-09-10 19:37:08)

Temat: Ozko

No dobra w końcu każdego to czeka, mój pierwszy filmik z gitarą, nudziło mi się nagrałem coś tak na początek mojego kanału, może was to zainteresuje może nie. Nie jest to dokładnie zagrane bo mi się bateria w aparacie kończyła i musiałem się streszczac, przepraszam także za dźwięk ale aparatu nie mam za 2 tysiące który kręci filmy HD i w ogóle ;D Prosze mnie nie bic za źle zagrane nuty i inne takie ale mówie na szybko było, w przyszłości postaram się ładniej zagrac i lepiej nakręcic smile a oto to "dzieło" jeżeli można to tak nazwac:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4qR7bcBFTGk[/video]


[video]http://www.youtube.com/watch?v=4NwjJyautF4[/video]

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

2

Odp: Ozko

Hahah, na początku myślałem już, że przez całe 3 minuty będziesz grał to pierwsze intro.
Ogólnie to mi się podoba, ale mało to było ambitne niestety :<
Ja też chciałem na początku wrzucać wszystko, z intrem do NEM'a na pustych strunach włącznie, na szczęście mi przeszło. A tak poza tym to jak coś nie wychodzi to nagrywaj do skutku.
Intro 1 wyszło fajnie, Intro 2 też, Intro 3 i 4 dziwnie.. Jakoś tak się gubiłeś, albo mi się wydaje albo jeszcze trochę prawej ręki nie ogarniasz i nie trafiasz w struny. Smołk spoko.
Fajna gitarka nawet, sam się przymierzałem do niej ale Yamaha była bardziej sprawdzona. Stroi na całej długości? Z takich króciutkich intr (nie wiem jak odmienić) metallici fajne jest też fade to black.
Wtopa na samym końcu najlepsza, hah big_smile

3

Odp: Ozko

zamierzam nakręcic dokładniej jak bede miec naładowany aparat na 100% ^^

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

4

Odp: Ozko

eeeee.. big_smile
to moze najpierw sprawy techniczne, nagrywaj tez poczynania swojej lewej reki ;p
1- moze byc, ; p
2- cos nie tak ~1 min i pozniej tez
3- zmiana power chordow za dluuga
4- musisz tak delikatnie przejechac po 3 strunach, a nie walnac na raz jakby to byl power chord [niewiem jak to inaczej wytlumaczyc ;p]

5

Odp: Ozko

Pierwsze intro i już widzę poważny problem. Nie kostkujesz obustronnie, przez co tracisz cenne ułamki sekund i nie wyrabiasz się z rytmem. Uderzaj strunę raz z góry, raz z dołu, a gdy musisz uderzyć kilka strun po kilka razy, wybieraj taki układ góra-dół, żeby kostka pokonywała jak najmniejsza drogę. To naprawdę bardzo ważne!

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

6

Odp: Ozko

właśnie nie moge wycwiczyc kostkowania obustronnego ;/ próbuje i próbuje i nic ;/

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

7

Odp: Ozko

a gitarka stroi na całej długości ?

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

8

Odp: Ozko

troche nie bo nie dostroiłem zapomniałem wink

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

9

Odp: Ozko

jak na początek nie najgorzej, ale też nie najlepiej  spróbuj kostkować góra-dół i staraj sie nie wytłumiać dźwięku

10

Odp: Ozko

dzięki wszystkim za rady, pewnie nagram z kolegą jakis cover to wstawie smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

11 (edytowany przez OZKO 2010-09-10 19:38:41)

Odp: Ozko

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4NwjJyautF4[/video]

Nowy filmik mam nadzieje że się spodoba i będa pozytywne komentarze, nie wszystko wyszło jak chciałem ale sądze że jest dobrze.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

12 (edytowany przez sobens 2010-09-11 07:17:48)

Odp: Ozko

Nieźle.
Seek and destroy spróbuj z tych tabów
http://www.guitaretab.com/m/metallica/11905.html

13

Odp: Ozko

dzięki odrazu słychac w mojej grze różnice big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

14

Odp: Ozko

Nie chciałbym być niemiły, nudny, pompatyczny czy też coś, ale....

Nastrój gitarę.

15

Odp: Ozko

myslalem ze jest nastrojona sad

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

16

Odp: Ozko

Wow, dawno mnie tu nie bylo...więc cześc wszystkim smile
Troche coś działałem wczoraj z kolegą i wszyło coś co chciał bym żebyście ocenili, wiem że troche nie równo ale to był test mikrofonu więc dziś zamierzamy to nagrac równo i dokładnie smile potem zrobic z tego kawalek instrumentalny ;d oto to "dzieło" :
[video]http://www.youtube.com/watch?v=AG9HoS14wm0[/video]

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

17

Odp: Ozko

Brzmi Heavy smile
Ale ja ten riff skądś kojarzę, strasznie mi przypomina suicade & redemptation Metaliki.

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

18

Odp: Ozko

imho za mało basu

19

Odp: Ozko

Fajnie, ale troche mało ambitnie

20 (edytowany przez OZKO 2011-08-12 08:36:54)

Odp: Ozko

to tylko kawalek noodles smile a przypomina suicade & redemptation mety bo sie wzorowalem ;p ale ten bas nie byl prawdziwym basem ;d ustwilismy tak wzmaka zeby elektryk mial takie brzmienie bo nie mamy na razie nikogo z basem. Dzieki za opinie smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

21

Odp: Ozko

[video]http://www.youtube.com/watch?v=p4G1fOez … mp;index=2[/video]
Jest kilka potknięc, miedzy innymi w solówce, ale staralismy sie malo co poprawiac bo caly ten kawalek to improwizacja i nic tutaj nie bylo planowane smile no może główny riff ale z reszta lecielismy na żywioł.

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

22

Odp: Ozko

Solówka po pierwsze: totalnie, totalnie nie w rytm. Poza tym jej początek brzmi dokładnie tak samo jak coś z Metalliki, ale dalej całkiem ciekawie, jednakże jak już mówiłem: gracie tam tak jakbyście siebie zupełnie nie słyszeli. Potem wychodzi niby miejscami dobrze, ale ogólnie to kaleczy uszy.
Grajcie z metronomem, niech wam chociaż wybija pierwsze uderzenie, nie musi klikać reszty i będzie ok.
IMHO: Dobry gitarzysta wspaniale gra na gitarze. Dobry muzyk wspaniale gra razem z innymi. Jednym to przychodzi łątwiej, innym trudniej, ja akurat staram się zawsze dostosowywać do tempa reszty. I bardzo ważne: zespół nie gra do prowadzącego, prowadzący gra do zespołu.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

23

Odp: Ozko

@up
I wszyscy grają pod perkusję big_smile

24

Odp: Ozko

I solo na poczatku wcale nie przypomina Am I Evil tongue

25

Odp: Ozko

Noodles, gdyby nie przypominało to byś chyba dobrze nie powiedział, no nie? ;p

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

26

Odp: Ozko

dobra dzieki za podpowiedzi, bedziemy sie starac, jak dla mnie to jednak jest juz jakies osiagniecie. ^^

MSA-Model CW 160
Epiphone special II